صفحه 126 از 154 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط saber21 نمایش پست ها
    سلام ، دوستان کسی هست که منو برای ارزانترین راه و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ ضمناً من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی.دوست دام ادامه تحصیل بدم . ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. تشکر
    برای پذیرش هم اگر بتواند اقدام کند بعید است از نظر ویزا تضمینی بدهند و احامال ریجکت ویزای شما با شرایط سنی و مالی و پذیرش کالج به نظر اینجانب کم نیست.
    برای راههای مهاجرتی در حال حاضر راههایی محدود وجود دارد ولی باز شانس پذیرش بدون مدرک و سن بالا می تواند زیاد نباشد( به فروم مربوطه مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید. اینجا)
    در کل فکر پیداکردن کار و تحصیل همزمان پس از یکسال و درآوردن هم هزینه زندگی و هم تحصیل برای خود کاناداییها هم خیلی واقع بینانه نیست و حتی در صورت تحقق همه شرایط به نظر بدون پشتوانه مالی نمی توان چنین برنامه ریزی طولانی مدت را نمود. بدون مدرک زبان هم معمولا این یکسال به جز ارتباطات اولیه نمیتوان به پیشرفت قابل ملاحظه ای در زبان جهت کار در محیط عادی امید داشت. شاید مناسب ترین کار در این زمینه حداقل تکمیل دوره های زبان در ایران حتی باوجود تحقق کامل همه شرایط و صدور ویزا باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1371 نمایش پست ها
    دوستان لطفا به من هم کمک کنید ممنون
    من در مورد خاص برق آلبرتا اطلاع دقیق ندارم و اگر دوستانی همان جا تحصیل کنند بهتر به شما کمک خواهند کرد.
    اما به صورت کلی برای کانادا و تقریبا هرجای دیگر برای پذیرش دکتری، تز ارشد شما اهمیت بیشتری دارد. برای پذیرش ارشد دانشگاه مقطع قبلی و نیز معدل و سوابق تحصیلی رزومه مهم است. عموما برای دانشجویان ایرانی به دلیل رنکینگ پایین به جز یکی دو دانشگاه مطرح که به واسطه حضور دانشجویان مستعد قبلی شناخته شده تر هستند، خیلی رویذیرش ارشد براین اساس نمی توان حساب کرد و بیشتر توصیه میشود برای دکترا که فاکتور ارشد و تز تحقیق به واسطه مقاله فارغ از دانشگاه قابل ارزیابی است اقدام شود. البته پذیرش بدون فاند با هزینه شخصی مساله دیگری است که باز هم در دانشگاههای مختلف ممکن است متفاوت باشد.
    در کل اگر رزومه شما خالی است چندان امیدی به پذیرش ارشد نمی توان داشت ولی با رزومه ای با معدل بالا، آزمون زبان خیلی خوب یا عالی و سوابق غیر تیپ رزومه نظیر کارخاص در زمینه همکاری با پروژه تحقیقاتی، جوایز بین المللی یا ملی شاخص، مقاله و همکاری در آن و ... می توان شانس پذیرش در همین مقطع ارشد را نیز تقویت نمود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام. لطفا راهنمایی کنید
    من میخوام برای دکتری کشاورزی اوکی کنم. منتها نمیدونم کدوم دانشگاههای کانادا توی زمینه علوم کشاورزی فعال هستند. ممنون میشم کمک کنید. (اگه به ترتیب تراز بگید عاااالی میشه)

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab3094 نمایش پست ها
    سلام. لطفا راهنمایی کنید
    من میخوام برای دکتری کشاورزی اوکی کنم. منتها نمیدونم کدوم دانشگاههای کانادا توی زمینه علوم کشاورزی فعال هستند. ممنون میشم کمک کنید. (اگه به ترتیب تراز بگید عاااالی میشه)
    منظورتون رو از اوکی متوجه نشدم.....؟؟؟؟
    اما اگر منظورتون اپلای است.
    رنک کشاورزی به اینصورت است.
    University of Guelph رنک اول کانادا و 12 دنیا
    UBC
    Alberta=Saskatchewan= Manitoba
    Dollhouse
    ...
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

دوستان کلگری بهتره یا ساسکاچوان؟؟
    یکی به من گفت این دو تا دانشگاه خیلی سطح پایینن
    دلسرد شدم ازشون ولی به نظر نمیان دانشگاه های بدی باشن

شما نظرتون چیه؟
    کسی رو میشناسید اونجا باشه؟ راضیه از شرایط ؟

البته در مقطع دکتری

ممنون

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها

شما نظرتون چیه؟

البته در مقطع دکتری

ممنون
    کلگری که قطعا سطح پایین نیست. شهرش هم نسبت به ساسکاتون شهر بزرگتر و بهتری هست.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها

