صفحه 11 از 154 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : خواهشاً نظر بديد شری اضطراريست windsor or concordia

master

Junior Member

پیش فرض Waterloo یا Texas A&M

راستش من یه سوالی داشتم، من هم از Waterloo و هم از A&M پذیرشو فاندو گرفتم. پدر و مادر من هر دو گرین کارد دارند و برای منم تقاضا شده، . احتمالا 2 سال دیگه منم گرین کاردمو می گیرم. بنا بر این پر واضحه که اوضای F1 من خیلیم خوب نیست. به نظر شما اول کدوم یکی بهتره و با این شرایط ویزا، اصلا واسه ویزای آمریکا اقدام کنم یا نه.

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : Waterloo یا Texas A&M

احتمالا گرفتن ویزای F-1 برای شما خیلی سخت باشه. پذیرشتون phd یا MS هست؟ اگه MS باشه که خیلی بهتره برین واترلو توی این دو سال MS بگیرین و بعدش برین آمریکا، اگر هم PhD باشه، بد نیست برای ویزای F-1 یک سعیی بکنید، البته من نظر خودمو گفتم. موفق باشید.

Junior Member

نه پذیرشم PHD هست. آره اگه MS بود که عالی می شد. از واترلو هر جایی می تونستم برم. کیا مسافر واتر لو هستن؟؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

به نظر من پیشنهاد سعیده خوبه ... اگه بری واترلو و از این دو سالی که مونده استفاده کنی بهتره ... بعدش اصلآ می تونی راحتتر برای دانشگاه های امریکا اقدام کنی ... .. F1 گرفتنت سخته با این شرایطی که داری ! .... البته چون Phd داری می تونی وسط درست برای یکی از دانشگاه های امریکا اقدام کنی ... بهانهء خوبی هم داری ... !

راستش من یه پیشنهاد غیر اخلاقی دارم.
    شما هر دو تا قبول کن. معمولا بچه ها یه offer از کانادا و یکی از امریکا قبول می کنن. نهایناتش اگه امریکات درست نشه میری کانادا.
    خدا منو ببخشه یه وقت امر به منکر نکرده باشم :-X

Junior Member

عذاب وجدان نداشته باش، من هر دو رو قبول کردم. راستش پارسال از یه جایی شنیدم که کسایی با شرایط من از قبرس ویزا گرفتن، ولی امسال همه کسایی که مثلا مادرشون در حال گرفتن گرین کارد بوده رو رجکت کردن، حالا چه برسه به منی که پدرو مادرم هر دو گرین کارت دارن و برام تقاضا شده. پذیرشای من هر دو مال ترم بهاره یعنی استادا گفتن اون موقع بیام بنا بر این اگه بخوام برا آمریکا اقدام کنم باید تو تابستون باشه. حالا نمیدونم که واسه ویزا آمریکا اقدام کردن اصلا می ارزه یا نه، از طرفی واتر لو تو رشته من شاید بهترم باشه از A&M ولی خوب آمریکا جذاب تره.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    راستش من یه پیشنهاد غیر اخلاقی دارم.
    شما هر دو تا قبول کن. معمولا بچه ها یه offer از کانادا و یکی از امریکا قبول می کنن. نهایناتش اگه امریکات درست نشه میری کانادا.
    خدا منو ببخشه یه وقت امر به منکر نکرده باشم :-X
    زیادم غیراخلاقی نیست ... همه همین کار رو می کنند ... وقتی غیراخلاقی می شه که جفت دانشگاه ها از یه کشور باشه وگرنه این سیاست برای ماهایی که ویزا گرفتنمون تابعی از باد هواست عادیه ! ... منم می خواستم این پیشنهاد رو بدم اما شرایط ایشون یه جوریه که اگه از امریکا ویزا بگیرند خیلی عجیبه و خاصه ! ... مگه اینکه هزینه سفارت و قبرس رفتن و اینا زیاد براشون مهم نباشه ! ... همینطوری بخوان یه تیری بندازن ...

Junior Member

منم از واترلو و NCSU داشتم و هر دو رو قبول كردم تا ببينم كدوم ويزا ميدن. ميگم اينو reject شيد روي green card تاثير نداره؟ من بودم با توجه به اينكه ميگيد واترلو تو رشتتون بهتر هم هست اونجا ميرفتم. كار امريكام هم اگه درست شد فوقه فوقش وسطش ول مي كردم.

Junior Member

پیش فرض معرفی بهترین دانشگاههای کانادا از نظر دانشجویان

سلام به همه بزرگواران
    این هم آخرین رای گیری برای معرفی بهترین دانشگاههای کانادا از نظر دانشجویان
    http://www.university-canada.net/
    http://vote.sparklit.com/poll.spark?pollID=926459
    شما هم میتونید در این رای گیری شرکت کنید اما اگر اطلاع دقیقی ندارید بهتره مثل من فقط نظاره گر باشید فکر کنم اینطوری نتیجه دقیقتری بدست میاد.
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.