صفحه 32 از 154 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر در مورد انتخاب چند دانشگاه کانادا

میشه لطفا یک دانشکاه خوب و یک متوسط بهم بگی؟
    راستش خیلی گیج شدم

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

بشتگی به رشتت داره. من خودم مکانیکم نمی تونم برای شما نظر بدم. ولی دانشگاههای top کانادا اینا هستن: University of Toronto University of British Columbia Calgary Alberta Waterloo McGill University اینا بهترین ها هستن برای اطلاعات بیشتر این سایت ببین:

http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=ca
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

پیش فرض معرفی دانشگاه ی کانادایی که Pre-Application دارند

سلام
    این Pre application خیلی وقتها دیده نمیشه و باعث از دست رفتن یک دانشگاه، به راحتی هرچه تمام تر، میشه.
    حالا دوستان لطف کنند و هر دانشکده ودانشگاهی در کانادا رو که میدونن PRE APPLICATION نیاز داره اینجا معرفی کنن. خودم هم اولیشو مینویسم:
    مکانیک، البرتا

راستا تا PRE APPLICATION نکنی (البته اونجاهایی که میخوان) نمیتونی اپلای کنی؟ یعنی PRE APPLICATION نکنی بعد مدارک رو بفرستی پذیرش بهت نمیدن؟

یا علی.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه ی کانادایی که Pre-Application دارند

univeristy of toronto در رشته الکترونیک برای مقطع Master و فکر کنم phd باید Pre-requisite Courses بگذرونیم (کجاشو خودمم نمیدنم،هرچی ایمیل زدم جواب ندادن اینجا باید پاس کرده باشم یا باید برم اونجا پیش نیاز پاس کنم)

شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

این آفیس دانشگاه Carleton هم یه سیستم شبیه Pre-Application داره که می گه بعد از دو روز کاری ایمیل می زنه... البته من هنوز جوابی دریافت نکردم!!!
    در ضمن دانشگاه آلبرتا دپارتمان عمران هم Pre-Application داره.
    Life salutes you when you make others happy

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

این پیش نیاز هارو اینجا باید پاس کرده باشیم یا به عنوان دروس پیشنیاز اونجا باید پاس کنیم ؟؟ بعضی از این دروس رو ما تو دانشگاه که خوبه تو آموزشگاه های خصوصی هم نداریم
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT
    این پیش نیاز هارو اینجا باید پاس کرده باشیم یا به عنوان دروس پیشنیاز اونجا باید پاس کنیم ؟؟ بعضی از این دروس رو ما تو دانشگاه که خوبه تو آموزشگاه های خصوصی هم نداریم
    هر چند سوالتون بی ربط با موضوع این بخشه ???..... ولی قاعدتا وقتی این دروس را در مقاطع تحصیلی فبلی پاس نکرده باشید اون جا به عنوان واحدهای اجباری و پیش نیاز باید بخونید.
    Life salutes you when you make others happy

دانشگاه Calgary براي CS يك "پيش درخواست" درست و حساب داره كه اصلا تو همون مرحله استادا دانشجو رو انتخاب مي كنن
    دانشگاه آلبرتا در CS يك سيستم به نام GAPS داره كه تا تمام مراحل اون رو تكميل نكني و بهت ايميل نزنه نبايد فرم اصلي دانشگاه رو پركني حداقل اينكه نمي توني submit كني
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

سلام دوستان
    من دانشجوی سال آخر مکانیک(کارشناسی)در دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.معدلم 16.3 و رزومه خوبی دارم.2 تا ثبت اختراع و کلی کارهای جانبی.
    می خواهم از دانشگاه های کانادا حتما حتما پذیرش بگیرم.کمک هزینه هم برام خیلی خیلی مهمه.پیشنهاد دوستان کدوم دانشگاه هاست؟

پیش فرض دانشگاه هایی که دو نسخه ریزنمره و داشنامه رسمی میخوان

سلام به همه دوستان.
    در مورد دانشگاه هایی که دو نسخه ریز نمره و دانشنامه رسمی میخوان، میشه یک نسخه رو به صورت رسمی و یکی رو کپی فرستاد؟ کسی از دوستان در این مورد تجربه داره؟
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد