صفحه 128 از 154 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام دوستان
    من مک مستر اپلای کردم دو تا استاد از مک مستر ولی تو دوتا دانشکده مختلف اکی دادن من واسه یکیش اپلای کردم و آفرو قبول کردم چون بیشتر کارشو دوست داشتم ولی دوباره آفرو با دقت دیدم پولش خیلی کمه. اون یکی استاد ولی پولش بیشتره استاده هم من رو هنوز میخواد، من آفرمو اکسپ کردم, نمیشه withdraw کنم بعد واسه اون یکی اپلای کنم، یعنی میتونم آفر قبلیمو کنسل کنم و برای جدیده اپلای کنم؟ ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mkaty_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مک مستر اپلای کردم دو تا استاد از مک مستر ولی تو دوتا دانشکده مختلف اکی دادن من واسه یکیش اپلای کردم و آفرو قبول کردم چون بیشتر کارشو دوست داشتم ولی دوباره آفرو با دقت دیدم پولش خیلی کمه. اون یکی استاد ولی پولش بیشتره استاده هم من رو هنوز میخواد، من آفرمو اکسپ کردم, نمیشه withdraw کنم بعد واسه اون یکی اپلای کنم، یعنی میتونم آفر قبلیمو کنسل کنم و برای جدیده اپلای کنم؟ ممنونم
    آفر شما برای دوره است و شما اکسپت کرده اید. مساله شما تغییر سوپروایزر است که امکان آن حتی پس از پذیرش و شروع دوره در مرحله بعد هم هست اگر البته همه شرایط مساعد باشد. امکان کنسل کردن آفر تا شروع دوره هست ولی اینکه بخواهید مجدد اپلای کنید و آفر جدید حتما داده شود و شما بتوانید قبول کنید ریسکی است. پیشنهاد میکنم حتما با تحصیلات تکمیلی دانشگاه مکاتبه کنید و کیس خود را شرح دهید و اینکه آیا قادر به تغییر آفر در این مرحله هستند یا خیر. بدون موافقت آنها جنین اقدامی ممکن است به از دست رفتن هر دو موقعیت منجر شود اگر انتخاب دیگری ندارید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    آفر شما برای دوره است و شما اکسپت کرده اید. مساله شما تغییر سوپروایزر است که امکان آن حتی پس از پذیرش و شروع دوره در مرحله بعد هم هست اگر البته همه شرایط مساعد باشد. امکان کنسل کردن آفر تا شروع دوره هست ولی اینکه بخواهید مجدد اپلای کنید و آفر جدید حتما داده شود و شما بتوانید قبول کنید ریسکی است. پیشنهاد میکنم حتما با تحصیلات تکمیلی دانشگاه مکاتبه کنید و کیس خود را شرح دهید و اینکه آیا قادر به تغییر آفر در این مرحله هستند یا خیر. بدون موافقت آنها جنین اقدامی ممکن است به از دست رفتن هر دو موقعیت منجر شود اگر انتخاب دیگری ندارید.
    موفق باشید
    سلام مرسی از پاسختون،
    من با هر دو استاد مکاتبه کردم استاد اول گفت اگه بخوای می تونی بری. به استاده دوم هم گفتم من یه بار اپلای کرده بودم یکم عجله کردم و اینا وگرنه با شما می خوام همکاری کنم. گفت اکی زودتر اپلای کن ادمیشن بدیم. الان باز هم ادمیشن دانشگاه ممکنه ایراد بگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mkaty_m نمایش پست ها
    سلام مرسی از پاسختون،
    من با هر دو استاد مکاتبه کردم استاد اول گفت اگه بخوای می تونی بری. به استاده دوم هم گفتم من یه بار اپلای کرده بودم یکم عجله کردم و اینا وگرنه با شما می خوام همکاری کنم. گفت اکی زودتر اپلای کن ادمیشن بدیم. الان باز هم ادمیشن دانشگاه ممکنه ایراد بگیره؟
    اگر زمان دارید مشکلی نیست. مساله اصلی استادها هستند که موافقند و در جریان کامل هستند.
    مساله ای که عنوان کردم این هست که شاید بدون نیاز به رد کردن آفر و پذیرش محدد آفر که زمان و هزینه را در بر خواهد داشت بتوانید مساله را به عنوان تغییر سوپروایزر راحت تر حل کنید.
    بعد از ورود به دانشگاه هم این کار راحت تر امکانپذیر است ولی در این مرحله اگر به ویژه تاکید دارید از طریق دانشگده و تحصیلات تکمیلی سوال کنید که این تغییر سوپروایزر را برایتان انجام دهند. چون موافقت استادها را دارید ممکن است به راحتی انجام پذیرد و نیازی به این مراحل محدد نباشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام من میخواستم بدونم با این شرایط، شانس پذیرش همراه با فول فاند در مقطع دکترا در کدوم دانشگاه های کانادا رو بیشتر دارم مخصوصا UBC , SFU و Victoria :

1-لیسانس کامپیوتر صنعتی شریف :معدل 16.5

2-فوق لیسانس کامپیوتر - پلی تکنیک میلان :معدل 3.95/4

3-نمره زبان 7.5 ایلتس

4-(GRE (q:160 , v:145, w:3.5

5-مقاله : --

6-سابقه کار مرتبط : 7 سال

7- هنوز با اساتید تماس نگرفتم ولی چون مقاله یا کار پژوهشی نداشتم، ایمیل به اساتید اصلا تاثیری داره یا نه؟!

