صفحه 140 از 154 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام. من دو تا پذیرش دارم یکی دکتری مارکتینگ از کارلتون اتاوا و یکی مسترز بیزنس آنالیتیکس از کویینز کینگستون، هردو هم فاند سالیانه یکسان دارند. دوستانی که با دانشگاهها کانادا و بازارکار رشته بیزنس اشنایی دارن منو راهنمایی کنن کدوم رو انتخاب کنم مرسی.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط kmhassani نمایش پست ها
    سلام. من دو تا پذیرش دارم یکی دکتری مارکتینگ از کارلتون اتاوا و یکی مسترز بیزنس آنالیتیکس از کویینز کینگستون، هردو هم فاند سالیانه یکسان دارند. دوستانی که با دانشگاهها کانادا و بازارکار رشته بیزنس اشنایی دارن منو راهنمایی کنن کدوم رو انتخاب کنم مرسی.
    دوست گلم من از مارکتینگ و این چیزا سر در نمیارم و رشته م هم نبوده.
    در مقایسه دو شهر با هم
    باید بگم اتاوا به نظرم (نظر شخصی) عروس همه شهرهای انتاریو هست (حتی از ادمونتون البرتا که دیدم هم زیباتره)
    هم خیلی شلوغ پلوغی و پرجمعتی تورنتو رو نداره، هم مثل بقیه شهرها ساکت نیست.
    هم سکوت و زیبایی خودشو داره هم شهر قشنگیه هم کم جمعیت نیست هم پرجمعیت نیست.
    کینگستون من رفتم
    شهرش خیلی خوشگله (خیابوناش خیلی قشنگن) ولی خیلی کوچیکه در مقایسه با اتاوا، پس تفریحات و خیلی مسائل دیگه هم کمتر خواهد بود.
    اینجا به کینگستون شهر مرده میگن (البته من همچین حسی بهم دست نداد، بسیار زیباست و نزدیک 1000 islands هست و gananoque که به نوبه خودش این منطقه کانادا بسیار بسیار جذاب و دیدنیه).
    ولی بحث اینه که شما که همش نمیخواین برین هزار جزیره.
    به علاوه برای کار شما ممکنه که (شاید) اتاوا با توجه به جمعیت و پایتخت بودنش هم جای مناسبت تری باشه تا کینگستون. در کل فکر کنم اگه رنک دانشگاه رو در نظر نگیریم (چون نمیدونم برای مارکتینگ چطوریه) اتاوا انتخاب بهتری باشه. به مونتریالم نزدیکتره برای تفریح میتونین برین اونجا و لذت ببرین )
    ایشالا که هر انتخابی میکنی موفق باشی و لذت ببری از زندگی.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام دوستان در مورد رشته مرمت دانشگاه های کانادا اطلاعات دارید؟
    من ارشد تکنولوژی معماری دارم ایا میتونم تغییر رشته بدم به مرمت یا معماری منظر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kmhassani نمایش پست ها
    بیزینس آنالیتکیس کوپینز شهرت بسیار خوبی داره و احتمالا از نظر بازار کار بعد از تحصیل هم مناسب تر از مارکتینگ است..

Junior Member

سلام دوستان
    میخوام بدونم دانشگاههای فرانسه زبان کانادا کدوما هستن؟ و اینکه ایا برای ورود بهشون باید زبان فرانسه بلد باشیم؟ و اینکه آیا دانشکاههای ایالت کبک هم روی معدل حساسند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط na_sa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام بدونم دانشگاههای فرانسه زبان کانادا کدوما هستن؟ و اینکه ایا برای ورود بهشون باید زبان فرانسه بلد باشیم؟ و اینکه آیا دانشکاههای ایالت کبک هم روی معدل حساسند؟
    مسلما روی معدل حساسند، و اگر فرانسه بلد نباشید چرا دانشگاههای فرانسه زبان را انتخاب میکنید؟

دانشگاههای کبک بجز سه دانشگاه (مک گیل، کنکوردیا و بیشاپ) همه فرانسه زبان هستند، و چند تا دانشگاه فرانسه زبان دیگر هم در نیوبرانزویک و ایالتهای دیگر هست. در انتاریو دانشگاههای اتاوا، سادبری و لورنشین دوزبانه هستند.

Junior Member

سلام من شنیدم که اگ استادی را پیدا کنیم توی کبک که دانشجو نداشته باشه و مجابش کنی حتی اگ فرانسه بلد نباشی برات کلاس زبان میذارن و بعدم میگیرنت. به خاطر معدلم میگم که خوب نیس میگم شاید به خاطر اون زبان رقابت تو این دانشگاهها کمتر باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط na_sa نمایش پست ها
    سلام من شنیدم که اگ استادی را پیدا کنیم توی کبک که دانشجو نداشته باشه و مجابش کنی حتی اگ فرانسه بلد نباشی برات کلاس زبان میذارن و بعدم میگیرنت. به خاطر معدلم میگم که خوب نیس میگم شاید به خاطر اون زبان رقابت تو این دانشگاهها کمتر باشه
    اگر منظورتان اینست که استادی دنبال دانشجو بوده و ظرفیت خالی هم داشته ولی دانشجوی فرانسوی زبان پیدا نمیشود به نحوی که مجبور به دادن چنین امکاناتی است، خیر چنین شنیده ای صحت ندارد. اغلب دانشگاهها تعداد اپلیکنتها بیشتر از تعداد ظرفیت خالی است و استاد از بین دانشجویان انتخاب بر اساس بهترین امتیازات فرد دارد. در موراد بسیار استثنا ممکن است شنیده شما در یک مورد خاص صحیح باشد ولی به طور قطع دانشجو و استاد مذکور دارای شرایط ویطه ای بوده اند احتمالا که چنین موردی را الزام کرده است وگرنه در حالت عادی درست نیست. به خصوص اگر معدل و سایر فاکتورهای رزومه قوی نیست این مورد کمکی نمیکند بهتر است روی تقویت آنها در صورت امکان بیشتر متمرکز شوید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بیزینس آنالیتکیس کوپینز شهرت بسیار خوبی داره و احتمالا از نظر بازار کار بعد از تحصیل هم مناسب تر از مارکتینگ است..
    کاملا" درست می فرمایید.

Junior Member

سلام به همگی. کسی در حال حاضر قصد اپلای برای دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه لارنشین Laurentian رو داره که با هم هماهنگ باشیم؟
    من میخوام برای دوره دکترا منابع طبیعی که ظاهرا معادل معدن هست در اون دانشگاه، اپلای کنم. کس دیگه هم هست؟ لطفا در خصوصی پیام بگذارید تا شاید بتونیم کمکی به هم بکنیم.
    PhD program in Natural Resources Engineering at Laurentian University, Sudbury, Ontario
    علی کوچولو، یک مرد کوچک