صفحه 145 از 154 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام دوستان من لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد با معدل 13.43 و سال 86 فارغ التحصیل شدم. و فوق فناوری اطلاعات با معدل 15.41 و سال 93 فارغ التحصیل شدم.و حدود 10 سال سابقه کار دارم.آیا شانس پذیرش رو دارم برای فوق؟به نظرتون تو چه رشته ای اقدام کنم؟و چه دانشگاهی؟آیا موسسه معتبری میشناسید؟ممنون از لطفتون

Junior Member

دوستان کسی دانشگاه های کانادا وست و FDU رو میشناسه؟آیا بعد از اتمام تحصیل از این دانشگاه ها میشه برای اقامت افدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kaylamia نمایش پست ها
    دوستان کسی دانشگاه های کانادا وست و FDU رو میشناسه؟آیا بعد از اتمام تحصیل از این دانشگاه ها میشه برای اقامت افدام کرد؟
    پروسه اقامت بعد از اتمام تحصیل ارتباطی به دانشگاه نداره، برای گرفتن اقامت باید واجد شرایط مهاجرت باشید، چیزی که به شما کمک می‌کنه سابقه کار در کانادا بعد از تحصیل هست.بنابراین باید ببینید آیا بعد از پایان تحصیل میتونید ویزای کار بگیرید یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaylamia نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد با معدل 13.43 و سال 86 فارغ التحصیل شدم. و فوق فناوری اطلاعات با معدل 15.41 و سال 93 فارغ التحصیل شدم.و حدود 10 سال سابقه کار دارم.آیا شانس پذیرش رو دارم برای فوق؟به نظرتون تو چه رشته ای اقدام کنم؟و چه دانشگاهی؟آیا موسسه معتبری میشناسید؟ممنون از لطفتون
    شانس پذیرش که مطمئننا دارید . نمره زبانتون رو ننوشتید. معدل 2 سال آخر لیسانس چند هستید؟ از دانشگاه های رنکینگ متوسط میتونید پذیرش بگیرید

[QUOTE=kaylamia;2615580]دوستان کسی دانشگاه های کانادا وست و FDU رو میشناسه؟آیا بعد از اتمام تحصیل از این دانشگاه ها میشه برای اقامت افدام کرد؟

اقامت بعد از پایین تحصیل پروسه خودش رو داره و رنکینگ دانشگاه خیلی دخیل نیست

سلام برای اخذ پذیرش دانشگاه مونترال مترجم رسمی کبک باید مدارکو ترجمه کنه به فرانسه؟ در ایران چه کسی این کار انجام میده؟

مترجمین رسمی کبک یا آنتاریو در داخل کشور ایران وجود ندارند. همگی در کانادا هستند. با مراجعه به سایت انجمن های مربوطه تلفن و ایمیلشون رو می تونین پیدا بکنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام برای اخذ پذیرش دانشگاه مونترال مترجم رسمی کبک باید مدارکو ترجمه کنه به فرانسه؟ در ایران چه کسی این کار انجام میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    مترجمین رسمی کبک یا آنتاریو در داخل کشور ایران وجود ندارند. همگی در کانادا هستند. با مراجعه به سایت انجمن های مربوطه تلفن و ایمیلشون رو می تونین پیدا بکنین.
    ممنون. پس ایرانی ها از ایران چجوری اپلای میکنن برای این دانشگاه ها؟ مدارکو بدیم کدوم مترجم تو ایران ترجمه فرانسه کنه؟

ApplyAbroad Guru

ممنون. پس ایرانی ها از ایران چجوری اپلای میکنن برای این دانشگاه ها؟ مدارکو بدیم کدوم مترجم تو ایران ترجمه فرانسه کنه؟
    لازم نیست مترجم رسمی کانادا براتون ترجمه کنه. همون ترجمه های ایران با تایید دادگستری کفایت میکنه.

چون همه مدارک به صورت الکترونیکی به سفارت کانادا ارسال میشه، این امکان وجود داره که با ایمیل اسکن مدارک خودتون رو ارسال بکنین و مترجم هم براتون ترجمه رو اسکن میکنه ایمیل میکنه. البته همونطور که دوستمون فرمودند، این کار الزامی نیست و مترجمین رسمی دادگستری در داخل کشور هم ترجمه شون معتبر هست برای سفارت کانادا.