صفحه 118 از 154 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام دوستان
    من قصد اپلاي براي concordia و ryerson دارم راستش يه سري review تو سايت هاي كانادايي راجع به رايرسون خوندم كه اصلا دانشگاه خوبي نيست ، به نظرتون اصلا ارزش نداره اپلاي كنم براش؟ يعني مدركش بعد از فارق التحصيلي اصلا معتبر هست ميشه كار خوب پيدا كرد؟
    خواهش مي كنم راهنماييم كنيد چون رشته اي هم كه مي خوام فقط اين دو تا دانشگاه دارند كه building engineering هست!

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

دوستان یک توضیح برای رشته عمران بدهم...به طور کلی شرایط فاندینگ این رشته در کانادا خیلی خیلی ضعیفه..........حتما هم دانشگاه های رنک بالا برید در این رشته برید...رنک کلی مهم نیست رنک گروه عمران را بررسی کنید..........
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شریف - عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    دوستان یک توضیح برای رشته عمران بدهم...به طور کلی شرایط فاندینگ این رشته در کانادا خیلی خیلی ضعیفه..........حتما هم دانشگاه های رنک بالا برید در این رشته برید...رنک کلی مهم نیست رنک گروه عمران را بررسی کنید..........
    اره , شما کاملا درست میفرمایید و من الان این 3 ماهه که درگیر این پروسه هستم فقط موفق به گرفتن پذیرش بدون فاند شدم و حتی یه فاند حتی پارشیال هم استادا ندادند یا نداشتند
    از اون طرف هم صحبتهایی که بچه در مورد ویزا ندادن سفارت به کسایی که پذیرش بی فاند دارند , می کنند , واقعا ذهنمو مشغول کرده
    از بچه ها کسی اطلاعات جدیدی از وضعیت ویزا گرفتن یا نگرفتن دوستان از سفارت داره؟

غیر از استان کبک، برای ارشد Computer Engineering کدوم دانشگاه ها شهریه کمتری دارند؟ هدفم زیر 15 هزاردلار در سال برای شهریه هست. خیلی ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    غیر از استان کبک، برای ارشد Computer Engineering کدوم دانشگاه ها شهریه کمتری دارند؟ هدفم زیر 15 هزاردلار در سال برای شهریه هست. خیلی ممنون.
    سلام

دانشگاه آلبرتا طبق لینک زیر شهریه ای در حدود 10 هزار دلار در سال داره و البته عنوان شده که این مبلغ حدودی هست ، پیشنهاد می کنم از طریق ایمیل باهاشون مکاتبه کنید و رقم دقیق مقطع و رشته درخواستی خودتون رو جویا بشید.

https://uofa.ualberta.ca/graduate-st...iving-estimate

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام
    دقيقا منم همين سوْال دوستمون رو داشتم ، چون ميخوام مستر در رشته كامپيوتر بخونم و بودجه محدودي دارم ، البته خواهرم در ونكوور زندگي ميكنه ولي شنيدم دانشگاههاي اونجا شهريه بالاتري دارند البته نه در كلِ بريتيش كلمبيا ، ممنون ميشم اگه غير از دانشگاه ألبرتا كه دوستون پيشنهاد دادند ، دانشگاه ديگري ميشناسيد معرفي كنيد
    با تشكر

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahara60 نمایش پست ها
    سلام
    دقيقا منم همين سوْال دوستمون رو داشتم ، چون ميخوام مستر در رشته كامپيوتر بخونم و بودجه محدودي دارم ، البته خواهرم در ونكوور زندگي ميكنه ولي شنيدم دانشگاههاي اونجا شهريه بالاتري دارند البته نه در كلِ بريتيش كلمبيا ، ممنون ميشم اگه غير از دانشگاه ألبرتا كه دوستون پيشنهاد دادند ، دانشگاه ديگري ميشناسيد معرفي كنيد
    با تشكر
    سلام

Memorial University در بین دانشگاه های کانادا تقریبا کمترین Tuition fee رو داره و البته جایگاهش هم در رنکینگ QS متوسط هست. در لینک زیر میتونید مقدار هزینه شهریه این دانشگاه رو مشاهده کنید. البته اینجور که اشاره کرده برای مهندسی کامپیوتر Special fee هم باید پرداخت بشه اما اینجور که به نظر میرسه این Special fee برای علوم کامپیوتر وجود نداره. میتونید در مورد رشته مورد نظرتون و هزینه شهریه اون با دانشگاه مکاتبه کنید.

http://www.mun.ca/sgs/MinimumExpense.pdf

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahara60 نمایش پست ها
    سلام
    با تشكر
    اتفاقا دانشگاههای بریتیش کلمبیا شهریه پایینتری نسبت به آلبرتا و بسیاری از استانهای دیگر مثل انتاریو و کبک دارند. مثلا شهریه سایمون فریزر رو اینجا میتونید ببینید:
    http://www.sfu.ca/dean-gradstudies/f...-and-fees.html

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    برای دکتری مهندسی شیمی، کدوم دانشگاه کانادا استاد بیس نیست و کمیته بیس هست؟
    منظورم اینه که بدون موافقت استاد پذیرش با فاند بشه گرفت؟
    اصلا هست؟!
    من به Grad coordinator یا Secretory چند دانشکده ایمیل دادم و همه میگند که برای ادمیژن باید استاد داشته باشی.

جی آر ای مجموع 316 (151-165) برای دانشگاه های کانادا ارزش داره؟

خیلی ممنون

Junior Member

با سلام
    من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی مکانیک دارم. معدلم هم حدود 15 و 16 است. الان 5 سال هست که فارغ التحصیل شدم و کار می کنم.
    پروژه ارشدم مدل سازی پیل سوختی بوده ولی به مکاترونیک هم علاقه دارم.
    هدفم بیشتر اقامت و کار هست تا ادامه تحصیل و دکتری. برای همین به فکر مستر دوم تو کانادا افتادم.
    لطفا دوستان منو در مورد انتخاب دانشگاه و رشته راهنمایی کنن.

خیلی ممنون