صفحه 34 از 154 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

پیش فرض پاسخ : نظر در مورد انتخاب چند دانشگاه کانادا

شاید سوالم مربوط نباشه به اینجا اما ترجیح دادم تاپیکی ایجاد نکنم برای یه سوال
    من اینقدر درگیر پایان نامه ام بودم یادم رفت تا اول فوریه مدارکم رو بفرستم برای دانشگاه آلبرتا
    فکر میکنید قبول کنند الان اگه بفرستم
    منظورم اینه که فکر میکنید یه مهلت اضافه بدن؟

یه سوال دیگه اینکه میدونید چرا دانشگاه کارلتون رد میکنه ایرانی ها رو یا حداقل ما رو؟
    (در مورد من و 5.6 نفر دیگه اینجوری بوده توی رشته دیزاین،در حالی که اونقدر هم دانشگاه مهم دیزاین محسوب نمیشه!!)

باز هم عذر میخوام از بی جا بودن سوالم! ;D

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : اخه این جواب یعنی چی؟؟؟؟ این دانشگاه خودش نفهمیده چی گفته

این دانشگاههی که من اقدام کردم برا همه یه نامه داده و گفته مدارک شما در حال بررسی. برا من هم این نامه امروز رسیدو ببینید چی گفته؟ آخه من باید چیکار کنم؟؟؟ :'(
    متن نامه رو براتون تایپ کردم کامل تا بخونید:

This is with reference to your application for admission to the school of Graduate Studies, the receipt of which we have previously acknowledged.
    Please be advised that, as of the above date, the following documentation is required in order to complete your file. Since we are very anxious to continue with the processing of your application, please ensure that all documents are forwarded as soon as possible to enable us to do so.

Confirmation of degree bachelors when complete

Please note that in order for test score reports to be considered official, they should be sent directly from the Educational Testing Center to our office. All transcripts should be final and complete and forwarded directly from the post-secondary institution, we recognize that a final transcript will not be available until final grades are released. In the meaning time, a transcript showing courses completed as well as those in progress, will assist us in assessing your file.

Although your file is incomplete, your application and documents received to date have been sent to the academic unit for consideration.

Application assistant

در ضمن من 138 واحد از 144 تا رو پاس کردم و براشون ریز نمرات رسمی از طرف دانشگاه فرستادم. یعنی خود دانشگاه فرستاد. حالا من باید چی کار کنم؟ اصلا چی گفته؟ من فقط پروژه کاراموزی مونده که براشون تو sop توضیح دادم. حالا باید از دانشگاه نامه بگیرم که من چه واحدی این ترم دارم؟ آخه اینا نمی فهمن که با ریز نمره 138 واحد که اومده شرایط منو بررسی کنند؟؟؟؟؟؟؟ > > > :'( :'( اصلا مثل اینکه نگاه نکردن من چی فرستادم > > > > >
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

این دانشگاه Alberta است، نه ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    این دانشگاه Alberta است، نه ؟
    دانشگاه alberta بود که خوب بود . یه دانشگاه معمولیه: memorial university
    دوستان اگه چیزی میدونن بگن. آخه کسی که فقط 6 واحدش مونده باید چیکار کنه؟ > > >
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

to : alireza

نگران نباشید دیگه...بیچاره خودش گفته که مدارکتون می ره برای بررسی.ولی احتمال زیاد اگه admission هم بدن مشروط می دن.یعنی ثبت نامتون نمی کنن مگر اینکه مدارک اصل رو بفرستید.

Before the Dawn

پیش فرض پاسخ : نظر در مورد انتخاب چند دانشگاه کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnir2002
    من تافل هم دادم و 94 شدم.

خوب، واقعا ممنون از راهنمایی هاتون، من دیشب به 2تا از استادای UBC Okanagan ایمیل زدم که یکیشون جواب خیلی خوبی داد:
    Dear Amir,

Thank you for sending your impressive CV to me. AT this point I have no financial source to support new students for 2009 and am only considering students with a self-support.

