صفحه 109 از 154 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام.
    من کم کم باید تصمیمامو بگیرم راجع به انتخاب دانشگاه و کشور. تازگیا کنار آمریکا، کانادا هم نظرمو جلب کرده چون همه می گن واسه زندگی خوبه.
    دانشگاه McMaster تو زمینه تحقیقی من 3 تا استاد خیلی خوب داره ولی امروز رنکینگ QS رو نگاه کردم در عمران بالای 150 زده.
    این دانشگاه ضعیفه؟ کلا رنکینگ مناسبی برای دانشگاه های کانادا هست که بشه بهش اتکا کرد؟
    جالب اینجاست که Toronto مینیمم های پذیرشش با McMaster یکی هستش. دوستان اگه راهنمایی بکنن ممنون می شم.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    میشه در مورد National Institute Scientific Research, University of Quebec اطلاعاتی بدهید؟ شرایطش و سطحش چگونه است؟
    *دکتری مهندسی عمران-ژئوتکنیک
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام،
    دوستان میخواستم نظرتون رو بپرسم. بین دانشگاه EPFL سوئیس و UBC کانادا با هزینه یکسان کدوم رو ترجیح میدین؟علتش رو هم بگین لطفا.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط zibofia نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان میخواستم نظرتون رو بپرسم. بین دانشگاه EPFL سوئیس و UBC کانادا با هزینه یکسان کدوم رو ترجیح میدین؟علتش رو هم بگین لطفا.
    ممنون
    سلام

هر دو دانشگاه در حد top 50 امریکا هستند و دانشگاه های مشهور و سطح بالایی محسوب میشند. مقایسۀ دقیق تر زمانی مقدور هست که شما به رشته و گرایش و مقطع هم اشاره کنید. طبعاً اگر اقامت بعد از تحصیل مد نظر باشه، بریتیش کلمبیا بهتره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام

میخواستم نظرتون رو درباره ی دانشگاه ساسکاچوان بپرسم.راستش من میخوام واسه دکترای دوم اقدام کنم. رنک دانشگاه اصلا واسم مهم نیست فقط میخوام از ایران برم. اطلاعاتی دارین که این دانشگاه راحت پذیرش همراه فاند میده یا اینکه سختگیره؟ البته واسه اپلای تو سایتش نوشته باید استاد پیدا کنم که هر چی به استاداش ایمیل میزنم هیچ کدوم جواب نمیدن. ممنون میشم از راهنماییتون. در ضمن اگه بین دانشگاه های کانادایی دانشگاهیو میشناسید که نسبتا راحت پذیرش بده واسه رشته های مولکولار بیولوژی ممنون میشم بگید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

کسی اطلاع داشته شرایط پذیرش دانشگاه McGill و McMaster برای مقطع دکتری چی هست؟ منظورم ازمون زبان و احیانا gre? تو سایتشون نتونستم اطلاعاتی پیدا کنم.
    در ضمن وضعیت فاند گرفتن تو رشته های مهندسی الان کانادا چطوریه؟

ممنون میشم زود جوابمو بدین

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط papari68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

کسی اطلاع داشته شرایط پذیرش دانشگاه McGill و McMaster برای مقطع دکتری چی هست؟ منظورم ازمون زبان و احیانا gre? تو سایتشون نتونستم اطلاعاتی پیدا کنم.
    در ضمن وضعیت فاند گرفتن تو رشته های مهندسی الان کانادا چطوریه؟

ممنون میشم زود جوابمو بدین
    سلام

برای رسیدن به لینک شرایط پذیرش ، شما میتونید نام دانشگاه + دپارتمان مربوطه + عبارت Graduate study admission requirements رو در Google سرچ کنید.

در مورد وضعیت فاند برای رشته های مهندسی ، پوزیشن ها نسبت به سال های گذشته مقداری کمتر شده اما با رزومه و شرایطی که قابلیت رقابت با دیگران رو داشته باشه می تونید به هدفتون برسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

سلام
    من ارشد هستم معدل ارشدم 3 از 4 و لیسانسم 3.5 از 4 میخام برای مستر گروه مواد ترم زمستون اپلای کنم 2 مقاله کنفرانس بین المللی دارم و یکی هم ژورنال داخلی انگلیسی دارم. تافلم 94 شد فقط اسپیکینگم 18 شده. تو سایت گفته اصلا نباید به استادا میل زد و بعد ادمیشن گرفتن میتونید استادتون رو انتخاب کنید. من قبل از این با چند تا استاد میل زدم ولی جواب ندادن از اون طرف هم با یکی از دانشجوهای گروه استاد موردنظرم حرف زدم گفت بدون اینک از استاد اکی بگیری اپلای بی فایدست. حالا باید پیکار کنم شانسی هست؟ کسی اینجا مواد اپلای کرده؟ توس سایت گروه مواد زده همه دانشجوهای ارشد و دکترا فاند دارند.متوسط 22 -25 هزارتا چجوریه این قضیش؟ برای دپارتمان های دیگه هم برقراره؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان
    نظرتون درباره دکتری نوروساینس دانشگاه البرتا چیه؟ میشه با فرهنگ شهرش کنار اومد؟
    در مقایسه با دانشگاه تورنتو چی؟

Junior Member

سلام دوستان رشته ی من مدیریت پروژه و ساخت هست

قصدم اینه برای دکتری اپلای کنم و فاند واسم خیلی مهمه

اما نمی دونم چه رشته ها و دانشگاه هایی خوبه از نظر شانس پذیرش

ممنون میشم راهنماییم کنین