صفحه 9 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

کسی می دونه که کدوم یکی از این ویزاها زمان کمتری پروسه اش طول می کشه تا گرنت بشه؟
    ویزای نامزدی Prospective marriage
    یا
    اینکه ما اول ازدواجمون رو رسمی ثبت کنیم (نامزدم اقامت دائم داره) و بعد برای گرفتن ویزای من اقدام کنیم؟
    یعنی اگر من بعنوان نامزد ایشون اقدام کنم سریع تر کارم راه میفته یا اگر بعنوان همسرش بخوام ویزا بگیرم؟ فرقی می کنه؟
    مرسی

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Libra24 نمایش پست ها
    کسی می دونه که کدوم یکی از این ویزاها زمان کمتری پروسه اش طول می کشه تا گرنت بشه؟
    ویزای نامزدی Prospective marriage
    یا
    اینکه ما اول ازدواجمون رو رسمی ثبت کنیم (نامزدم اقامت دائم داره) و بعد برای گرفتن ویزای من اقدام کنیم؟
    یعنی اگر من بعنوان نامزد ایشون اقدام کنم سریع تر کارم راه میفته یا اگر بعنوان همسرش بخوام ویزا بگیرم؟ فرقی می کنه؟
    مرسی
    من درست متوجه نشدم اگر هر دو در استرالیا هستین که بنظرم نیازی به ثبت ازدواج نداره و همینکه ثایت کنید با هم زندگی میکنین بعنوان دی فکتو اگر هم یکیتون ایرانه یا هر دو باید ازدواج رسمی کنید بهرحال مهم اینه که ثایت کنید که پارتنر هستین بعد از اون هر دوش به یه نوع اپلیکیشن منتهی میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    من درست متوجه نشدم اگر هر دو در استرالیا هستین که بنظرم نیازی به ثبت ازدواج نداره و همینکه ثایت کنید با هم زندگی میکنین بعنوان دی فکتو اگر هم یکیتون ایرانه یا هر دو باید ازدواج رسمی کنید بهرحال مهم اینه که ثایت کنید که پارتنر هستین بعد از اون هر دوش به یه نوع اپلیکیشن منتهی میشه
    من ایران هستم. ایشون استرالیا. ما فعلا نامزد کردیم و چون ایشون بخاطر یه سری مسائل کاری باید بر می گشت، من هم هنوز درسم تموم نشده، فعلا نمی تونستیم عروسی بگیریم. پدر و مادر من هم بخاطر همین مساله دور بودن اجازه عقد ندادن و گفتن وقتی برگشت این مراسم برگزار بشه. ولی الان با خوندن چند تا سایت دیگه فهمیدم خود همین ویزای نامزدی چندین ماه طول می کشه. حالا از روزی که ازدواجمون رسمی بشه تا موقعی که من بتونم بعنوان همسرش ویزا بگیرم، چقدر طول می کشه؟

سلام
    دوستان تا حالا شده ویزای همسر کسی که دانشجوس رد بشه؟ و اگه اره معمولا به چه دلیله؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تا حالا شده ویزای همسر کسی که دانشجوس رد بشه؟ و اگه اره معمولا به چه دلیله؟
    اگه مدارکتون کامل باشه من ندیدم
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

Junior Member

سلام، همسر من ميخواد براي دکترا اقدام کنه اگه ايشون بتونه ويزا بگيره و من به عنوان همراه برم ۱. آيا ميتونيم همزمان بريم؟ ۲.آيا با ويزاي همراه اجازه تحصيل دارم؟

Junior Member

دقيقا سوال خانم atisسوال منم هست بااين تفاوت كه ما براي فرصت مطالعلتي 6ماه تا 1سال اكي گرفتيم.هنوز واس ويزا نرفتيم.بمن كه همراه هستم ويزا ميدن؟پول هم ميخواد كه بلوكه كنيم؟ممنون ميشم كمكم كنين...خيلي دلشوره دارم...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط atis نمایش پست ها
    سلام، همسر من ميخواد براي دکترا اقدام کنه اگه ايشون بتونه ويزا بگيره و من به عنوان همراه برم ۱. آيا ميتونيم همزمان بريم؟ ۲.آيا با ويزاي همراه اجازه تحصيل دارم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaparak1 نمایش پست ها
    دقيقا سوال خانم atisسوال منم هست بااين تفاوت كه ما براي فرصت مطالعلتي 6ماه تا 1سال اكي گرفتيم.هنوز واس ويزا نرفتيم.بمن كه همراه هستم ويزا ميدن؟پول هم ميخواد كه بلوكه كنيم؟ممنون ميشم كمكم كنين...خيلي دلشوره دارم...
    سلام
    چه ویزای تحصیلی چه ویزای فرصت مطالعاتی هر دو میشه که اپلیکنت اصلی همسر و فرزند خودش رو با خودش بیاره استرالیا...برای این کار نیازی به بلوکه کردن پول و یا وثیقه نیست....فقط باید آفسیر محترم رو قانع کنید که بعد از تحصیل و یا اتمام فرصت مطالعاتی قصد برگشت به ایران رو دارین (نوشتن sop قوی و داشتن جاب آفر و سند خونه و .... میتونه موثر باشه)
    نه با ویزای تحصیلی و نه فرصت مطالعاتی با هیچ کدوم همسر نمستونه برای دوره های بالاتر از 3 ماه برای تحصیل در جایی ثبت نام کنه و اگه قصد تحصیل داره باید درخواست جداگانه ای واسه ویزای تحصیلی بده
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام
    من با ویزا دانشجویی (به عنوان همسر) استرالیا هستم. الان بورس گرفتم و می‌خوام برای ویزا اقدام کنم(ویزا که در حل حاضر دارم ۳سال دیگه تموم می‌شه). آیا باید اسم همسرم را که الان دانشجو هست تو فرم‌ها بذارم؟ آیا همسرم هم دوباره باید ویزا بگیره؟ و اگر درخواست ویزا من رجکت بشه آیا ویزا قبلی‌ هم از بین میره؟

خیلی‌ ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاع دارن من را راهنمایی کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

سلام

من با ویزای 574 استرالیا هستم. ه.استم بدونم که اگه برای ویزای همسر و فرزندم اقدام کنم معمولا چقدر طول می کشه. برای خودم 2 ماه طول کشید. آیا برای همسر هم ممکنه همینقدر زمان ببره؟
    سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)