صفحه 101 از 154 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام دوستان
    با لیسانس کامپیوتر ولی 6 سال سابقه کار بازرگانی برای ادامه تحصیل در زمینه بازرگانی دانشگاه یا کالجی رو می شناسین که ددلاین پذیرشش نگذشته باشه و برای ترم پاییز بتونم برم کلاس ، تافل جدید ندارم 5سال پیش آی بی تی 86 شدم فرانسه هم مدرک دانشگاهی ندارم تفک ب2 اونم دو سه سال پیش، زبان ادامه تحصیل هم ترجیحا انگلیسی باشه
    ممنون
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار

دوستان من کارشناسی نرم افزار دارم ولی میخوام از اول دندون پزشکی بخونم (در ونکوور) کسی از دوستان اطلاعی داره که چند سال کالج باید بگذرونم؟ و چه دانشگاههایی از لحاظ کیفی و هزینه معقولانه هستش اگه لطف کنید با ذکر هزینه بفرمایید ممنون میشم با تشکر ضمناً من واسه اقامت دائم اقدام میکنم (اگه اشتباه نکنم اینترنشنال حساب نمیشم)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام
    یه سوال میشه لیسانس روانشناسی رو به صورت غیر حضوری در کانادا خواند؟
    اگر اره بگید برای پذیرش چه مدارکی باید داشته باشم؟و کدوم دانشگاه ها اینو دارن؟
    هزینه سالیانه اش رو هم بگید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javad04 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال میشه لیسانس روانشناسی رو به صورت غیر حضوری در کانادا خواند؟
    اگر اره بگید برای پذیرش چه مدارکی باید داشته باشم؟و کدوم دانشگاه ها اینو دارن؟
    هزینه سالیانه اش رو هم بگید
    تنها دانشگاهی در کانادا که مدرک لیسانس غیرحضوری میده دانشگاه آتاباسکا است.خودتون میتونید شرایط و شهریه اش رو چک کنید:

http://www.athabascau.ca/students/st...ernational.php

فقط همانطور که قبلا بهتون گفتم این مدارک غیرحضوری لزوما برای ادامه تحصیل معتبر نیستند. باید با دانشکده ای که میخواهید آنجا ادامه تحصیل بدهید چک کنید.

Junior Member

سلام

کسی دانشگاهی تو Ontario یا Alberta نمی شناسه که با GPA:B و IELTS:6.5 در رشته مهندسی برق - قدرت در مقطع فوق لیسانس MASc پذیرش بده؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط McMaHaN نمایش پست ها
    دوستان من کارشناسی نرم افزار دارم ولی میخوام از اول دندون پزشکی بخونم (در ونکوور) کسی از دوستان اطلاعی داره که چند سال کالج باید بگذرونم؟ و چه دانشگاههایی از لحاظ کیفی و هزینه معقولانه هستش اگه لطف کنید با ذکر هزینه بفرمایید ممنون میشم با تشکر ضمناً من واسه اقامت دائم اقدام میکنم (اگه اشتباه نکنم اینترنشنال حساب نمیشم)
    از دوستان که کسی منو راهنمایی نکرد طبق سرچ خودم متوجه شدم تنها دانشگاهی که در ونکوور دندونپزشکی داره یو بی سی هستش که ۹۰ کریدیت لازم داره که دانشگاه ونکوور ایلند یک دوره دو ساله این واحدها رو ارائه میده ولی اون هم پیشنیاز میخواد آیا اون پیش نیازها هم میشه اونجا پاس کرد؟ ممنون میشم یکی به کمکم بیاد

سلام دوستان شرایط من خیلی وخیمه نامزدم که قراره با هم ازدواج کنیم ساکن مونترال هست من فوق زبان انگلیسی بامعدل 18 دانشگاه تهران 3مقاله خارجی وکنفرانس و یک کتاب و تافل 90 میخوام فقط از یک دانشگاه آسون پذیرش بگیرم که برم خواهش میکنم راهنمایی کنیدپذیرش مستر آسونتره یا دکترا؟

سلام براي پي اچ دي كامپيوتر در زمينه پردازش زبان هاي طبيعي كدوم دانشگاه ها را پيشنهاد مي كنيد؟!

ارشدم رو از دانشگاه اميركبير با معدل ١٦.١ گرفتم. ممنونم.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان شرایط من خیلی وخیمه نامزدم که قراره با هم ازدواج کنیم ساکن مونترال هست من فوق زبان انگلیسی بامعدل 18 دانشگاه تهران 3مقاله خارجی وکنفرانس و یک کتاب و تافل 90 میخوام فقط از یک دانشگاه آسون پذیرش بگیرم که برم خواهش میکنم راهنمایی کنیدپذیرش مستر آسونتره یا دکترا؟
    سروناز جان، شرایط شما اصلا وخیم نیست. معدل خوبی داری و سابقۀ پژوهشی هم خوب هست. باید ببینی هدفت چی هست و چه مقطعی دوست داری بخونی. و اینکه البته چه رشته ای. اگر به زبان فرانسه مسلط هستی و میتونی به اون زبان درس بخونی، شاید آسونتر باشه پذیرش گرفتن در بعضی دانشگاههای استان کبک.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member

سلام.
    اینجا کسی‌ هست که دانشگاه کلگری مکانیک می‌خونه.

یه چند تا سال داشتم.

ممنون
    ارسال به سیدنی 16 ژانویه 2010
    درخواست مدیکال و فایل نامبر سوم 16 ژانویه 2013
    پاس رکوئست 21 اکتبر 2013
    لندینگ 19 ژانویه 2014