صفحه 21 از 154 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین McMasterو Albertaهر دو همFull fund(علی الخصوص قابل توجه دوستان عمرانی

خیر من کانادام واتر لو و آمریکام هم A&M و گرایش منم ژئو مکانیکه و متاسفانه نمی دونم Driver چی هست. ببخشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین McMasterو Albertaهر دو همFull fund(علی الخصوص قابل توجه دوستان عمرانی

فرشاد جان استادت تو McMaster کیه. دوست داشتی بگو تا اگر بتونم کمکت کنم. ضمنا فاندت هم از هر دو دانشگاه بگو مهمه.

fund Mcmaster= 26000$
    fund alberta= 20000$

استاده Mcmaster ام Sivakumaran هست. رضا جان شما خودت امسال Apply کردی؟؟ گرایشت سازس؟؟

Junior Member

سلام فرشاد جان
    من سازه هستم و دارم می رم uni of Tennessee-Knoxville برای phd تو زمینه کامپوزیت سازه و متریال کار کنم.

Junior Member

ببین من یک نگاه مختصری به رزومه هر دو استاد کردم. فکر نمی کنم نیازی باشه نظرم را بگم چون خودت بهتر از من می دانی که driver شاخص تره. در هر حال خودت باید تصمیم بگیری. فکر کنم بازم می گم فکر کنم حالا بچه ها گیر ندند که فلان و بهمان با این استاد و زمینه کاری شما آلبرتا از نظر آکادمیک بهتر باشه ولی عوامل دیگه هم دخیل است که خودت باید سبک سنگین کنی.

remo1631
    Guest

پیش فرض UBC و U of T

من برای U of Toronto - Mechanical and Industrial Eng و UBC - Mechanical Department مدارکم فرستادم ( برای Ph.D. Admission) ولی هنوز هیچ هیچ هیچ خبری از این دو تا دانشگاه ندارم! آیا کسی میدونه چرا اونا تا حالا جواب ندادن؟ و اینکه شرایط پذیرش تو این دو تا دانشگاه چطور هست؟

پیش فرض پاسخ : UBC و U of T

خب به صورت کلی این خبر خوبی نیست. احتمالا معنیش اینه که رد شدی چون هرچی یه دانشجو رو بیشتر بخوان زودتر بهش خبر می دن که یه وقت نره یه دانشگاه دیگه. ولی اگه بخوای خوشبینانه نگاه کنی می شه گفت شاید توی لیست انتظار باشی که اگه کسی رفت جای دیگه جاشو بدن به تو. همین 2-3 روز پیش دوست من از SFU پذیرش گرفت.

خب شرایط پذیرش رو باید تو سایتشون ببینی چون برای هر رشته ای فرق داره ولی اگر کلی بخوام حرف بزنم جفتشون دانشگاه های سخت گیری هستن و قبول شدن توشون به شدت رقابتیه. شما فقط برای همین 2تا که مدارکتو نفرستادی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri2008
    lotfan be manam komak konid!man az mcmaster va UIC dar us baraye mohandesie mavad full fund daram hanuz nemidunam chicar konam! nemidunam hazineye zendegi dar ye shahre kuchik mesle hamilton dar moghayese ba chicago chetore ya aslan mavadesh behtar ya badtare!komak!
    ببینید مقایسه دو دانشگاه مختلف در امریکا و کانادا مناسب نیست. چون از همه بیشتر به معیارهای شما بستگی داره. می خواهی بری امریکا یا کانادا؟ فقط می خواهی فقط درس بخوانی یا .... حالا اگر مقایسه دانشگاههای خفن آمریکا مثل 10-20 تای اول با دانشگاههای کانادا باشه خوب به نظر من آمریکا. اما مثلا دانشگاه n ام آمریکا را با دانشگاه n ام کانادا مقایسه کنی اصلا درست نیست.

پیش فرض پاسخ : UBC و U of T

به استادهايي كه قبلا صحبتي باهاشون داشي تو هر كدوم از اين دانشگاه ها اي ميل بزن و از وضعيتت يه سوالي كن.

اگرم با استادي صحبتي نداشتي به مسئول graduate students دانشكده اي ميل هاي پياپي بزن و نتيجه رو جويا شو.

Junior Member

پیش فرض Western Ontario or Alberta

سلام
    من واسه دوره phd مکانیک دو تا پذیرش فول فاند از western ontario و alberta دارم. زمینه کاری هر دو استاد رو دوست دارم (western کاملاً تئوری و alberta کاملاً experimental). با توجه به آب و هوا و اینکه من فامیل توی تورنتو دارم کدوم رو پیشنهاد میکنین؟!
    ممنون