صفحه 10 از 154 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU ب

سلام
    طبق آخرین رنکینگ ها SFU در کامپیوتر از دانشگاههای خوب و تقریبا جز سه تای اول محسوب می شه. فکر می کنم SFU با فاند با اختلاف زیاد گزینه معقولتری باشه.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU با فاند؟

مشكل اصلي اينه كه بدون فاند اون هم در MS‌ مشكل ويزا ممكنه داشته باشيد.

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU ب

من اگر پول داشتم می رفتم مک گیل. برای سفارت هم می شه توضیح داد که من فاند هم دارم از SFU و به انتخاب خودم اینیکی رو انتخاب کردم.
    من همچنان معتقدم شناخته شده بودم دانشگاه خیلی مهمه و SFU اصلا شناخته شده نیست نسبت به McGill. حالا بودجه تحقیقاتی CSش کمتره یا بیشتر یا پارسال 4تا مقاله بیشتر چاپ کرده زیاد برای من مهم نیست.

اگر پول نداری هم که دیگه سوال کردن نداره. بدون پول ویزا نمی دن بهت و زندگی هم بهت سخت می گذره. SFU بهتره.

saeede83
    Guest

McGill به خاطر رشته های law و پزشکی اش خیلی معروف شده. مهندسی اش اونقدر ها هم بهتر از SFU نیست. SFU در کامپیوتر خیلی خوبه، اینو می دونم که CS اش از همه بقیه رشته هاش بهتره! به علاوه SFU توی Vancouverهست با آب و هوای خوب. مونترال هم شهر قشنگیه اما خیلی سرده. به نظر من حتی اگه Mcgill رو با فاند کامل هم گرفته بودید، تصمیم گیری جای تامل داشت. البته اگه فیلد کاریتون الگوریتم و تئوری هست mcgill خیلی خوبه.
    امیدوارم بتونی بهترین تصمیم رو بگیری

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : torento or waterloo

واترلو توی بعضی رشته های مهندسی بهتره اما کلا از نظر رنک کلی و فضای دانشگاه و محلش تورنتو قابل ترجیحه. رشته شما چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : torento or waterloo

شما یک فاکتور مهم رو که رشته هست رو عنوان نکردید. در رشته Computer Sceince واترلو کمی بهتر و حرفه ای تر هست و ورود به اون هم سخت تر. هر چند که ممکنه توی فیلد های مختلف باز هم تفاوت وجود داشته باشه. اما تورونتو رشته های بیشتری داره و رنک کلیش بالاتره. ولی مهمتر رنک دانشگاه توی هر رشته هست نه رنک کلی. من از دوره المپیاد بچه های خیلی top ای رو میشناختم که cs رفتن waterloo. بعضی ها هم از اونجا رفتن جاهای دیگه مثل MIT. (و البته بچه های top ای هم میشناختم که رفتن toronto!).
    اما به نظر من باید شهر، کیفیت زندگی و بقیه مسائل رو هم در نظر گرفت. toronto شهر خیلی خوبی هست و دانشگاه toronto هم به اندازه کافی خوبه!
    در مجموع با در نظر گرفتن جمیع شرایط شاید اگه من بودم toronto رو انتخاب می کردم.

(اینهایی که من گفتم ممکنه که برای رشته های دیگه کاملا متفاوت باشه!!)

Banned

پیش فرض خواهشاً نظر بديد شری اضطراريست windsor or concordia

دوستان من هم از Windsor و هم از Concordia پذيرش دارم بدون فاند ميخوام بدونم احتمال گرفتن ويزا برای اين 2 فرق ميکنه؟و کلاً يه مقايسه کلی آب و هوا و هزينه زندگی و غيره بکنيد من ببينم کدوم رو Accept کنم

مقطع ليسانس هست و دوره هر دو 4 سال هست کنکورديا مهندسی صنايع و windsor Bachelor of business administration

پیش فرض پاسخ : خواهشاً نظر بديد شری اضطراريست windsor or concordia

تو کامپیوتر Windsor بهتره. Concordia شهر و استان بهتریه. قوانین مهاجرتی خوبی هم داره. رشته هایی که گفتی رو نمی شناسم. این کل مقایسه ای بود که من می تونم بکنم. نظر کلی م هم Concordiaست به خاطر شهر و استان خوبش.

پیش فرض concordia or windsor

I have admission from both of them
    which one is better in ECE

Banned

پیش فرض پاسخ : concordia or windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehebrahimi
    I have admission from both of them
    which one is better in ECE
    in which degree?masters or bachelor?