صفحه 5 از 25 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط shabahanggg نمایش پست ها
    سلام
    من تونت با یک مرد عرب که پاس استرالیایی داره اشنا شدم قراره با هم ازدواج کنیم حدود 6 ماهه در ارتباطیم قراره همدیگرو ببینیم به چه شکل باید اقدام کنیم و کجا باید ازدواج کنیم ?
    اگر کسی جواب سوال منو میدونه لطفا بهم پاسخ بده ممنونم
    دوست خوبم نمیدونم قبلا استرالیا بودی یا نه؟ و نمیدونم قبلا ازدواج کردی یا نه .. اما بخدا این راه صحیحی برای ساختن اینده نیست.. امکانات زندگی ..شرایطش و شغل و هزار چیز دیگه کار رو اینجا پیچیده میکنه.. مشکل همه ی ما اینه که از دریچه زندگی که تو ایران داشتیم به بقیه زندگی نگاه میکنیم.. من مدتی هست استرالیا هستم و اینجا چیزهای زیادی دیدم.. بهتره کمی تامل کنید .. اگه مصر بودین به رفتن ته این چاه!! میتونین از الان مدارکی مثل عکس سابق فیس بوک و .. را فراهم کنید.. ازدواج کنید و بعد میتونین برای ویزا اقدام کنید.. هرچند فکر میکنم این پست مختص بردن همسر افرادی بود که دانشجو هستن امیدوارم واضح گفته باشم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام به همه ی دوستان عزیز
    نامزد من ویزای دانشجویی داره و در استرالیاست.
    می خوام بدونم که از زمانی که ازدواج می کنیم چقدر طول می کشه تا ویزامون دو نفره بشه و کار من هم درست بشه؟
    و مشمول وبزای ساب کلاس شماره ی چند می شه؟
    و اینکه چه مدارکی لازم داریم؟
    ممنون می شم اگه کسی بتونه جواب بده

Junior Member

از دوسان کسی می دونه که مدت زمان لازم برای تبدیل ویزای سینگل دانشجویی به کاپل چقدره؟
    یعنی اگر من با نامزدم که ویزای داشجویی استرالیا داره ازدواج کنم چقدر طول می کشه که ویزام درست بشه و برم پیشش؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mis_venos نمایش پست ها
    از دوسان کسی می دونه که مدت زمان لازم برای تبدیل ویزای سینگل دانشجویی به کاپل چقدره؟
    یعنی اگر من با نامزدم که ویزای داشجویی استرالیا داره ازدواج کنم چقدر طول می کشه که ویزام درست بشه و برم پیشش؟
    ممنون
    دوست عزیز تا جایی که من میدونم سابکلاس ویزای شما همون سابکلاس ویزای همسرتون خواهد بود و روند گرفتن ویزا برای شما هم شبیه ویزای ایشون هست. یعنی شما هم باید همون فرمهایی که ایشون پر کردن و فرستادن رو پر کنید و به همراه مدارک ازدواجتون بفرستین (برای لیست مدارک لازم اینجا و پست بعدش رو ببینید). به علاوه بهتره مدارکی رو که نشون بده شما حداقل چندماهی هست که رابطه دارین (مثل مدارک مربوط به داشتن حساب مشترک، عکس های مراسمتون، عکس های مسافرتی که با هم رفته باشین و غیره) رو هم بفرستین تا آفیسر مشکوک نشه که این ازدواج صوریه.

Junior Member

دوست عزیز ممنونم
    فقط یه چیز دیگه اینکه ما بعد ازدواج می خوایم سریع اقدام کنیم که من حتی اگه شده بتونم با خودش برگردم استرالیا. این شدنی هست؟ من شنیدم که تبدیل ویزای دانشجویی یک نفره به دو نفره یعنی کاپل شدنش ممکه که حتی دو هفته ای هم امکان پذیر باشه. ولی نمی دونم واقعا حداقل و حداکثر مدت زمان جور شدن این ویزا چقدره؟!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mis_venos نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم
    فقط یه چیز دیگه اینکه ما بعد ازدواج می خوایم سریع اقدام کنیم که من حتی اگه شده بتونم با خودش برگردم استرالیا. این شدنی هست؟ من شنیدم که تبدیل ویزای دانشجویی یک نفره به دو نفره یعنی کاپل شدنش ممکه که حتی دو هفته ای هم امکان پذیر باشه. ولی نمی دونم واقعا حداقل و حداکثر مدت زمان جور شدن این ویزا چقدره؟!
    راستش من نمیدونم دقیقا چقدر زمان میبره ولی فکر میکنم باید حدود سه هفته تا یک ماه رو در نظر بگیرین.

