صفحه 14 از 147 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU ب

من اگر پول داشتم می رفتم مک گیل. برای سفارت هم می شه توضیح داد که من فاند هم دارم از SFU و به انتخاب خودم اینیکی رو انتخاب کردم.
    من همچنان معتقدم شناخته شده بودم دانشگاه خیلی مهمه و SFU اصلا شناخته شده نیست نسبت به McGill. حالا بودجه تحقیقاتی CSش کمتره یا بیشتر یا پارسال 4تا مقاله بیشتر چاپ کرده زیاد برای من مهم نیست.

اگر پول نداری هم که دیگه سوال کردن نداره. بدون پول ویزا نمی دن بهت و زندگی هم بهت سخت می گذره. SFU بهتره.

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU ب

McGill به خاطر رشته های law و پزشکی اش خیلی معروف شده. مهندسی اش اونقدر ها هم بهتر از SFU نیست. SFU در کامپیوتر خیلی خوبه، اینو می دونم که CS اش از همه بقیه رشته هاش بهتره! به علاوه SFU توی Vancouverهست با آب و هوای خوب. مونترال هم شهر قشنگیه اما خیلی سرده. به نظر من حتی اگه Mcgill رو با فاند کامل هم گرفته بودید، تصمیم گیری جای تامل داشت. البته اگه فیلد کاریتون الگوریتم و تئوری هست mcgill خیلی خوبه.
    امیدوارم بتونی بهترین تصمیم رو بگیری

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU با فاند؟

اولا که SFU تو مهندسی خیلی خوبه و تو کامپیوتر دقیقا می دونم که از مک گیل بهتره. بنابراین من اگه بودم حتی اگه مک گیل فاند هم بهم می داد رو SFU هم فکر می کردم. ولی اگه مک گیل فاند نمی داد که بدون شک با کله می رفتم SFU

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU با فاند؟

Mcgill 100%
    اگه خيلي مشكل پولي و خرخوني البته نداري ;D
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

Junior Member

SFU با سعیده موافقم شهرش وشهر توپه SFU

Junior Member

اول تکلیف خودت را معلوم کن. وضع مالیت خوبه یا نه؟ اگر خوب نیست که دیگه سر درگمی نداره برو SFU. اگر خوبه هم باز باید به استاد راهنمات و اعتبارش، شهر و آب و هوا، فک و فامیل و ... توجه کنی بعد تصمصم بگیری. البته در این شکی نیست که McGill دانشگاه خیلی معروف تری است. اما چون داری برای MS میری و می تونی با یک MS خوب از هر دوشون بری PHD یک دانشگاه خفن. بنابراین زیاد سخت نگیر.
    من اگر جای شما بودم و پول زیاد داشتم McGill را انتخاب می کردم اما در شرایط فعلیم SFU خیلی بهترتره :P

blue sky: یه نگا به نتیجه پذیرش کسی که این سوالو کرده بنداز، ایشون در نهایت دانشگاه Rutgers آمریکارو انتخاب کرده

Junior Member

پس سر كار بوديم؟ دوستان يه خبري ته تاپيكشون بدن بيخودي فسفر نسوزونيم!!
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

Senior Member

مشكل اينه كه بعضي دوستان تاپيك هايي كه مربوط به ماه ها پيشه بي دليل بالا ميارن. كسي كه اين تاپيك رو ايجاد كرده اون موقع شك داشته ولي تا الان حتما تصميم نهايي رو گرفته.

Junior Member

ببخشید از دوستان. راستش من تا همین اواخر هم تردید داشتم و باید بگم که نظر همه دوستان عزیز رو هم خوندم. در نهایت هم sfu رو در کانادا انتخاب کردم که تصمیم آسونی نبود. اما بعد برای rutgers در آمریکا اقدام کردم. مرسی از نظر همه و از ramin_f هم معذرت میخوام

Junior Member Promised آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Of CS/University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : برای MS Computer Science کدوم رو انتخاب میکنید: McGill بدون فاند یا SFU با فان

rutgers تو رتبه بندی کلی تو رتبه 106 فکر کنم قرار داشت،تو حوزه علوم و مهندسی چطوره؟ تو نتایج پذیرش دیده بودم فاند خوبی هم داده بود.
    Behind every successful man there's a lot of unsuccessful years.