صفحه 116 از 154 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_awn نمایش پست ها
    سلام

من با استادی از دانشگاه رایرسون مکاتبه داشتم، ایشون فارغ التحصیل هاروارد هستن و آزمایشگاه بسیار مجهزی دارند و زمینه ی تحقیقاتیشون دقیقاً چیزیه که من مد نظرم هست. این استاد گفته که اگه اپلای کنم منو بر میداره و مبلغ فاند و آفر رو هم گفته. به نظر شما با توجه به این که دوستان در بخش شانس پذیرش گفتن شانس من برای تاپ 50 آمریکا بالاست (معدل های بالا، نمرات زبان بالا و یک مقاله ISI دارم) ارزش داره برای اینجا اپلای کنم؟
    اپلای کن دوست گرامی, توی عالم استاد و فاند, هیچ چیز قطعی نیست!!!
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_awn نمایش پست ها
    سلام

من با استادی از دانشگاه رایرسون مکاتبه داشتم، ایشون فارغ التحصیل هاروارد هستن و آزمایشگاه بسیار مجهزی دارند و زمینه ی تحقیقاتیشون دقیقاً چیزیه که من مد نظرم هست. این استاد گفته که اگه اپلای کنم منو بر میداره و مبلغ فاند و آفر رو هم گفته. به نظر شما با توجه به این که دوستان در بخش شانس پذیرش گفتن شانس من برای تاپ 50 آمریکا بالاست (معدل های بالا، نمرات زبان بالا و یک مقاله ISI دارم) ارزش داره برای اینجا اپلای کنم؟
    اگر شانس TOP50 را دارید که اپلای برای رنک +700 بی معنی است. به جز اتلاف هزینه سابقه مناسبی در صورت پذیرش و رد بدون توجیه منطقی آن ایجاد نخواهید نمود ضمن آنکه مدرک شما از ریرسون صادرخواهد شد نه از دانشگاهی که استاد احتمالی شما از آن فارغ التحصیل شده اند. اگر برای هاروارد اپلای میکردید و استاد شما فارغ التحصیلی از دانشگاه ریرسون بود آیا این موضوع برای شما از اهمیتی برخوردار بود؟
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

کسی میتونه یه آمار کلی از دانشگاه Memorial university of newfoundland بهم بده؟ مثلاٌ موقعیت وشهرت دانشگاه، میزان شهریه، هزینه زندگی، آب و هوا، سختی پذیرش و .. ,اینکه میشه کار پیدا کرد موقع دانشجویی؟.
    برای دکترای کامپیوتر میخوام اپلای کنم.
    ممنون

Junior Member Dr_Mehrdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - IAUCTB

درود و عرض خسته نباشید،

در ارتباط با مکانیک و گرایش های مرتبط با آن لطفا " هدف تحصیل در دوره مستر در یک دانشگاه مناسب که بعدا اپلای کردن و خواندن دکترا ( با بورسیه خوب ) در یک دانشگاه با رتبه خیلی بهتر ( پس استاد و دانشگاه مستر مهم هست برایم )، متاهل هستم هزینه شخصی برای تحصیل در نظر گرفته ام ( در صورت وجود پارشیال فاند یا دریافت فاند پارشیال نیز مد نظرم هست که ترکیب هزینه شخصی + پارشیال فاند یا حداقل بعد از یکسال مستر بشود فاند گرفت )، وضعیت ایالت ها هم کمی گیجم کرده برای مثلا فرد متاهل ! " مورد گفته شده رو مطالعه کنید و بنده را راهنمایی کنید،
    بعد از آن اعتبار کدام دانشگاه های کانادا برای مکانیک خیلی به مراتب بهتر هست ؟ ( مخصوصا در دریافت ویزا )

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    کسی میتونه یه آمار کلی از دانشگاه Memorial university of newfoundland بهم بده؟ مثلاٌ موقعیت وشهرت دانشگاه، میزان شهریه، هزینه زندگی، آب و هوا، سختی پذیرش و .. ,اینکه میشه کار پیدا کرد موقع دانشجویی؟.
    برای دکترای کامپیوتر میخوام اپلای کنم.
    ممنون
    برای رنکینگ :
    http://www.webometrics.info/en/north_america/canada
    دانشگاه متوسط رو به بالای کانادا هست.
    شهریه رو از تو سایت دانشگاه پیدا کن
    هزینه زندگی و آب و هوا رو توی newfoundland جستجو کن تو گوگل(به انگلیسی)
    کار دانشجویی هم میتونی پیدا کنی هم تو دانشگاه و هم بیرون(اگه زبانت بد نیست)
    !Regret

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از اساتید رایرسون جواب مثبتی به ایمیل من داده.
    ممکنه ی کمی اطلاعات در مورد دانشگاه رایرسون بدید. رنکش انگاری خیلی بالاست. می ارزه برای اپلای؟؟ البته قابل ذکره که رزومه من در حد متوسطه(معدل لیسانس پایین، معدل فوق لیسانس 17 از امیرکبیر، تافل 91، ی مقاله کنفرانسی، سابقه تدریس)

ممنونم
    ویرایش توسط saleh66 : November 12th, 2015 در ساعت 10:25 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتید رایرسون جواب مثبتی به ایمیل من داده.
    ممکنه ی کمی اطلاعات در مورد دانشگاه رایرسون بدید. رنکش انگاری خیلی بالاست. می ارزه برای اپلای؟؟ البته قابل ذکره که رزومه من در حد متوسطه(معدل لیسانس پایین، معدل فوق لیسانس 17 از امیرکبیر، تافل 91، ی مقاله کنفرانسی، سابقه تدریس)

ممنونم
    رنک Ryerson بالاست؟ منظورت اینه که جز دانشگاه های تاپ نیست؟؟ آخه تا جایی که من میدونم جز دانشگاه های معمولی هست ولی میشه گفت از دانشگاه هاییست که ویزا میشه باهاش گرفت و بعد از درس هم اگر تصمیم به کار کردن و یا Phd گرفتن داشته باشین باز هم میشه گفت خوبه!
    !Regret

نقل قول نوشته اصلی توسط ca_student نمایش پست ها
    برای رنکینگ :
    http://www.webometrics.info/en/north_america/canada
    دانشگاه متوسط رو به بالای کانادا هست.
    شهریه رو از تو سایت دانشگاه پیدا کن
    هزینه زندگی و آب و هوا رو توی newfoundland جستجو کن تو گوگل(به انگلیسی)
    کار دانشجویی هم میتونی پیدا کنی هم تو دانشگاه و هم بیرون(اگه زبانت بد نیست)
    میشه باهاش ویزا گرفت؟
    در مورد دانشگاه New Brunswick چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ca_student نمایش پست ها
    رنک Ryerson بالاست؟ منظورت اینه که جز دانشگاه های تاپ نیست؟؟ آخه تا جایی که من میدونم جز دانشگاه های معمولی هست ولی میشه گفت از دانشگاه هاییست که ویزا میشه باهاش گرفت و بعد از درس هم اگر تصمیم به کار کردن و یا Phd گرفتن داشته باشین باز هم میشه گفت خوبه!
    ممنونم از جوابتون. بله منظورم اینه که رنک خوبی نداره چون +700 هست. من همین الان میخام برای Ph.D اقدام کنم!!! والبته بعدا هم انشاا... برای کار. میشه بفرمایید این اطلاعاتتون رو از کجا دارید؟ منظورم اینه کسی از دوستاتون اونجا هست یا از فروم ها به دست آوردید؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    میشه باهاش ویزا گرفت؟
    در مورد دانشگاه New Brunswick چی؟
    فکر کنم با هر دوش میتونی, ولی توی فروم بگرد ببین کی تا حالا ویزا گرفته
    !Regret