صفحه 8 از 25 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA -New Castle University

پیش فرض پاسخ : ثبت نام و ادامه تحصیل فرزندان دانشجویان در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    منظور شما از تحصیل فرزندان چیه؟ در دانشگاه یا مدرسه؟؟ در مورد مدرسه که فکر میکنم رایگان میتونین فرزندتون رو ثبت نام کنید و یک مبلغ خیلی کمی میگیرن...نیازی به سفارت و این جور مسائل نیست...احتمالا اگه ویزاتون گرنت بشه (شاید هم شده) و فرزندتون هم ویزای همراه گرفته باشه توی اون شرایط تحصیل فرزندان زیر 18 سال در مدارس رو قید میکنن
    تحصیل در مدرسه ، ولی من از immigration که می پرسم میگن رایگان نیست و باید حدود 10000 دلار در سال بدی و برای گرفتن ویزاش هم باید حتما از یه مدرسه افر داشته باشی و از مدرسه که میخوام افر بگیرم میگه شما باید حدود 6000 دلار دیپوزیت بدی .بله من ویزام گرنت شده توی جولای گذشته ولی اون موقع برای فرزندم اپلای نکردم و حالا می خواستم براش اپلای کنم ولی این هزینه مدرسه رو نمیدونم چقدر صحت داره و یا راهی هست که بدون هزینه یا با هزینه کم بتونم براش افر بگیرم ؟
    مرسی
    ارسال مدارک به اردن : 30-May - فایل نامبر 5 Jun -دانشگاه نیوکاسل رشته MBA-
    سابکلس 573-در خواست مدیکال 16 جولای 2013- انجام مدیکال :20 جولای 2013- ارسال مدیکال به صورت آنلاین 22 جولای 2013 -گرنت ویزا 23 جولای 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

يك سوال ؟ ميشه با كسي كه اقامت دائم استراليا را داره در تهران و در سفارت استراليا ازدواج كرد؟ قصد اين هست كه براي زندگي به دبي بريم نه خود استراليا و نمي خوايم ازدواج در ايران ثبت بشه ( ازدواج ايراني نمي خوام داشته باشم ) اين يعني از نظر قوانين ايران من مجرد ميمونم و تمام قوانين استراليا در مورد ازدواج و يا احيانا طلاقم جاري هست؟ براي ورود و خروج به كشور و .. مشكلي نخواهم داشت ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من کل این پست رو خوندم، نتونستم اون چیزی که میخوامو پیدا کنم؟
    من با ویزای دانشجویی 2 ماه هست اومدم سیدنی (سابکلس 574) با اسکالرشیپ....
    میخوام از طریق وکالت همسرمو تو ایران عقد کنم و بعد واسش ویزا بگیرم ....
    چه سابکلسی هست این ویزا؟!!!!!!
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کل این پست رو خوندم، نتونستم اون چیزی که میخوامو پیدا کنم؟
    من با ویزای دانشجویی 2 ماه هست اومدم سیدنی (سابکلس 574) با اسکالرشیپ....
    میخوام از طریق وکالت همسرمو تو ایران عقد کنم و بعد واسش ویزا بگیرم ....
    چه سابکلسی هست این ویزا؟!!!!!!
    مرسی
    ویزای همسرتون هم 574 خواهد بود و باید فرمای مربوط بهش رو پر کنن و همراه مدارک لازم بفرستن اردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