دوستان من برای ویزای کار subclass 476 می خوام اقدام کنم. کسی ویزای کار داشته باشه اجازه کار همسرش چه جوری هست؟ می تونه کار کنه؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

سلام به همه
    دوستان من براى ویزای 574 دارم درخواست میدم. در ضمن فول فاند هستم. در حال حاضر همسرم با من درخواست نمیده - بدلیل ریسک ریجکت شدن. میخواستم بدونم آیا باید مبلغ خاصی در حساب همسرم باشه?
    ممنون از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahins نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من براى ویزای 574 دارم درخواست میدم. در ضمن فول فاند هستم. در حال حاضر همسرم با من درخواست نمیده - بدلیل ریسک ریجکت شدن. میخواستم بدونم آیا باید مبلغ خاصی در حساب همسرم باشه?
    ممنون از همه
    سلام این سوال منم هست....به نظر شما برای ویزای همسر بعد از رفتن اقدام کنیم یا قبل؟ ما هنوز عقد نکردیم

Red face پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام این سوال منم هست....به نظر شما برای ویزای همسر بعد از رفتن اقدام کنیم یا قبل؟ ما هنوز عقد نکردیم
    دوست عزیز ما هم شرایط شما رو داشتیم و البته با تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدیم که با هم اقدام کنیم بهتره. این کارو کردیم و ویزا گرفتیم حدود 2 ماه یا کمتر شد . اما مدارک رو کامل ارائه دادیم . اگه جدا اقدام کنید ممکنه نفر دوم هیچ وقت شانس گرفتن ویزا رو براحتی بدست نیاره و ریجکت بشه یا مرحله کارش طولانی بشه و اگه شما واسه 3 سال بخواین اونجا باشین و همسرتون ایران زندگی خیلی سخت میشه. چیزی که باعث میشه همسر تاثیر گذار باشه وجود اون به عنوان همراه نیست . بلکه مدارکی هست که شما واسه اون هم نیاز دارید و باید کامل باشه که به هرحال بعدا هم افسر پرونده این مدارک رو ازتون میخواد. مهمترینش مدرک مالی هست . نشان دادن مبلغی حدود 50 میلیون ولو به مدت 1 ساعت در حساب شخصی ایشان یا شما به عنوان اسپانسر کافیه . ضمن اینکه اگه ازدواج هم بکنین و همسر شما از نظر مالی به شما وابسته باشه حتی اگه ایشون همراه شما نیاد آفیسر در نظر میگیره که آیا مبلغی در ایران در حساب شما هست که زندگی همسرتون رو تامین کنه ؟ در کل به نظر من با مدارک کافی با هم اقدام کردن بهتره . جزییاتی در جریان پرونده وجود داره که من بهتون توصیه میکنم از طریق یک وکیل خوب با هم اقدام کنید تا مدرکی از قلم نیفته.اما توصیه من داشتن مدارک مالی خوب . مدارکی که نشون بده ازدواج صوری نیست مثل عکس عقد و عروسی و نامزدی و فیسبوک و ... همچنین داشتن مدارک سابقه کاری با حقوق نسبتا خوب از خود و همسر و گواهی عدم سوء پیشینه ی هر 2 نفر بطور خلاصه جزو مهمترین هاست. ضمنا اگه با هم اقدام کنید یک کیس تلقی میشین و یک هزینه دارین . حتما این رو هم در نظر بگیرید که باید پوشش بیمه رو برای 2 نفر برای تعداد سالی که هستین زودتر بدین و مدرکشو بفرستین که گاهی مبلغ کمی نمیشه . همه چیزو در نظر بگیرید . امیدوارم موفق باشین .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)