صفحه 149 از 154 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط pu2000 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس عمران شریف معدل 15 و نیم و ارشد امیرکبیر معدل 17.5 دارم الان دانشجوی دکتری تربیت مدرس هستم. مقاله ندارم ، زبانم خوبه، سابقه کار آموزشی توی دانشگاه به عنوان دستیار و مسئول آزمایشگاه خدودا 2 سال دارم و یه دو سال هم توی شرکت های عمرانی کار کردم
    به نظرتون برای گرفتن پذیرش (با فاند) دکتری کانادا شانسی دارم؟ کدوم دانشگاه ها به نظرتون اقدام کنم شانسم بیشتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    ضمنا متاهل هستم و همسرم هم دانشجوی دکتری برق دانشگاه صنعتی شیراز هستن و یک مقاله isi دارند ارشد دانشگاه سیستان بودند و لیسانس دانشگاه آزاد، می خواستم شرایطی باشه که هر دو بتونیم فاند بگیریم
    در ضمن می خواستم بپرسم مطرح کردن این موضوع که دانشجوی دکتری هستیم به ضررمون هستش؟ اصلا عنوان نکنیم؟
    متشکرم

سلام
    من دوستانی داشتم که شرایط شما را داشتند و اصلا مشکلی براشون پیش نیومده و استاد نگفته چرا میخوای بیایی مجدد اینجا دکترا شروع کنی. دیگه خودشون اوضاع رو به خوبی می دونند. فقط شاید در سفارت کمی گیر باشند که وقتی به اون مرحله رسیدید تمهیدات لازم رو در نظر بگیرید. مثلا یک تای (tie) قوی داشته باشید که به اون دلیل بعد اتمام درس تون بر می گردید. مثلا اینکه نمی تونید والدین تون را تنها بزارید- یا ملکی به نام تون باشه-یا حساب تون پول باشه به اندازه ای که اونا مطمن باشند - مثلا دوست دارید برگردید و در کشور خودتون خدمت کنید- یا مثلا پیشنهاد شغلی دارید- و .... خیلی دلایل دیگه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pu2000 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس عمران شریف معدل 15 و نیم و ارشد امیرکبیر معدل 17.5 دارم الان دانشجوی دکتری تربیت مدرس هستم. مقاله ندارم ، زبانم خوبه، سابقه کار آموزشی توی دانشگاه به عنوان دستیار و مسئول آزمایشگاه خدودا 2 سال دارم و یه دو سال هم توی شرکت های عمرانی کار کردم
    به نظرتون برای گرفتن پذیرش (با فاند) دکتری کانادا شانسی دارم؟ کدوم دانشگاه ها به نظرتون اقدام کنم شانسم بیشتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    ضمنا متاهل هستم و همسرم هم دانشجوی دکتری برق دانشگاه صنعتی شیراز هستن و یک مقاله isi دارند ارشد دانشگاه سیستان بودند و لیسانس دانشگاه آزاد، می خواستم شرایطی باشه که هر دو بتونیم فاند بگیریم
    در ضمن می خواستم بپرسم مطرح کردن این موضوع که دانشجوی دکتری هستیم به ضررمون هستش؟ اصلا عنوان نکنیم؟
    متشکرم
    شانس دارید و البته اینکه دانشجوی دکتری هستید می تواند بسته به شرایط شما و استاد جدید، موضوع پروژه و نوع جدا شدن شما از پروژه یا دوره فعلی و نظر استاد راهنما و بسیاری فاکتورهای دیگر مثبت یا منفی باشد اما در عین حال تبدیل ممکن به غیرممکن یا برعکس نیست.
    شرایط شما به نظرم مشکلتر است از این لحاظ که ریسک این مساله را باید در نظر بگیرید و انتخاب کنید. ممکن است به این نتیجه برسید که دوره فعلی را اگر مدت زیادی باقی نماند تمام کنید. در صورت شروع جدید دوره ممکن است این مساله ریسک پایین تری داشته باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان

با معدل کل کارشناسی عمران ۱۶ و دوسال اخر بالای ۱۷/ آیلتس ۷/ دو مقاله کنفرانس داخلی/نمره دروس مرتبط همگی بالای ۱۸
    از کجاها شانس دارم (Msc یا Meng) برای ارشد عمران و شاخه های مرتبط.

سلام
    کسی میدونه اعتبار ETS مونترال خصوصا تو رشته برق چطوره؟ رنک خیلی پائینی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط malihe_hashemi نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه ETS در شهر مونترال هست و مربوط به رشته های فنی مهندسی ، در خود کبک که شناخته شده هست و فارغ التحصیلانش مشکلی برای پیدا کردن کار نخواهند داشت . البته در کانادا هم معتبر و مورد قبول هستش . دانشگاه فرانسه زبانه و امکان گرفتن ترم های میهمان در دانشگاه های دیگر کبک که انگلیسی زبان هستند هم میسره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط malihe_hashemi نمایش پست ها
    سلام
    علاوه بر نکاتی که دوستمون فرمودند، ETS از نظر ارتباط با صنعت هم شهرت خوبی داره.

مرسی از جوابتون.. من برای phd منظورمه که معمولاً تو کانادا برای فارغ التحصیلای دکترا سخت کار پیدا میشه.. البته خب این مساله کاملا به رشته مربوط میشه

Junior Member

با سلام من هم بتازگی ETS از از این دانشگاه پذیرش گرفتم. و استاد ایمیل زده و یه نامه فرستاده که توش نوشته شما برای آوریل و با فاند 20000 میتونید بیاید و یک نفر رو هم معرفی کرده که باهاش کارها رو جلو ببرم.
    الان از دوستنانی که تونجا هستند میخواستم ببینم که آیا ندونستن زبان فرانسه چقدر مشکلسازه و اینکه هزینه ها پوشش داده میشه با این فاند چون فکر کنم باید 4000 بدیم بعنوان شهریه؟
    و اینکه استاد گفت که کورس ها رو در مگگیل و کوکوردیا میگذرونی آیا این کار عملی هست؟
    و اینکه رنگ دانشگاه پایین است منو بشدت دو دل کرده میخواستم ببینم نظر دوستان چی هست؟
    و اگر یکی از دوستان بتونن یک تصویری از هزینه های زندگی در این شهر رو بدن ممنون میشم.

Junior Member

سلام عزیزان

۱. ممکنه شانس من رو برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های متوسط به بالا در مقطع ارشد در رشته Computer Science یا BioInformatics بررسی نمایید.

معدل دوره کارشناسی بنده ۱۶.۴۴ و رشته تحصیلی ام IT بوده(دانشگاه تهران جنوب). مقاله ای ندارم . امیدوار هستم که از آزمون آیلتس نمره خوبی کسب کنم.

۲.سوال دیگه ای که خدمتتون داشتم: ممکنه با توجه به پروژه ای که در لیسانس صورت گرفته شانس پذیرش از دانشگاه های سطح تاپ تر ممکن باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان

با معدل کل کارشناسی عمران ۱۶ و دوسال اخر بالای ۱۷/ آیلتس ۷/ دو مقاله کنفرانس داخلی/نمره دروس مرتبط همگی بالای ۱۸
    از کجاها شانس دارم (Msc یا Meng) برای ارشد عمران و شاخه های مرتبط.
    از همه دانشگاه ها