بنده برای ویزای 574 اقدام کردم و از QUT بورسیه دارم. مشکلی که برام پیش اومده اینه که همسرم ماه دو بارداریشون هستش و نمیتونستن X ray که لازمه ی معاینات پزشکی هست رو انجام بدن تا با هم بریم. الان ویزای من در مرحله ی بعد از مدیکال هستش. بنظرتون راهی هستش که بشه همسرم رو در طول دوران بارداریش با خودم ببرم و یا وقتی رسیدم استرالیا برا اومدنش اقدام کنم؟ میشه برای ویزای توریستیش اقدام کنم یا ویزای توریستی هم X ray لازم داره؟کلا دوستان میتونن راهی رو پیشنهاد بدن که همسرم قبل از فارغ شدن بیاد استرالیا و برای زایمان برگزده ایران؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mardomak نمایش پست ها
    بنده برای ویزای 574 اقدام کردم و از QUT بورسیه دارم. مشکلی که برام پیش اومده اینه که همسرم ماه دو بارداریشون هستش و نمیتونستن X ray که لازمه ی معاینات پزشکی هست رو انجام بدن تا با هم بریم. الان ویزای من در مرحله ی بعد از مدیکال هستش. بنظرتون راهی هستش که بشه همسرم رو در طول دوران بارداریش با خودم ببرم و یا وقتی رسیدم استرالیا برا اومدنش اقدام کنم؟ میشه برای ویزای توریستیش اقدام کنم یا ویزای توریستی هم X ray لازم داره؟کلا دوستان میتونن راهی رو پیشنهاد بدن که همسرم قبل از فارغ شدن بیاد استرالیا و برای زایمان برگزده ایران؟
    دوست عزیز شما برای ویزای خانمتون هم به همراه ویزای خودتون اقدام کردین یا چون نمیتونن X ray بدن کلا برای ایشون اقدامی برای درخواست ویزا نکردین؟ چون اینجا در مورد این مساله اینطور نوشته:

The department does not recommend that pregnant visa applicants undergo a chest x-ray. Clients should contact their case officer to see if any alternative arrangements are available.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای ویزای خانمتون هم به همراه ویزای خودتون اقدام کردین یا چون نمیتونن X ray بدن کلا برای ایشون اقدامی برای درخواست ویزا نکردین؟ چون اینجا در مورد این مساله اینطور نوشته:

The department does not recommend that pregnant visa applicants undergo a chest x-ray. Clients should contact their case officer to see if any alternative arrangements are available.
    بنده برای خانمم هم با ویزای خودم اپلای کرده بودم ولی چون نتونست x ray رو انجام بده سفارت از من خواست تا نامه یwithdrawal رو براشون بفرستم و اسم خانمم رو از اپلیکیشن حذف کردم. الان سی روز از اپلیکیشنم میگذره و خبری از ویزا نیست هنوز. بنظرتون بعد از اومدن ویزای خودم میتونم برای ویزای توریستی خانمم اقدام کنم؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mardomak نمایش پست ها
    بنده برای خانمم هم با ویزای خودم اپلای کرده بودم ولی چون نتونست x ray رو انجام بده سفارت از من خواست تا نامه یwithdrawal رو براشون بفرستم و اسم خانمم رو از اپلیکیشن حذف کردم. الان سی روز از اپلیکیشنم میگذره و خبری از ویزا نیست هنوز. بنظرتون بعد از اومدن ویزای خودم میتونم برای ویزای توریستی خانمم اقدام کنم؟ ممنون
    فکر میکنم بتونین براشون ویزای توریستی بگیرین. ولی با توجه به اینکه ایشون باردار هستن به احتمال زیاد سفارت ازتون میخواد که برای همسرتون بیمه درمانی بخرین.

سلام دوستان
    من يه سوال دارم ، مي خواستم بدونم بعد از اينكه ويزا ي خودمok شد در زماني كه ايران هستم قبل از رفتن مي تونم براي خانومم اقدام كنم؟
    ممنون ميشوم اگر كسي راهنمائيم كنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zoobinshid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه سوال دارم ، مي خواستم بدونم بعد از اينكه ويزا ي خودمok شد در زماني كه ايران هستم قبل از رفتن مي تونم براي خانومم اقدام كنم؟
    ممنون ميشوم اگر كسي راهنمائيم كنه
    سلام. بله میتونید. منعی نداره.
    سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)