شما نظرتون چیه؟

البته در مقطع دکتری

ممنون
    سطح پایین در مقایسه با کجا؟ ام آی تی و استنفورد؟
    سطح یک دانشگاه بستگی به رزومه شما داره. برای کسی که رزومه اش در حد استنفورد است انتخابهای پایینی هستند و برای یکنفر دیگر ممکنست ایده آل و رویا باشند. هر دو دانشگاه معتبرند و فارغ التحصیلان دکترای این دانشگاهها هم در دانشگاههای امریکاو کانادا و هم در ایران استاد شده اند. البته کلگری انتخاب بهتریه.

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    امیدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم. کسی اطلاع داره کدوم دانشگاه های کانادا برای پذیرش اولیه application fee نمی خوان؟ یعنی مثل اروپا رایگان ارزیابی کنن که می خوان یا نه؟
    مرسی
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

سلام دوستان.
    حقیقتش بنده قصد دارم که برای سال بعد در رشته ی کامپیوتر و در مقطع دکتری از دانشگاه UBC کانادا پذیرش بگیرم و بورسیه هم بگیرم.
    در دانشگاه UBC یک استاد پیدا کردم که زمینه ی کاریش شبیه منه، اما تا الان حتی یک ایمیل هم براش نفرستادم و در دانشگاه هم apply نکردم. دلیلش هم اینه که می خوام تمامی جزئیات این کار رو متوجه بشم تا جلوی خطا و خدایی نکرده عدم پذیرش رو بگیرم.
    من رزومم رو عرض می کنم و یک دنیا ممنون می شم اگر لطف کنید و در زمینه های زیر من رو راهنمایی کنید.
    1- شانس برای گرفتن پذیرش با فاند دارم؟
    2- چه زمانی اولین ایمیل رو برای استاد بفرستم؟
    3- اول نظر مثبت استاد رو بگیرم و بعد apply کنم و یا برعکس؟
    4- توی این فروم و جاهای دیگه، معمولا درباره ی کلیات این کار بحث شده، ممنون می شم اگر تمامی مراحل این کار را با جزئیات بفرمایید.

باور کنید که من پول اینکه بخوام موسسه های اعزام دانشجو، این کار رو برام بکنن ندارم و مجبورم این کار رو خودم انجام بدم. و از اونجایی که بسیار به ونکوور و دانشگاه UBC علاقه دارم، نمی خوام با اشتباهات فردی، شانس پذیرشم رو از دست بدم.

روزمه :
    - کارشناسی ارشد با معدل 17.47 از دانشگاه آزاد اراک
    - کارشناسی با معدل 18.22 از دانشگاه آزاد همدان
    - کاردانی با معدل 17.35 از دانشگاه دولتی همدان
    - برترین پایان نامه دانشکده فنی و مهندسی در مقطع ارشد
    - عضو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح
    - عضو باشگاه پژوهشگران جوان
    - مقام اول دانشگاه آزاد همدان در مقطع کارشناسی
    - مقام سوم دانشگاه آزاد اراک در مقطع کارشناسی ارشد
    - عضو پارک علم و فناوری استان همدان
    - عضو سازمان ملی جوانان کشور
    - دارای یک کتاب چاپ شده
    - دارای 2 مقاله ی ISI
    - دارای 3 مقاله در کنفرانس های داخلی
    - سابقه تدریس به مدت 2 سال در دانشگاه دولتی و غیر انتفاعی
    - مدیر عامل یک شرکت در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی سایت به مدت 2 سال
    - برنامه نویس و طراح سایت در یک شرکت سوئیسی که در ایران نمایندگی داشت به مدت 2 ماه
    - شبیه سازی سیستم های صف فروشگاه های اتکا و پیاده سازی نتایج آن در سطح تهران
    - زبانم خوبه و می تونم تا 3 ماهه آینده آیلتس با نمره 7 بگیرم.
    - از 2 تا از استادهای خودم که هر کدومشون 30 تا مقاله ی ISI دارن هم می تونم توصیه نامه بگیرم.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوتم برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم .

لیسانس صنایع
    معدل 14.4
    یه سرتیفیکیت mba از دانشگاه تهران هم دارم.
    6 سال سابقه کار با بیمه
    ایلتس 6.3

کسی میدونه من بهتره از کدوم دانشگاه پذیرش بگیرم؟
    نمره gre یا gmat هم ندارم و خیلی دوست دارم که ارشدم رو تو یکی از شاخه های مدیریت بخونم . ممنون میشم راهنمایی کنید که بهتره برای کدوم دانشگاه اقدام کنم.