صفحه 135 از 154 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام
    من مدرک کارشناسی تبلیغات دارم و 31 سالمه . پیگیر این بودم که اسکیل اقدام کنم اما نشد . با خانوم ابروانی وکیل در کانادا که ایمیل زدم گفتن شما می تونی یه دوره 1 ساله با حق 20 ساعت کار در هفته بری و بعدش واسه اقامت اقدام کنی . بنظر شما آیا چنین دوره هایی هست و چه دانشگاه هایی ؟ و اینکه آیا این 20 ساعت کار تا چه حد امکان پوشش هزینه ها رو داره ؟

Junior Member

اول اینکه دوره های دانشگاهی حداقل 2 سال طول میکشه. پس در نتیجه منظور خانوم ابروانی دوره های فنی و کالجها است که یک ساله هستند. شهر با شهر و آدم با آآدم هزینه زندگشون فرق داره. خودتون ولی میتونید حدودا حساب کنید. حقوق کانادا ساعتی 1(+-)10 دلار هستش. در نتیجه اگه 20 ساعت در هفته کار کنید هفته ای 200 دلار در میارید که واسه یک زندگی دانشجویی خیلی ساده و بدون بریز به پاش بسه. البته شاید بعضی ماهها مجبور شی که از پس اندازت استفاده کنی ولی غالب مخارجتو تو خوابگاه میده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediaportal نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک کارشناسی تبلیغات دارم و 31 سالمه . پیگیر این بودم که اسکیل اقدام کنم اما نشد . با خانوم ابروانی وکیل در کانادا که ایمیل زدم گفتن شما می تونی یه دوره 1 ساله با حق 20 ساعت کار در هفته بری و بعدش واسه اقامت اقدام کنی . بنظر شما آیا چنین دوره هایی هست و چه دانشگاه هایی ؟ و اینکه آیا این 20 ساعت کار تا چه حد امکان پوشش هزینه ها رو داره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mediaportal نمایش پست ها
    سلام
    1. بیست ساعت کار همانطور که جناب pourazizi گفتند ممکنه برای مخارج زندگی کافی باشه ولی برای شهریه و زندگی کافی نیست. در ضمن هیچ تضمینی هم نداره که شما در طول اون مدت یکسال بتونید کار پیدا کنید.
    2. دوره های یکساله معمولا برای نومینیشن های استانی کفایت نمیکنند بنابراین در هر حال باز هم باید از طریق اسکیل اقدام کنید. البته سابقه تحصیل و کار در کانادا به امتیازتون اضافه میکنه.

Junior Member

سلام بچه ها کسی میدونه برای رشته ی مدیریت و فایننس کدوم استان کانادا بهتره و البته بازار کار بهتری داره؟ خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه مرسی

سلام دوستان

من برای فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه سایمون فریزر و کارلتون درخواست پذیرش دادم. می خواستم خواهش کنم دانشگاه خوب دیگه ایی معرفی کنید که این رشترو داشته باشه و پذیرش ازش یکم کار ساده تری باشه.

ایام بکام

سلام دوستان
    من قصد دارم برای دوره مستر معماری در کانادا اقدام کنم، اگر ممکنه منو راهنمایی کنید چه شاخه ای خوب هست بازار کارش و لطفا دانشگاه های اونجا رو معرفی کنید. رنکینگ دانشگاه خیلی واسم مهم نیست، من خودم project managment مد نظرم هست.

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام ساينس بخونم احتمالاً هم بيولوژي كه بعدش ام كت بدم براي پزشكي مي خواستم بدونم چه دانشگاه هايي براي من بهترن كه شهريه شون هم از ٢٠ هزار تا در سال بيشتر نشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_hs77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم برای دوره مستر معماری در کانادا اقدام کنم، اگر ممکنه منو راهنمایی کنید چه شاخه ای خوب هست بازار کارش و لطفا دانشگاه های اونجا رو معرفی کنید. رنکینگ دانشگاه خیلی واسم مهم نیست، من خودم project managment مد نظرم هست.
    دانشگاههایی که معماری در مقطع مستر و دکتری دارند در کانادا خیلی زیاد نیستند. همه را بررسی کنید و هرحا موقعیت بهتری از نظر استاد و فیذبک ایمیل دیدید اقدام کنید. رنکینگ هم مطرح نیست. مدیریت پروژه پرطرفدار و پذیرش از آن ممکن است سخت باشد ولی از نظر بازار کار شرایط خوبی دارد به ویژه اگر از لحاظ زبان هم بتوانید سطح بالایی را داشته باشید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva1995 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی میدونه برای رشته ی مدیریت و فایننس کدوم استان کانادا بهتره و البته بازار کار بهتری داره؟ خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه مرسی
    تورنتو و شهرهای اطراف (اونتاریو) به لحاظ تعدد شرکتها و بیزنسهای مختلف بازار کار خوبی در حالت جنرال دارند. به صورت تخصصی اطلاعی ندارم ولی برخی دانشگاهها در اونتاریو بیزینس اسکولهای معروف و مطرحی دارند که می توانید اگر قصد ادامه تحصیل هم دارید بررسی کنید. مثل ای وی اسکول وسترن اونتاریو.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام رشته بازرگاني دانشگاه هاي كانادا قبول بشم و سال بعد ديپلم رياضي رو ميگيرم نمره ايلتس هم 6.5 هست ولي ميتونم 7 بشم چه دانشگاه هايي رو پيشنهاد ميديد كه اپلاي كنم لطفا هزينه هاشو هم درج كنيد چون مهمه سالي 17000تا باشه كمي بيشترم اشكالي نداره معدلمم 18.5 هس ميتونم فاند دريافت كنم؟
    من از يكي شنيدم كه بعضي دانشگاه ها امتحان ورودي برگزار مي كنن تو كشور هاي اطراف كه اگه اين امتحانو قبول بشي فاند ميدن
    لطفا جواب بدين دوستان ممنون