صفحه 136 از 154 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام، کسی میدونه برای دکتری فایننس کدوم دانشگاه کانادا خوبه؟ بازار کار کدوم استان خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen123 نمایش پست ها
    سلام، کسی میدونه برای دکتری فایننس کدوم دانشگاه کانادا خوبه؟ بازار کار کدوم استان خوبه؟
    دوست عزیز سوال شما در صفحه قبل پرسیده شده و gbahrein عزیز این پاسخ رو داده اند: تورنتو و شهرهای اطراف (اونتاریو) به لحاظ تعدد شرکتها و بیزنسهای مختلف بازار کار خوبی در حالت جنرال دارند. به صورت تخصصی اطلاعی ندارم ولی برخی دانشگاهها در اونتاریو بیزینس اسکولهای معروف و مطرحی دارند که می توانید اگر قصد ادامه تحصیل هم دارید بررسی کنید. مثل ای وی اسکول وسترن اونتاریو.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen123 نمایش پست ها
    به علاوه بازار کار دکتری در همه رشته ها به صورت کلی در کانادا محدود است. به لحاظ هم آکادمیک و هم صنعتی تعداد موقعیتهای دکتری چندان بالا نیست و باید این مساله را فارغ از مساله تحصیل و دانشگاه در نظر بگیرید. اگر قصد کار غیرآکادمیک دارید ممکن است جذابیتهای بازار کار چندان با ادامه تحصیل دکتری در همه استانها به صورت جنرال همخوان نباشد هرچند قاعده استثناهایی هم دارد. شهرهای بزرگ نظیر تورنتو و مونترال تا حدودی به لحاظ وسعت شرکتهای مختلف و گستردگی بازار کار می توانند مورد نظر باشند ولی باز ممکن است در هر شهری موقعیتی برای کار برای شخصی پدید آید که در حالت کلی توصیه پذیر نبوده است اما نمی توان انتظار نیاز به فارغ التحصیلان دکتری را در شعب غیر اصلی شرکتهای بزرگ و آنهم به صورت بسیار محدود تعریف کرد که این مساله باز در شهرهای بزرگ احتمال بالاتری دارند. بیشتر افراد پس از فارغ التحصیلی با اپلای نمودن در موقعیتهای مختلف موقعیتهای متفاوتی می یابند که ممکن است قدری با ضمینه تحصیل یا علاقه مندیشان نیط متفاوت باشد. مثلا ممکن است بازاریابی و مارکتینگ در برخی جاب پوزیشنها به نحوی با مهارتهای فرد علی رغم تحصیل در رشته ای نزدیک به نحو گسترده تری در پیداکردن موقعیت شغلی موثر باشد و یا تحصیلات و تجارب فرد در دوره کار قبلی فارغ از مدرک دکتری در گیدا کردن این موقعیت نقش عمده تری داشته باشد و نمی توان از این فرد در آینده به عنوان بخشی از نتایج جامعه آماری در نتیجه گیریها بهره برد . از این دسته افراد که در موقعیتهای مشابه یا حتی متفاوت در رشته تحصیلی خود به کار مشغول شده اند هم کم نیستند و طبیعتا مهارتهای فرد و انعطاف پذیری در انتخاب و گستردگی دانش مربوطه در این امر فارغ از مدرک موثر است.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام ،كسي در رشته هاي بيوتكنولوژي،ژنتيك و رشته هاي ازمايشگاهي اطلاع داره براي فوق ليسانس كدام دانشگاه ها بهتر است(و نسبت به بقيه احتمال پذيرش و فاند بهتري را آرائه ميدهد)؟؟
    البته با داشتن فوق ليسانس بيوتكنولوژي از اروپا،معدل ٣.٦ از٤.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Potitecnico Di Milano

سلام دوستان خسته نباشید
    نمی دونم جای درستی دارم این سوال مطرح می کنم یا نه . من می خوام برای مستر معماری اقدام کنم و دانشگاه مانیتوبا و ونکور مد نظرم هستش. فقط مشکلی که باعث گیج شدنم شده اینه که من درست نفهمیدم این شهریه ای که توی سایتشون زدن مربوط به یک ترمه یا یک سال. چون من بودجه ای که دارم حدود ۴۰ هزارتا برای دو سال مستر و زندگی هستش .حالا با کار کردن میشه یکم هزینه زندگیو دراورد ولی الان واقعا نمی دونم با این پول میشه برای مستر اقدام کرد یا نه اصلا هزینش خیلی بیشتر ازین حرفا میشه
    ممنون میشم منو ازین سردرگمی دربیارین.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط davincci نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    نمی دونم جای درستی دارم این سوال مطرح می کنم یا نه . من می خوام برای مستر معماری اقدام کنم و دانشگاه مانیتوبا و ونکور مد نظرم هستش. فقط مشکلی که باعث گیج شدنم شده اینه که من درست نفهمیدم این شهریه ای که توی سایتشون زدن مربوط به یک ترمه یا یک سال. چون من بودجه ای که دارم حدود ۴۰ هزارتا برای دو سال مستر و زندگی هستش .حالا با کار کردن میشه یکم هزینه زندگیو دراورد ولی الان واقعا نمی دونم با این پول میشه برای مستر اقدام کرد یا نه اصلا هزینش خیلی بیشتر ازین حرفا میشه
    ممنون میشم منو ازین سردرگمی دربیارین.
    ممنون
    لطف کنید لینکش رو بگذارید تا جواب داده شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Potitecnico Di Milano

