صفحه 107 از 154 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    موقعیتش که درست داون تاون شهر تورنتو است. شهرتش هم در حد دانشگاه تورنتو نیست ولی در سالهای اخیر پیشرفت زیادی کرده و بسرعت رنکینگش در حال بهبود است.
    با سلام
    خواستم ببینم که شما این بهبود رنکینگ رایرسون رو بر چه اساس می فرمایید؟
    خود من که سرچ کردم شاید از 10-15 مقاله ای که راجع به رنکینگ دانشگاههای کانادا دیدم، توی 11-12 تاشون مشخصا گفته بودن که برای چندمین سال متوالی دانشگاه رایرسون بین دانشگاههای کانادایی که رنک شدن با رنکینگ های 700+ آخر شده. (700+ حتما مال QS هست اما تو بقیه رنکینگ ها هم اگر رایرسون اصلا رنک شده باشه وضعیت مشابهی داره)
    به هر حال ممنون میشم من رو راهنمایی کنید چون من به همین علت با اینکه از استاد جواب با فاند قطعی داشتم بی خیالش شدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    با سلام
    خواستم ببینم که شما این بهبود رنکینگ رایرسون رو بر چه اساس می فرمایید؟
    خود من که سرچ کردم شاید از 10-15 مقاله ای که راجع به رنکینگ دانشگاههای کانادا دیدم، توی 11-12 تاشون مشخصا گفته بودن که برای چندمین سال متوالی دانشگاه رایرسون بین دانشگاههای کانادایی که رنک شدن با رنکینگ های 700+ آخر شده. (700+ حتما مال QS هست اما تو بقیه رنکینگ ها هم اگر رایرسون اصلا رنک شده باشه وضعیت مشابهی داره)
    به هر حال ممنون میشم من رو راهنمایی کنید چون من به همین علت با اینکه از استاد جواب با فاند قطعی داشتم بی خیالش شدم.
    برای دانشگاههای کانادایی معتبر ترین رنکینگ Macleans است. رایرسون تا همین چند سال پیش درمک لینز جزو گروه primary undergraduate یعنی پایینترین گروه رنک می شد، ولی چند سال است که با گسترش سریع دوره های تحصیلات تکمیلی اش به گروه comprehensive منتقل شده و رنکش در مک لینز هم بسرعت بهبود پیدا کرده. شهرتش هم در کانادا نسبت به سابق که یک دانشگاه پلی تکنیک و رده پایین حساب می شد بهتر شده. طبیعی است که هنوز در رده بقیه دانشگاهای منطقه تورنتو نیست ولی بعنوان یک انتخاب قابل قبول در صورتی که امکان بهتری وجود نداشته باشد قابل بررسی است.

اینکه شما رایرسون را انتخاب بفرمایید یا نه به انتخاب های دیگرتان بستگی دارد. دانشگاههای کانادا همه از نظر سطح کیفیت لااقل متوسط به بالا هستند و کانادا مثل امریکا نیست که تعداد زیاد دانشگاههای عالی و خوب ومتوسط و بد داشته باشد. این با وجودی است که لااقل نیمی از دانشگاههای کانادا اصلا در رنکینگ های بین المللی فهرست نشده اند.

من تو اولین فرصت باید برم از ایران و الان تنها کارم خوندن زبان و اپلای کردنه. هنوز برا کانادا شروع نکردم. 2تا پوزیشن تو آلمان و اتریش دارم اما میخوام برا کانادا(مستر معماری که اگه دایرکت پی اچ دی باشه که بهتر) اقدام کنم. میتونید دانشگاه هایی تو کانادا بهم معرفی کنید که تا پی اچ دی کورس داشته باشن و همچنین استاداش فاند هم بدن و رنکش اصلا مهم نیست و فقط فاند برام مهمه. شرایطم: معدل کارشناسی 17.5/مقاله ای اس ای/رتبه 24 کنکور/پورتوفولیو به نسبت قوی/سابقه تدریس در دانشگاه و... اما بازم تاکید میکنم.رنک معمولی یا پایین که فاند رو قطعی بتونم روش حساب وا کنم. ممنون میشم کمکم کنید
    ویرایش توسط AMin_AM : December 20th, 2014 در ساعت 12:42 AM

واسه دکترا کامپيوتر کدوم دانشگاه رو پيشنهاد ميکنيد و دانشگاه پيشنهادي شما چه رزمه اي رو مي خواد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط seven_turka نمایش پست ها
    واسه دکترا کامپيوتر کدوم دانشگاه رو پيشنهاد ميکنيد و دانشگاه پيشنهادي شما چه رزمه اي رو مي خواد
    دانشگاه که در این زمینه زیاده. رزومه تان را در تاپیک شانس پذیرش بگذارید تا بشود گفت کجا شانس دارید.

Junior Member

سلام دوستان من فارغ التحصيل ليسانس برق هستم دانشگاه ازاد با معدل ١٤،٧٥ زبان ايلتس ٧ براي دانشگاه كانادا ميخوام اپلاي كنم ولي نميدونم كدام دانشگاه بدون فاند بهتر پذيرش ميده ميشه لطفا من راهنماي كنيد و اسم چند تا دانشگاه به من بگيد كه من با اين شرايط شانس پذيرش دارم ؟ مرسي

دانشگاه مونترال دکترا رشته شما رو داره، شهریه در حدود ۱۲ هزارتا میشه، والی بورس تخفیف شهریه و فاند استاد معمولا جبران میکنه. اگه استاد بتونید پیدا کنید، معمولا ساپورت میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
    دانشگاه مونترال دکترا رشته شما رو داره، شهریه در حدود ۱۲ هزارتا میشه، والی بورس تخفیف شهریه و فاند استاد معمولا جبران میکنه. اگه استاد بتونید پیدا کنید، معمولا ساپورت میکنن.
    راهی نیست که بشه یه لیست از این دانشگاهها پیدا کرد؟مثلا طبقه بندی بر اساس فی!!

یه مسیله دیگه:چرا بعضی از دانشگاههای کانادا 3 نوبت شهریه مینویسن توسایتاشون واسه یک سال؟مگه 2 تا ترم ندارن مثل همه جا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ZahraRezaei نمایش پست ها
    یه مسیله دیگه:چرا بعضی از دانشگاههای کانادا 3 نوبت شهریه مینویسن توسایتاشون واسه یک سال؟مگه 2 تا ترم ندارن مثل همه جا؟
    اکثر جاها سه ترم دارند. ترم تابستان را باید حساب کنید.