صفحه 13 از 154 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : Waterloo يا Calgary

سلام!
    واترلو یکی از بدترین شرایط زندگی رو داره، سرده خیلی و هیچ جای تفریحی نداره، کاملا دانشجوییه و احتمال depress شدن توش زیاده. البته خیلی ها هم اونجا رو دوست دارن چون ساکت و آرومه! بستگی داره شما چه جور آدمی باشی.
    از طرفی کلگری یکی از بهترین شهر های کاناداست، خیلی بزرگه و شهر ثروتمندیه، فرصت شغلی هم توش فراوون.
    البته اگه بخوای PhD بخونی بهتره بری واترلو چون رنکش بهتره. بازم کاملا به خودت مربوط می شه! من کسایی رو می شناسم که با MS واترلو واسه دکترا رفتن MIT و Stanford. ;D

توی CS واترلو جز بهترین های دنیاست. ایرانی هم خیلی زیاد داره که من نمیدونم این مزیت هست یا نه! من از خیلی ها شنیدم وقتی که رفتی میشه فاند رو درست کرد.
    واترلو کوچک هست ولی به اون بدی که بچه ها هم میگن نیست.

ممنون از همگي
    نمي دونم اين طور که به نظرم رسيده نمي شه کامل درست نتيجه گرفت، واقعا هم گيجم هم فکر مي کنم ريسک داره هر کدومشون :-[
    گر بدين سان زيست بايد پست................

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : ubc بی فاند یا waterloo با فاند؟

به طور شخصی عرض می کنم ، برای در یافت فاند هیچ گونه گارانتی وجود نداره ، ممکنه جو خیلی رقابتی بشه و نتونی فاند بگیری. مسئله ای که خود من هم باهاش درگیری فکری دارم. باتوجه به این PhD هم نمی خای 2 ایالت انتاریو و بریتیش کلمبیا در 5 سال اقامت می دن زیاد فرق خاصی نمی کن از این لحاظ ، 100 % برو واترلو و تو این که کار درستی می کنی شک نکن
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

متاسفانه گرفتن فاند گارانتی نداره چون 1000 تا رقیب خواهین داشت ! تو این موضوع شک نکن بهنرین حالت چسبیدن به نقده! فوقش ادم تماشو با استادا حفظ می کنه و واسه دکترا اقدام می کنه!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

1-2 it is up to you, of course ubc is better but consider all aspects, esp. visa. I think if it is really important to you, try it, it is just a reject and there are no limitations for canadian embassy in tehran, you can apply many times whenever you wanted, in contrast with us embassy

3- no idea
    everything happens for a reason

shapesar
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط علی صابری
    .................. باتوجه به این PhD هم نمی خای 2 ایالت انتاریو و بریتیش کلمبیا در 5 سال اقامت می دن زیاد فرق خاصی نمی کن از این لحاظ
    مرسی از جوابت ولی فکر کنم منظورت مهاجرته، اقامت رو دو ساله می شه گرفت

Junior Member

shapesar عزيز

من خودم اوضاعم مثه تو هست از U of Arizona فاند كامل دارم اما از Texas A&M پذيرش با فاند از ساله دوم واسه phd در communications.
    من زانويه ونكوور بودم و ubc رو هم كامل ديدم.
    شك نكن كه نري ubc . حتما برو و مطمئن باش كه فاندت هم درست ميشه.
    نامه واترلو را ببر و بهشون بگو كه نگاه كنيد! من فاند دارم اما نميرم چون خودم اوضاع مالي ام خويه!!
    تازه هنوز مطمئن نباش كه نمي خواي phd بخوني.يهو ديدي كه دوست داشتي ادامه بدي.انوقت از ubc يهو رفتي واسه phd يه جاي خيلي بهتر.
    با اعتماد به نفس و نامه بانك قوي برو سفارت.
    من هم خودم 10 june ميخوام برم سفارت امريكا در قبرس!!
    اميدوارم كه بهم ويزا رو با اين منطق بدن. چون مي خوام نامه offer آريزونا را نشونه كنسول بدم.
    اگر كسي فكر مي كنه كه اين كاره من غلطه لطفا جواب بده!!
    ممنون

shapesar
    Guest

nariman مرسی از جوابت. ولی یه مسئله ای هست که هیچ بنی بشری موقع تحویل مدارک از من توضیح نمی خواد. 2-3 هفته بعد جواب میدن که چی شده فقط. شاید یه خوبی امریکا این باشه که تو با افیسر رو در رو صحبت می کنی.

ولی مشکل جالبی داریم ها........ به زور باید پول بگیریم تا بتونیم بریم اونجا درس بخونیم

نقل قول نوشته اصلی توسط shapesar
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی صابری
    .................. باتوجه به این PhD هم نمی خای 2 ایالت انتاریو و بریتیش کلمبیا در 5 سال اقامت می دن زیاد فرق خاصی نمی کن از این لحاظ
    مرسی از جوابت ولی فکر کنم منظورت مهاجرته، اقامت رو دو ساله می شه گرفت
    اقامت (PR Card) که همون مهاجرته مجید جان ! منظورش citizenship هست که بعد 3 سال از immigration که اون هم 2 سال میطوله به آدم میدن
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد