صفحه 23 از 154 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض McMaster یا Alberta

سلام
    لطفا برای انتخاب بین این دو تا کمک کنین. رشته مخابرات.
    فاند:
    McMaster: 24K, Scholarship + TA
    Alberta: 19.5 K, RA

مثل اینکه McMaster ، فاند 24K حداکثر هستش. درسته؟ TA و RA مجموعش ثابته!!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : McMaster یا Alberta

من یک روزی که کانادا اپلای میکردم همه بین این دو میگفتند مک مستر
    فاند مک مستر هم براتون بیشتر-

Junior Member

اولا که اگه تحقیق کرده باشین میبینین که دانشگاه آلبرتا تو ادمونتونه که نفت فراوونی داره و کلی پولداره. TAش 7هزار و خرده ایه که اگه بعد از رفتنتون بگیرین 26 هزار تا دستون میاد. اینو گفتم که از نظر فاند اصلا مک مستر رو انتخاب نکنین. ثانیا دانشگاه آلبرتا به طرز وحشتناکی داره پیشرفت میکنه و مخصوصا تو رشته های کامپیوتر و برق رنک خیلی بالایی داره و چند تا استاد خیلی گردن کلفت اونجان. اینایی که این زیر مینویسم هم از ویکیپدیا کپی میکنم که دقیقا بدونین چرا باید آلبرتا رو انتخاب کنین:

Best overall

1. University of Alberta
    2. University of Waterloo
    3. McGill Universityg
    4. University of British Columbia
    5. University of Toronto

Top 5

1. University of Toronto
    2. University of British Columbia
    3. University of Alberta
    4. Simon Fraser University
    5. Université de Montréal

Research Infosource in 2006 ranks the top 5 Canadian universities by research criteria:

1. University of Toronto
    2. Université de Montréal
    3. McGill University
    4. University of Alberta
    5. University of British Columbia

Future:
    Given the rosy economic conditions in Alberta, it has been suggested that as the University of Alberta enters its second century it should aim to be one of the top twenty universities in the world by the year 2020.

Library:
    the library system is the second-largest, by the number of volumes held, among all Canadian universities, after the University of Toronto Library. the library system ranks first in Canada in terms of the number of volumes per student.

Hi,

I had a same situation, but I finnaly chose Mcmaster, do not listen to these rankings, Mcmaster always ranks among top5 canadian universities, and it has a better reputation, in the world and in canada, it has 3 novel prizes untill now, and it is overally better than Alberta, however I should mention that Alberta is also a good one but with a very bad weather condition vice versa mcmaster, i investigated alot about this iusse so i recommend u mcmaster

Farshad.

By the way as u know the best world universities rankings is ARWU that MCmaster ranks 4 th in canada and 80 in the world

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad mir
    By the way as u know the best world universities rankings is ARWU that MCmaster ranks 4 th in canada and 80 in the world
    شما الان McMaster هستین؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نظر سنجی ها دو نوع هستش
    یکی رنکینگ های علمی و .. از موسسات رسمی
    و دیگری students review ها

که ادم سر درگم میشه
    بعضی ها کلا میخواند ببینند دانشجویان و فارغ التحصیلان چی میگند و مقدار رضایت اونها چقدر هستش
    برخی ها هم به رنکینگ های رسمی توجه میکنند
    همونطور که میبینی احتمالا نظر سنجی دانشجویان مک مستر رو احتمالا در رنک بالاتری قرار میده

کانادا هیچ رنکینگ رسمی و قابل اعتمادی نداره و البته به نظر من هیچ رنکینگی قابل اعتماد نیست مگر اینکه شما بخوای مثلا بین دو دانشگاه regina و toronto یکی رو انتخاب کنید.
    بهترین عامل انتخاب، نظر کسانی که اونجاها درس میخونند، علاقه شما به استاد و کار تحقیقاتیشه و بعد آب و هوا و شهر محل زندگی که برای من زیادی مهمه !!
    راستی بهتره اگه باکسانی که در اون دانشگاهها درس میخونند مشورت میکنید، اون شخص undergrad نباشه چون بچه های لیسانس و زیر اون عموما خیلی تو باغ چیزایی که ما دنبالشیم نیستند.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    کانادا هیچ رنکینگ رسمی و قابل اعتمادی نداره و البته به نظر من هیچ رنکینگی قابل اعتماد نیست مگر اینکه شما بخوای مثلا بین دو دانشگاه regina و toronto یکی رو انتخاب کنید.
    بهترین عامل انتخاب، نظر کسانی که اونجاها درس میخونند، علاقه شما به استاد و کار تحقیقاتیشه و در عین حال آب و هوا و شهر محل زندگی که برای من زیادی مهمه !!
    راستی بهتره اگه باکسانی که در اون دانشگاهها درس میخونند مشورت میکنید، اون شخص undergrad نباشه چون بچه های لیسانس و زیر اون عموما خیلی تو باغ چیزایی که ما دنبالشیم نیستند.
    یکی از دلایلی که این سوال را کردم همینه. که بچه هایی که این دو جا هستن نظر بدن

متاسفانه من به ایرانیهایی که توی دپارتمان خودم توی McMaster درس میخونند خیلی ایمیل زدم اما دریغ از یک جواب. ایشالا ما اگه رفتیم اون ور، حداقل اگه خواستیم جواب هم ندیم، یک کلام بگیم که طرف معطلمون نشه.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد