صفحه 115 از 154 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام

کلا کالج های کانادا فقط تا مقطع لیسانس هستن یا کالجی در انتاریو یا ونکوور میشناسین که فوق لیسانس کامپیوتر داشته باشه، به من معرفی کنید،

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام

کلا کالج های کانادا فقط تا مقطع لیسانس هستن یا کالجی در انتاریو یا ونکوور میشناسین که فوق لیسانس کامپیوتر داشته باشه، به من معرفی کنید،
    در انتاریو که میدانم (و فکر میکنم در بقیه کانادا هم همینطور باشد) کالج ها مجاز نیستند دوره های فوق لیسانس و دکترا داشته باشند. بعضی کالج ها دوره های کوتاه مدت تحت عنوان graduate certificate دارند ولی معادل فوق لیسانس نیست.
    حتی دوره های لیسانس هم فقط در موارد معدود و با عنوان لیسانس حرفه ای یا کاربردی مجازند داشته باشند. وظیفه کالج ها در کانادا اساسا تربیت نیروی حرفه ای در دوره های 2-3 ساله (معادل فوق دیپلم) است.

سلام به همه.من برای مستر مهندسی نرم افزار ( computer eng OR computer sci) میخوام اقدام کنم.الان پذیرش دانشگاه رجینا رو دارم.ولی به دلیل نداشتن آیلتس تا فال 2016 دیفر کردم.حالا که وقت هست میخوام برای دانشگاه آلبرتا (یا کلگری) و منیتوبا و ubc هم اقدام کنم.دانشگاه دیگه ایی هست که بهتر از اینا باشه روش فکر کنم؟

سلام دوستان عزیز برای مستر مهندسی عمران کدام دانشگاه را پیشنهاد میکنید ؟ آیا داشتن پی آر کانادا برای گرفتن فاند مناسب کاربرد داره ؟ ممنون از راهنمایی شما.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز برای مستر مهندسی عمران کدام دانشگاه را پیشنهاد میکنید ؟ آیا داشتن پی آر کانادا برای گرفتن فاند مناسب کاربرد داره ؟ ممنون از راهنمایی شما.
    فاند گرفتن اصلاً ربطی به PR نداره دوست عزیز
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    سلام به همه.من برای مستر مهندسی نرم افزار ( computer eng OR computer sci) میخوام اقدام کنم.الان پذیرش دانشگاه رجینا رو دارم.ولی به دلیل نداشتن آیلتس تا فال 2016 دیفر کردم.حالا که وقت هست میخوام برای دانشگاه آلبرتا (یا کلگری) و منیتوبا و ubc هم اقدام کنم.دانشگاه دیگه ایی هست که بهتر از اینا باشه روش فکر کنم؟

به نظرم ابتدا آیلیتس بگیر و بعد به دانشگاه فکر کن دوست عزیز. این دانشگاه هایی که اسم بردی پذیرش به این سادگیا نمیدن!
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

سلام . دانشگاه Ryerson در لیست وزارت علوم از جمله دانشگاه های متوسط هست میخوام بدونم واقعا دانشگاه خوبی برای دکتری خوندن هست؟
    یه استاد گفته اپلای کن میخوام بدونم با این اپلیکیشن فی های 110 دلاری واقعا می ارزه شانسمو امتحان کنم یا کلا بیخیال این دانشگاه بشم؟

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    من لیسانسم ادبیات انگلیسیه میخوام برای مستر اموزش زبان بخونم نمیدونم اسمش تو کانادا چیه teaching میگن؟ شما کدوم دانشگاهو پیشنهاد میدین که هم مقرون به صرفه باشه و هم که بعد از تحصیل بتونم کار پیدا کنم.
    کلا برای رشته من کدوم دانشگاه بهتره. ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام . دانشگاه Ryerson در لیست وزارت علوم از جمله دانشگاه های متوسط هست میخوام بدونم واقعا دانشگاه خوبی برای دکتری خوندن هست؟
    یه استاد گفته اپلای کن میخوام بدونم با این اپلیکیشن فی های 110 دلاری واقعا می ارزه شانسمو امتحان کنم یا کلا بیخیال این دانشگاه بشم؟
    بستکی به انتخابهای دیگرتون داره. هیچ کدام از دانشگاههای کانادا را نمیشود با استاندارد ایران ضعیف ارزیابی کرد. رایرسون دانشگاهی است که بسرعت در حال رشد است.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia

سلام

من با استادی از دانشگاه رایرسون مکاتبه داشتم، ایشون فارغ التحصیل هاروارد هستن و آزمایشگاه بسیار مجهزی دارند و زمینه ی تحقیقاتیشون دقیقاً چیزیه که من مد نظرم هست. این استاد گفته که اگه اپلای کنم منو بر میداره و مبلغ فاند و آفر رو هم گفته. به نظر شما با توجه به این که دوستان در بخش شانس پذیرش گفتن شانس من برای تاپ 50 آمریکا بالاست (معدل های بالا، نمرات زبان بالا و یک مقاله ISI دارم) ارزش داره برای اینجا اپلای کنم؟