صفحه 117 از 154 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    میشه باهاش ویزا گرفت؟
    در مورد دانشگاه New Brunswick چی؟
    مسلمه که میشه باهاش ویزا گرفت. دانشجوی ایرانی هم زیاد داره. نیوبرانزویک هم دانشگاه نسبتا بزرگی است.

Junior Member

سلام دوستان
    ممکنه راهنمایی کنید که دانشگاه های کدوم استانهای کانادا برای دانشجویان بین المللی ارزونتر هستند؟ لطفا چند استان رو ذکر بفرمایید
    خیلی ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه راهنمایی کنید که دانشگاه های کدوم استانهای کانادا برای دانشجویان بین المللی ارزونتر هستند؟ لطفا چند استان رو ذکر بفرمایید
    خیلی ممنون
    تا جایی که من می دونم شهریه دانشگاه های کبک از همه ایالتها پایین تره، خود شهر مونترال هم به نسبت به شهرهای تورنتو و ونکوور و کلگری شهر بسیار ارزونتری برای زندگی دانشجویی هست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خیلی ممنون
    البته بسته به رشته فرق میکند ولی بطور متوسط برای دانشحویان اینترنشنال مقاطع ارشد و دکترا دانشگاههای استانهای بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان و نیوفوندلند شهریه های پایین تری دارند. شهریه ها در انتاریو بالاترین است و کبک هم در سالهای اخیر شهریه دانشجویان بین المللی را افزایش داده است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    البته بسته به رشته فرق میکند ولی بطور متوسط برای دانشحویان اینترنشنال مقاطع ارشد و دکترا دانشگاههای استانهای بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان و نیوفوندلند شهریه های پایین تری دارند. شهریه ها در انتاریو بالاترین است و کبک هم در سالهای اخیر شهریه دانشجویان بین المللی را افزایش داده است.
    بله شما درست می فرمایید نسبت به رشته فرق می کنه
    من با توجه به اینکه در بیزنس اسکول هستم، هم از دانشجوهای مستر گرایشهای مختلف بیزینس و هم از دانشجوهای ام بی ای شنیدم که شهریه بیزنس اسکول جان مالسون دانشگاه کنکوردیا نسبت به بیزنس اسکول دانشگاه های اتاوا، بریتیش کلمبیا، تورنتو و خیلی از بیزینس اسکولهای پایینتره. یک نفر رو هم که ام بی ای می خوند،دیدم که پذیرش از بریتیش کلمبیا داشت و هم از کنکوردیا، ولی به خاطر هزینه ها اومده بود کنکوردیا.
    در مورد ایالتهای ساسکاچوان و نیوفوندلند اطلاعی ندارم. ولی چیزی که میدونم جدای بحث شهریه، هزینه زندگی در ونکوور نسبتا بالاست، یا دست کم نسبت به مونترال، هزینه های زندگی دانشجویی بالاست و به نظرم گزینه قابل توصیه ای برای کسی که می خواد به عنوان دانشجو بیاد و متکی بر فاند شخصی باشه، نیست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام به همه دوستان
    من میخوام درمورد موقعیت های شغلی برای مهندس نرم افزار تو کانادا بدونم.
    رزومه ام متوسطه (لیسانس 15 ، ارشد 17 ، چندتا مقاله کنفرانسی و یه ثابمیت ژورنال ... و سه سال سابقه برنامه نویسی)
    میخوام بدونم اگر تو یه دانشگاه کانادایی PHD بگیرم برام موقعیت های کاری تو کانادا هست؟
    به نسبت آلمان موقعیت های کاری کانادا بهتر هست ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    بله شما درست می فرمایید نسبت به رشته فرق می کنه
    من با توجه به اینکه در بیزنس اسکول هستم، هم از دانشجوهای مستر گرایشهای مختلف بیزینس و هم از دانشجوهای ام بی ای شنیدم که شهریه بیزنس اسکول جان مالسون دانشگاه کنکوردیا نسبت به بیزنس اسکول دانشگاه های اتاوا، بریتیش کلمبیا، تورنتو و خیلی از بیزینس اسکولهای پایینتره. یک نفر رو هم که ام بی ای می خوند،دیدم که پذیرش از بریتیش کلمبیا داشت و هم از کنکوردیا، ولی به خاطر هزینه ها اومده بود کنکوردیا.
    در مورد ایالتهای ساسکاچوان و نیوفوندلند اطلاعی ندارم. ولی چیزی که میدونم جدای بحث شهریه، هزینه زندگی در ونکوور نسبتا بالاست، یا دست کم نسبت به مونترال، هزینه های زندگی دانشجویی بالاست و به نظرم گزینه قابل توصیه ای برای کسی که می خواد به عنوان دانشجو بیاد و متکی بر فاند شخصی باشه، نیست.
    بله MBA و بیزینس اسکول ها کلا هزینه شان فرق میکنه. من در مورد رشته های معمولی مثل مهندسی و علوم عرض کردم. شهریه ها را روی وب سایت خود دانشگاه ها میشود چک کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام من يه سوالي داشتم من الان كارشناسي ژنتیک خوندم ميخوام واسه mcgill اپلاي كنم،با معدل 16,50 شانس پذيرش هست ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از یک استاد در دانشگاه Simon fraser این جواب را گرفتم. به نظرتون اپلا کنم یا خیر؟ چون از دانشگاه york هم اوکی دارم با فاند خوب و اپلیکیشن آن را پر کردم.
    Hi, XXXX. I highly encourage to apply to SFU CS. There are several other faculty members
    whose research areas could provide a good fit for you, e.g., XXXX, XXXX, and
    XXXX
    . We look forward to your application.

در ایمیل بعدیش، ایشون به من گفت که اسم من را هم حتمن توی اپلیکیشن بنویس و اینکه ما همه دانشجوهامون را فاند میکنیم.

به نظرتون اپلای بکنم یا اینکه روی این جواب نمیشه حساب کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

سلام دوستان
    نظرتون راجب دانشگاه زیر چیه؟
    ETS – University of Quebec