با سپاس

سلام دوستان.
    از بین کالجهای http://www.centennialcollege.ca/ و http://www.humber.ca/ و http://www.georgebrown.ca/ و http://www.senecacollege.ca/ برای دریافت مدرک کانادایی کدوم اعتبارش بیشتره و دوره هاش در بازار کار مورد قبول تر هستند؟ ممنون میشم پیشنهاد خودتونو به ترتیب اولویت بنویسین.
    با سپاس
    "Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara2017 نمایش پست ها
    با سلام من میخواستم بدونم با این شرایط، شانس پذیرش همراه با فول فاند در مقطع دکترا در کدوم دانشگاه های کانادا رو بیشتر دارم مخصوصا UBC , SFU و Victoria :

1-لیسانس کامپیوتر صنعتی شریف :معدل 16.5

2-فوق لیسانس کامپیوتر - پلی تکنیک میلان :معدل 3.95/4

3-نمره زبان 7.5 ایلتس

4-(GRE (q:160 , v:145, w:3.5

5-مقاله : --

6-سابقه کار مرتبط : 7 سال

7- هنوز با اساتید تماس نگرفتم ولی چون مقاله یا کار پژوهشی نداشتم، ایمیل به اساتید اصلا تاثیری داره یا نه؟!

با سپاس
    استاد ایرانی پیدا کنی احتمالش زیاده که فاند هم بهت بدن.

Junior Member

با سلام من قصد ادامه تحصيل در كانادا رو دارم٢٦سالمه تو ايران ليسانس معماري رو از دانشگاه ازاد تهران گرفتم با معدل ١٦/٧٠آيلتس شش دارم و در اين مدت كار مرتبط با رشته م رو انجام ميدادم و در صورت امكان ميخوام تو شاخه هاي إجرائي مثل عمران با هزينه ي خودم پذيرش بگيرم كسي هست كه بتونه منو راهنمايي كنه تو كدوم دانشگاه ها من ميتونم برأي ٢٠١٧اپلاي كنم؟ممنون ميشم اگر كسي به سوال من جواب بده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahsad نمایش پست ها
    با سلام من قصد ادامه تحصيل در كانادا رو دارم٢٦سالمه تو ايران ليسانس معماري رو از دانشگاه ازاد تهران گرفتم با معدل ١٦/٧٠آيلتس شش دارم و در اين مدت كار مرتبط با رشته م رو انجام ميدادم و در صورت امكان ميخوام تو شاخه هاي إجرائي مثل عمران با هزينه ي خودم پذيرش بگيرم كسي هست كه بتونه منو راهنمايي كنه تو كدوم دانشگاه ها من ميتونم برأي ٢٠١٧اپلاي كنم؟ممنون ميشم اگر كسي به سوال من جواب بده
    برای مستر بدون تز دانشگاههای مختلف میتوانید اپلای کنید و دوره یک ساله یا یک سال و نیمه MEng را در گرایش مورد نظر طی کنید. هزینه توییشن معمولا برای چنین دوره هایی بسته به ایالت متفاوت است ولی متوسز بین 10-20000 دلار در سال خواهد بود. هزینه اقامت و سفر و... را نیز باید اضافه کنید.
    شرایط و مدارک لازم را از سایت دانشگاه مورد نظر به دست می آورید ولی عموما آیلتس 6.5 تا 7 و معدل معادل ایران 15-16 نیاز دارید. سابقه کار به جز گرایش MBA (عموما توییشن بالاتر) چندان برای ادامه تحصیل کمکی نمیکند و بیشتر در رشته های مهندسی بدون تز تعداد اپلیکنت و شرایط نسبی و تعداد پذیرش سالانه موثر است.

Junior Member

سلام
    ممنون از راهنمايى خوب شما
    جسارتأدر صورت امكان نام چند دانشگاه انگليسي زبان رو كه بتونم توى اونها applayكنم رو بهم معرفى كنيد،باز هم ممنون ميشم
    ترجيحأ اولويت من با كبك هست ولى اگه جاى ديگه اى هم مد نظر شما بود قطع يقين بنده از تجربه شما استقبال ميكنم
    با تشكر