صفحه 133 از 154 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar19911 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    دىستان ميخواستم بپرسم ميدونيد چه دانشگاهايي توي كانادا ارشد و دكتراي صنايع داره؟
    تو هر سايتي يه چيز نوشته
    کانادا کلا حدود ۲۵ تا دانشگاه داره که مقطع دکترا داشته باشن. لیستش رو گوگل کنید یا تو رتبه بندی هایی مثل usnews و یا times ببینید. بعد تو خود وبسایت دانشگاه دنبال رشته مورد نظر بگردین. در کنارش شرایط پذیرش رو هم می تونین به صورت موثق ببینید. به سایتهای دیگه نمیشه اعتماد کرد.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام به همگي
    دىستان ميخواستم بپرسم ميدونيد چه دانشگاهايي توي كانادا ارشد و دكتراي صنايع داره؟
    تو هر سايتي يه چيز نوشته
    سلام

از لینک زیر جستجو بفرمایید:

https://www.timeshighereducation.com...asc/cols/stats

موفق باشید

متاسفانه تو اين سايت هم اصلا اسمي از مهندسي صنايع حتي از زير شاخه هاش نيست شايد اين رشته اسم ديگه اي داره تو كانادا يا امريكا كسي با رسته صنايع تا حالا پذيرش نگرفته منو راهنمايي كنه؟

متاسفانه تو اين سايت هم اصلا اسمي از مهندسي صنايع حتي از زير شاخه هاش نيست شايد اين رشته اسم ديگه اي داره تو كانادا يا امريكا كسي با رسته صنايع تا حالا پذيرش نگرفته منو راهنمايي كنه؟

سلام دوست عزیز
    تقریبا همه ی این دانشگاه هایی که در لینک پست بالایی هست دکترای مهندسی صنایع رو ارایه میدن، برید داخل سایت هر کدوم و Industrial Engineering, پیدا کنید و ببینید زمینه کدوم استاد بهتون میخوره برای انا ایمیل بزنید مکاتبه رو شروع کنید، بقیه ی شرایظ اپلای رو هم از همون سایتشون پیدا کنید، به همین راحتی
    برای مثال لینک برنامه دکترای مهندسی صنایع دانشگاه کنکوردیا: http://www.concordia.ca/academics/gr...ering-phd.html

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون راهنماییم کنید که کدوم دانشگاه های کانادا برای مستر فاند بهتری میدهند... من میخوام برای مستر رشته مالی اپلای کنم. مکانش خیلی مهم نیست. فول فاند خیلی برام مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون راهنماییم کنید که کدوم دانشگاه های کانادا برای مستر فاند بهتری میدهند... من میخوام برای مستر رشته مالی اپلای کنم. مکانش خیلی مهم نیست. فول فاند خیلی برام مهمه.
    درود
    دقیقا من هم همین سوال رو دارم واسه رشته های مکانیک و فیزیک (استرو فیزیک و کوانتوم)، فول فاند خیلی واسم مهمه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad95 نمایش پست ها
    درود
    دقیقا من هم همین سوال رو دارم واسه رشته های مکانیک و فیزیک (استرو فیزیک و کوانتوم)، فول فاند خیلی واسم مهمه
    در کل ممکن است بسته به استاد و پروژه میزان فاند و شرایط آن در دانشگاه هم متفاوت باشد ولی عموما دانشگاههای رنک شرایط بالاتر فاند بهتری دارند. پذیرش در این دانشگاهها نیز به نسبت سخت تر است. تورنتو به عنوان نمونه از دانشگاههایی است که اساتید عموما شرایط بهتری برای پروژه ها دارند و می توانند ساپورت نسبتا بالاتری را در قالب پکیجهای فاند ارایه کنند به نحوی که با وجود کسر شهریه بالای آن نیز باز هم شرایط بهتری باشد. در هرحال هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ هم بخشی از این مزایا را جبران میکنند و نمی توان نسخه کلی برای همه آفرها داد. باید در هر حال چند گزینه را اپلای کرد و بهترین پذیرش با توجه به شهریه و فاند و هزینه زندگی را انتخاب نمود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان، یه نظر میخوام بپرسم ازتون. من پذیرش مستر سیستم از university of ottawa و پذیرش مستر مهندسی صنایع از کونکوردیا دارم و بین دانشگاه بهتر اتاوا و شهر بهتر مونترال موندم! به اضافه اینکه مونترال فامیل نزدیک هم دارم. ممنون میشم نظرتونو با من در میون بزاین که بتونم تصمیم درست تری بگیرم...
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushi نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه نظر میخوام بپرسم ازتون. من پذیرش مستر سیستم از university of ottawa و پذیرش مستر مهندسی صنایع از کونکوردیا دارم و بین دانشگاه بهتر اتاوا و شهر بهتر مونترال موندم! به اضافه اینکه مونترال فامیل نزدیک هم دارم. ممنون میشم نظرتونو با من در میون بزاین که بتونم تصمیم درست تری بگیرم...
    ممنونم
    اگر در مورد استاد و موضوع پروژه نظر و ترجیح خاصی ندارید دانشگاه اوتاوا شرایط رنکینگ بهتری دارد. هر دو شهر هم برای کار بعد از تحصیل زبان فرانسه از اولویتهاست و البته که در دوره دوساله تحصیل اگر در شهری و ایالتی زندگی کنید که بعدا قصد زندگی در آنرا هم دارید توصیه بهتری است. به نظر من با همه این شرایط اگر روی ساپورت فامیل نزدیک تا حدودی می توانید حساب کنید و شرایط مالی خالص هر دو دانشگاه و استاد هم یکسان است، مونترال انتخاب مناسب تری است. در غیر این صورت اگر ترجیح اینچنینی ندارید و بعد از تحصیل فلکسیبیلیتی بیشتری دارید(به ویژه اگر متاهل نیستید تا آن زمان و همسرتان هم مشغول به کار یا تحصیل نخواهد بود) اوتاوا انتخاب منطقی تری است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    دوستان خیلی ممنون میشم یک مقایسه کلی بین دانشگاه های کانادا در رشته مهندسی شیمی و رشته های مرتبط مثل biomedical eng داشته باشین.