صفحه 138 از 154 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام دوستان وقت بخیر. من کارشناسی حسابداری از دانشگاه هرمزگان معدل 17 و ایلتس 6 و میخوام برای یکی از دانشگاه های کانادا اقدام کنم. ولی هزینه های این رشته بسیار بالاست. به من پیشنهاد دادن برم یکسال اول کالج. ممنون میشم اگر چند دانشگاه و کالج برای این رشته به من معرفی کنید.
    .

Junior Member

دوستان سلام
    من ارشد نانوشیمی از دانشگاه علم و صنعت هستم با معدل 16/50
    لیسانس دانشگاه ازاد شیمی محض با معدل 13/30
    2 تا مقاله دارم
    از کجا بدونم توی رشته نانوشیمی کدوم دانشگاه های کانادا بهتر هستن؟ و اینکه این دانشگاه ها شرایطشون برای پذیرش و فاند چیه؟؟

سلام دوستان،برای رشته مهندسی مکانیک (لیسانس)بین دانشگاه اتاوا و کارلتون ، کدام را پیشنهاد میکنید؟ رنکینگ اتاوا با کارلتون اصلا قابل مقایسه نیست ولی ظاهرا کارلتون ارتباط نزدیکتری باصنعت داره. نمیدونم اینجا باید چه ملاکی رو درنظر گرفت برای شانس ادامه تحصیل بعدی و یا ورود به بازار کار . ایران تکلیف روشنه ، از برق شریف شروع میکنی میای پایین

Junior Member

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    من سوال داشتم در ارتباط با گرفتن پذیرش دانشگاه های کانادا ، من بهمن 91 مدرک کارشناسی ناپیوسته ام رو توی رشته برق الکترونیک گرفتم ولی الان سه ساله که توی زمینه برنامه نویسی و توسعه وب سایت دارم فعالیت میکنم و نمونه کار هایی رو هم دارم . خواستم ببینم من می تونم مقطع کارشناسی ارشدم رو توی زمینه مهندسی نرم افزار بخوونم یا مجبورم توی رشته خودم بخوونم که در این صورت من 5 سال گپ تحصیلی دارم ، مشکل ساز نمی شه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام دوستان،برای رشته مهندسی مکانیک (لیسانس)بین دانشگاه اتاوا و کارلتون ، کدام را پیشنهاد میکنید؟ رنکینگ اتاوا با کارلتون اصلا قابل مقایسه نیست ولی ظاهرا کارلتون ارتباط نزدیکتری باصنعت داره. نمیدونم اینجا باید چه ملاکی رو درنظر گرفت برای شانس ادامه تحصیل بعدی و یا ورود به بازار کار . ایران تکلیف روشنه ، از برق شریف شروع میکنی میای پایین
    درود بر شما.
    والا رنک دانشگاه برای مقطع لیسانس مهمتر از تحصیلات تکمیلیه. بنابراین ادامه تحصیل تو اوتاوا گزینه ی مناسب تری نسبت به کارلتون میتونه باشه. چون به هر دلیلی ممکنه بخواین ادامه تحصیل بدین اوتاوا به مراتب شناخته شده تره. چرا فقط این دوتا دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nnnnegar نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ارشد نانوشیمی از دانشگاه علم و صنعت هستم با معدل 16/50
    لیسانس دانشگاه ازاد شیمی محض با معدل 13/30
    2 تا مقاله دارم
    از کجا بدونم توی رشته نانوشیمی کدوم دانشگاه های کانادا بهتر هستن؟ و اینکه این دانشگاه ها شرایطشون برای پذیرش و فاند چیه؟؟
    درود بر شما
    تو سایت QS و US news میتونید رنک دانشگاه ها را بر اساس رشته مرتب کنید.
    بعد که دانشگاه های مدنظرتونو انتخاب کردید تو گوگل سرچش کنید و وارد گروه شیمی اون دانشگاه بشید و شرایط پذیرش و اساتیدی که در زمینه شما کار میکنند را پیدا کنید:
    Admission requirement
    Faculty members

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_80 نمایش پست ها
    درود بر شما.
    والا رنک دانشگاه برای مقطع لیسانس مهمتر از تحصیلات تکمیلیه. بنابراین ادامه تحصیل تو اوتاوا گزینه ی مناسب تری نسبت به کارلتون میتونه باشه. چون به هر دلیلی ممکنه بخواین ادامه تحصیل بدین اوتاوا به مراتب شناخته شده تره. چرا فقط این دوتا دانشگاه؟
    خیلی ممنون از راهنمایی تون، من برای پسرم پرسیدم . چون ساکن اتاوا هستیم و ترجیح مان دانشگاههای همین شهر است

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی تون، من برای پسرم پرسیدم . چون ساکن اتاوا هستیم و ترجیح مان دانشگاههای همین شهر است
    در مقطع لیسانس مهم اینه که دوره co-op و اینترن شیپ داشته باشه. قدیمها کارلتون از نظر دوره های co-op شهرت بهتری داشت. از خود دانشگاه ها در این مورد اظلاعات کسب کنید.

سلام دوستان من دنبال یک دانشگاه در کانادا هستم که هزینه تحصیلش خیلی مناسب باشه چون میخام بصورت سلف فاند بیام کسی هست کمکم کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Melikaahabibi نمایش پست ها
    سلام دوستان من دنبال یک دانشگاه در کانادا هستم که هزینه تحصیلش خیلی مناسب باشه چون میخام بصورت سلف فاند بیام کسی هست کمکم کنه
    خیلی مناسب یعنی چقدر در سال؟ و چه رشته ای میخواهید بخونید؟