http://www.calendar.ubc.ca/vancouver...773,1450#18017

این لینک دانشگاه کلمبیاست. جدول رشته ی معماریشو شما توجه کنین. چیزی که من الان بالای این جدول ها خوندم نوشته بود که این ها specialized master program هستند و توضیح میده که برای مستر معمولی به schedules A,B‌ توجه کنین که خب اونجا زده 2,800$ per installment. حالا سوال من اینه که این شهریه ها منظورشون برای یک ترمه؟یا یک سال که شامل ۳ ترم میشه؟ و این که الان منی که میخوام برای مستر اقدام کنم کدوم جدولو باید مدنظر قرار بدم specialized program یا standard program. و این که کسانی که برای مستر اقدام می کنن شهریه هاشون حدود چقد در میاد چون شما اگر دقت کنین بین این دوتا جدولی که کفتم خیلی تفاوت هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

http://www.calendar.ubc.ca/vancouver...773,1450#18017

این لینک دانشگاه کلمبیاست. جدول رشته ی معماریشو شما توجه کنین. چیزی که من الان بالای این جدول ها خوندم نوشته بود که این ها specialized master program هستند و توضیح میده که برای مستر معمولی به schedules A,B‌ توجه کنین که خب اونجا زده 2,800$ per installment. حالا سوال من اینه که این شهریه ها منظورشون برای یک ترمه؟یا یک سال که شامل ۳ ترم میشه؟ و این که الان منی که میخوام برای مستر اقدام کنم کدوم جدولو باید مدنظر قرار بدم specialized program یا standard program. و این که کسانی که برای مستر اقدام می کنن شهریه هاشون حدود چقد در میاد چون شما اگر دقت کنین بین این دوتا جدولی که کفتم خیلی تفاوت هست.
    سلام دوست عزیز
    هر سال تحصیلی شامل 3 تا
    installment میشه و با این حساب شهریه سالانه میشه حدود 8400 در این موردی که شما اشاره میکنین
    مینیمم تعداد
    installment هم برای هر رشته گذاشته شده که نشون میده حداقل چند سال طول میکشه
    تفاوت
    schedules A,B‌ هم فقط توی part time و full time بودنش هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Potitecnico Di Milano

پس اون جدول اولیه که ۹،۷۰۰$ Per instalment زده چیه؟ فرقشون با این ۲۸۰۰$ چیه؟ کلا فرق فول تایم و پارت تایم چیه بعدا که برای کار کردن یا دکترا خوندن مشکلی که پیش نمیاد؟
    ولی در کل اگر همین ۸۴۰۰ که برای هر سال میشه گفتین درست باشه که خیلی استرس منو کم کردین . خیلی ممنون از کمکی که بهم کردین

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

پس اون جدول اولیه که ۹،۷۰۰$ Per instalment زده چیه؟ فرقشون با این ۲۸۰۰$ چیه؟ کلا فرق فول تایم و پارت تایم چیه بعدا که برای کار کردن یا دکترا خوندن مشکلی که پیش نمیاد؟
    ولی در کل اگر همین ۸۴۰۰ که برای هر سال میشه گفتین درست باشه که خیلی استرس منو کم کردین . خیلی ممنون از کمکی که بهم کردین
    خواهش میکنم دوست عزیز
    همین طوری که مشخصه برای رشته های مختلف شهریه متفاوته و این عدد 9700 که شما میگین مربوط به یک رشته خاصه. شما اول باید تصمیم بگیرین که قصد ورود به کدوم رشته رو دارین و بعد رقم شهریه خودتون و از ستون International fee per instalment بخونین. این عدد و باید در 3 ضرب کنین تا شهریه یک سالتون به دست بیاد.
    در مورد اینکه پارت تایم بودن براتون مشکلی ایجاد میکنه یا نه اطلاعی ندارم و بهتره تو فروم دیگه ای سوال کنین تا دوستان جواب دقیقتری بدن، به خصوص احتمال گرفتن ویزا برای پارت تایم