صفحه 139 از 154 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Melikaahabibi نمایش پست ها
    سلام دوستان من دنبال یک دانشگاه در کانادا هستم که هزینه تحصیلش خیلی مناسب باشه چون میخام بصورت سلف فاند بیام کسی هست کمکم کنه
    دانشگاه های کبک و شهر مونترال و ساسکاچوان شهریه هاشون نسبتاً پایینه. ولی همونطور که Ghlobe گفتن باید شما بگی چقدر مد نظرته و چه رشته ای.
    لازمه یه کم وقت بذاری و دانشگاه هایی که در نظر داری هزینه ی تحصیلشون را توی سایت خود اون دانشگاه ببینی.
    موفق باشی

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مهندسی معدن با معدل ۱۳.۷۵ و ارشد همین رشته با معدل ۱۷.۵۳ هر دو از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم. چند تا پروژه در زمینه آب هم انجام دادم و با توجه به اینکه پروژه لیسانس و ارشدم هردو در زمینه ژیوفیزیک و آب بوده میخوام در همین زمینه ها اقدام کنم
    با توجه به این شرایط برای مقطع دکتری کدوم دانشگاه های کانادا رو پیشنهاد میکنین؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodd نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مهندسی معدن با معدل ۱۳.۷۵ و ارشد همین رشته با معدل ۱۷.۵۳ هر دو از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم. چند تا پروژه در زمینه آب هم انجام دادم و با توجه به اینکه پروژه لیسانس و ارشدم هردو در زمینه ژیوفیزیک و آب بوده میخوام در همین زمینه ها اقدام کنم
    با توجه به این شرایط برای مقطع دکتری کدوم دانشگاه های کانادا رو پیشنهاد میکنین؟؟
    موضوع پروژه ارشدتان اگر در زمینه آب است می توانید برای گرایشهای عمران آب یا محیط زیست و در صورت کار در زمینه های نزدیک، به ژیوتکنیک برای این گرایش هم اپلای کنید که تقریبا در اغلب دانشگاههای کانادایی خواهید یافت. بیشترین فاکتور اعتباردهی به اچلیکیشن دکتری مقالات و موضوع کار ارشد شماست و تقریبا بدون این رکورد، رقابت برای دکتری و فاند بسیار مشکل خواهد بود به ویژه اگر تغییر رشته مطرح باشد ممکن است این شانس ، چندان بالا نباشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان، خواهشا در صورت امکان یک مقایسه جامع! بین دانشگاه های کانادا در رشته های Management Science و یا Operations Management برای مقطع دکتری می تونید انجام بدید؟

ضمنا، بنده معدل کارشناسیم 14.5 و ارشدم 19.6 در رشته صنایع (دانشگاه ازاد کرج) هست. تافل 106 شدم و چند مقاله ی آی اس آی معتبر و اسکوپوس ایندکس دارم. چند کنفرانس بین المللی هم دارم. روی جی ار ای هم دارم کار میکنم. من وبسایت اکثر دانشگاه های U15 کانادا رو که دیدم، براشون مهم معدل دو سال آخر تحصیل بودش. یعنی الان معدل کارشناسی من مهم نیست؟ اگر مهمه، چه دانشگاه هایی کم تر رو معدل کارشناسی گیر هستند؟

پیشاپیش تشکر

Junior Member

سلام
    در رشته روانشناسی تربیتی(حوزه های مرتبط با آموزش و یادگیری، نرم افزارهای آماری، روش تحقیق) کدوم دانشگاههای کانادا مطرح اند؟
    دانشگاه کلگری در این زمینه چطوره؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemi1986 نمایش پست ها
    سلام
    در رشته روانشناسی تربیتی(حوزه های مرتبط با آموزش و یادگیری، نرم افزارهای آماری، روش تحقیق) کدوم دانشگاههای کانادا مطرح اند؟
    سپاس
    لیست رنکینگ دانشگاه ها را به تفکیک رشته توی سایت QS topuniversities و Times Higher Education پیدا کن . این ها معتبرترین سایت های رنکینگ هستند.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemi1986 نمایش پست ها
    سلام
    سپاس
    علاوه بر پست آقای مهدی عزیز (که دقیق و کامل هست)
    برای دوره graduate مهم هست که شما با چه استادی کار میکنین
    گاهی شما توی U of T and UBC کار میکنین ولی استاده اونجوری که باید شناخته نیست و فیلد کاری هم همینطور
    گاهی میبینی توی یه شهر متوسط با یه استاد درست و حسابی و بسیار well-known کار میکنین. خیلی فرق دارن.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس طراحي صنعتي هستم از دانشگاه آزاد مشهد، دنبال دانشگاه توي كانادا هستم كه به رشتم بخوره، مثلا طراحي داخلي يا دكوراسيون، و اينكه فاند داشته باشه 😞 اطلاعات راجع به دانشگاه هاي كانادا رو ندارم، ممنون ميشم كمكم كنين 🌹🙏🏻

Junior Member

[QUOTE=Ela_j;2541044]سلام دوستان
    من ليسانس طراحي صنعتي هستم از دانشگاه آزاد مشهد، دنبال دانشگاه توي كانادا هستم كه به رشتم بخوره، مثلا طراحي داخلي يا دكوراسيون، و اينكه فاند داشته باشه, اطلاعات راجع به دانشگاه هاي كانادا رو ندارم، ممنون ميشم كمكم كنين

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ela_j نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ليسانس طراحي صنعتي هستم از دانشگاه آزاد مشهد، دنبال دانشگاه توي كانادا هستم كه به رشتم بخوره، مثلا طراحي داخلي يا دكوراسيون، و اينكه فاند داشته باشه ������ اطلاعات راجع به دانشگاه هاي كانادا رو ندارم، ممنون ميشم كمكم كنين ���������������� �
    University of Alberta

Ryerson University
    University of Manitoba
    Vancouver Island University
    Kwantlen Polytechnic University
    و ....
    برای نتیجه های بیشتر می تونین اسم رشته + Canadian university رو گوگل کنین