صفحه 144 از 154 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

شما به اساتید مختلف در دانشاه های مختلف ایمیل بزنید... ممکنه یه استاد از یه دانشگاه خوب پوزیشن خالی داشته باشه ولی ده تا دانشگاه متوسط هیچ استادی قبولتون نکنه... تو متن میل بگید هزینه ها رو خودتون میدید البته چون بیشتر وقتا استاد فاند نداره. معمولا از هر 100 ایمیل کمتر از ده تاشو اساتید جواب میدن... پس اساتید مختلف و دانشگاه های مختلف رو همه رو در نظر بگیرید.

موفق باشید

سلام دوستان. من دو تا پذیرش گرفتم از دو تا دانشگاه و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. ممنون میشک راهنماییم کنین. یکی از دانشگاه کلگری در یک رشته course-based و یکی از دانشگاه منیتوبا در یک رشته thesis-based که 5400 دلار هم بهم فاند میدن. به نظر شما کدومش بهتره؟ با توجه به اینکه ظاهرا کلگری دانشگاه بهتریه. اما از نظر شهر و شرایط کار و هزینه ها خیلی اطلاعاتی ندارم.

Junior Member

سلام.
    اگر از یک دانشگاه پذیرش داریم اینو به دانشگاهای دیگه که براشون اپلای کردیم بگیم که بتونیم باهاشون مذاکره کنیم و پذیرش بگیریم یا نگیم بهتره؟ اگر بله اینو چجوری بگیم؟

Junior Member

سلام دوستان كسي از دانشگاه وست ونكوور اينجا هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinazzz نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي از دانشگاه وست ونكوور اينجا هست؟
    دانشگاهی بنام وست ونکوور در کانادا نداریم. اگر منظورتون University Canada West است، دانشگاه چندان معتبری نیست.

سلام دوستان، من از دانشگاه کویینز و دالهوزی رشته عمران پذیرش دکترا گرفتم. کسی می تونه کمکم کنه که کدوم دانشگاه بهتر هست؟ از هر لحاظ چه علمی و چه از نظر زندگی.. با توجه به اینکه فاند دالهوزی بهتره انتخاب بین این دوتا منو به شک انداخته. ممنون میشم راهنماییم کنین.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Mona_Abbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از دانشگاه کویینز و دالهوزی رشته عمران پذیرش دکترا گرفتم. کسی می تونه کمکم کنه که کدوم دانشگاه بهتر هست؟ از هر لحاظ چه علمی و چه از نظر زندگی.. با توجه به اینکه فاند دالهوزی بهتره انتخاب بین این دوتا منو به شک انداخته. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام در مورد رنک عمران این دو دانشگاه اطلاعات زیادی ندارم ولی کلا دانشکاه کویینز دانشکاه شناخته شده تر و پولدارتری هست اما به نظرم برای زندگی دانشگاه دالهوزی در هلیفکس برای زندگی بهتر از کویینز هست. کینگستون من خودم نرفتم اما چیزی از دوستام شنیدم یه شهر خیلی کوچیک هست که دقیقا بین مونترال و تورنتو قرار گرفته و از هر دو فاصله ی زیادی داره. البته اینم در نظر بگیرید که کویینز در استان اونتاریو هست که الان برنامه ی خوبی برای اقامت فارغ التحصیلان دانشکاههای این استان داره ولی در مورد نووا اسکوشا اطلاعاتی ندارم.
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_r_1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دو تا پذیرش گرفتم از دو تا دانشگاه و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. ممنون میشک راهنماییم کنین. یکی از دانشگاه کلگری در یک رشته course-based و یکی از دانشگاه منیتوبا در یک رشته thesis-based که 5400 دلار هم بهم فاند میدن. به نظر شما کدومش بهتره؟ با توجه به اینکه ظاهرا کلگری دانشگاه بهتریه. اما از نظر شهر و شرایط کار و هزینه ها خیلی اطلاعاتی ندارم.
    دانشکاه کلگری هم دانشگاه بهتری هست هم شهر کلگری برای زندگی خیلی شهر بهتر و باکیفیتری هست. از لحاظ بازار کار هم کلان شهر کلگری قطعا بهتر از وینیپگ هست
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_r_1991 نمایش پست ها
    مسایل دیگری هم مهم هستند به جز شهر که بسته به وضعیت و اولویتهای فرد می تواند متفاوت باشد مثل نیاز یا عدم نیاز به فاند و نیز قصد از تحصیل (ادامه در مقطع دکتری یا بازار کار) و نیز هدف پس از تحصیل در خصوص اقامت (برای دوره های یکساله ویزای کار طولانی مدت صادر نمیشود) و.... که اشاره ای در متن پست نشده اند ولی در حالت کلی کلگری دانشگاه مناسب تری در شرایط مساوی برای سایر اولویتهاست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام،مکانیک علم و صنعت خوندم(تاسیسات حرارتی برودتی).معدلم 15.24.حدود5-6 سال سابقه کار دارم.برای مستر کسی میتونه کمکم کنه که کدوم گرایش مکانیک درآینده بازار شغلی مناسبی داره و آیا مکانیک بهتر هست یا رشته های فایننس و MBA؟و چه دانشگاهی؟ممنون ازشما.