Sincerely,
    Milani, Abbas

البته من بهش چیزی در مورد فاند یا مسائل مالی نگفته بودم.
    جوابش نیاز به تحلیل داره، نمی دونم چی بهش بگم!
    آیا می خواست با به پیش کشیدن مسائل مالی منو رد کنه؟ یا اینکه صادقانه نوشته؟
    حالا اگر با فرض اینکه الان پول نداره، منم ازش پذیرش بگیرم، بعدا میشه کاریش کرد؟
    الان بهش چی بگم؟
    میگه اگه خودت پول داری بیا. اگه نداری نیا. به همین سادگی.

Junior Member

پیش فرض کدوم یکی رو برم اکلاهاما یا وسترن انتاریو یا EPFL ?

من فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از شریف (کارشناسی ارشد) هستم از 3 جا پذیرش دارم (اکلاهاما، وسترن آنتریو و EPFL) در ضمن ازدواج کردم و همسرم هم فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر (کارشناسی ارشد) ولی فعلا خودم فقط پذیرش دارم. حالا می هواستم نظرات دوستان را در مورد اینکه کدام یکی از اینها را انتخاب کنم بهتره برای زندگی و تحصیل و هم اینکه چون ازدواج کردم کدام یکی رو راحت تر می تونم برم؟ (خودم بیشر نظرم وسترن آنتاریو هست)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

پیش فرض پاسخ : کدوم یکی رو برم اکلاهاما یا وسترن انتاریو یا EPFL ?

Great…

1. EPFL
    2. Western Ontario
    3. Oklahoma

EPFL has the benefit of being so close to us. Its visa process is easier and it is a very good university.

Western Ontario and Oklahoma are the next because of Canada and USA complex visa processes.

It is really an important decision and I highly encourage you to have enough studying about all three choices with some factors such as the supervisor you work with, the amount of financial aid you have received, the climate of the area, the monetary level of the city, the behavior of the people in that town…

You can find some of the answers at some forums of apply-abroad. Moreover, you can make contacts with students who are studying in these universities and ask a lot of things.

Regards,
    Nadgod

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    اینو بهتره بچه هایی که کامپیوتر می خونند جواب بدهند .ولی برای انتخاب یه دانشگاه چندین فاکتور در نظر بگیرید مثل کشورش. آب و هواش .شهر مورد نظر.رنگینگ . موضوع تحقیق.استاد مربوطه .میزان پول و مخارج.نظر خانواده .سهولت رفت و آمد به وطن و....
    من اصلا در مورد دانشگاه آمریکایی و کانادایی نظری تو رشته کامپیوتر ندارم .ولی چند وقت پیش در مورد آزمایشگاهایVirtual Reality یه سرچی می کردم دیدم یه آزمایشگاه خیلی مجرب دارند که گویا در همکاری مستقیم با EPFL هستش. یه گوگل بکنی بهت کمک می کنه.
    واقعا کارشون درسته تو این زمینه.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

EPFL توی کامپیوتر از دو تای دیگه بهتره، اما نه اونقدر که تاثیر گذار باشه. به نظر من مهمترین چیزی که باید الان روش فکر کنی وضعیت والی هست، نسبت فاند به هزینه توی کدوم بیشتره؟ چون فکر کنم باید با پولی که شما میگیری هزینه دو نفر رو بدی، درسته؟ در ضمن دقت کن که معمولاً افرادی که با یه فاند دو نفری میان آمریکا یا کانادا تا چند سالی نمی تونن برگردن ایران (بماند که افرادی که یه نفری میرن آمریکا هم نمی تونن )، پس باید ببینی این فاکتور هم واست مهمه یا نه.
    خلاصه دانشگاهها زیاد فرقی ندارن، فاکتورهای دیگه رو بسنج

موفق باشی
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein