صفحه 40 از 154 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی تو کانادا رای رشته اقتصاد خوبه؟

1-UBC
    2-University of Toronto
    3-Queen's
    4-Western Ontario
    5-SFU
    6-Mcmaster
    but pay close attention to the universitiy especiallities and compare them to your favorite fields for exampel UBC is the best in development economic

پیش فرض پاسخ : يک بانک اطلاعاتي آنلاين بسيار خوب از دانشگاه‌هاي کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer نمایش پست ها
    جریان این co-op program چیه؟
    تا جایی که من می دونم، co-op program = cooperative program اینجوری که مثلا توی مقاطع کارشناسی دانشگاه هایی مثل واترلو و کنکوردیا، بعضی رشته ها پنج ساله اند و به صورتی اند که شما سه ماه سر کلاس میری و سه ماه توی شرکت های (عمدتا بزرگ مثل گوگل) طرف قرار داد دانشگاه کار می کنی. حتی حقوق هم داری. دانشگاه واترلو تخمین زده که توی مدت پنج سال تحصیل بطور میانگین می تونید به اینصورت 50 هزارتا درآمد هم داشته باشین.

پیش فرض پاسخ : نظر در مورد انتخاب چند دانشگاه کانادا

بين مكانيك آلبرتا، مكانيك مونترال و مكاترونيك سايمون فريزر كدام رو انتخاب ميكنيد؟ (نه فاند ها زياد متفاوت هست و نه اساتيد تفاوت خيلي زيادي دارن)

Junior Member

با سلام
    من رو میبخشید که اینجوری سوالم رو مطرح میکنم ولی خب دلیلش شاید پیچیدگی شرایط و حرفه ای نبودن من باشه
    یکی از دوستانم در ازم خواست که شرایط رو برای لیسانس به دکترا در کانادا چک کنم
    مثل همیشه این وب سایت جزو بهترینها بود و اومدم سراغش ولی کمی سردرگم شدم
    خواستم ازتون راهنمایی بگیرم
    ایشون سی شش-هفت سالشونه
    خانم
    لیسانس کامپیوتر
    اخرین مدرک زبانشون 7.5 آکادمیک
    حدود 3-4 مقاله داخلی و 1 مقاله خارجی
    در حال حاضر دارن روی کتاب کار میکنن و یه سری از فعالیتهای دیگه
    ایشون همزمان برای ویزای کار کانادا هم درخواست دادن ولی اونجوری که پرسیدن امکانش هست که فایل دیگری هم براشون باز بشه جهت ویزای دانشجویی
    ممنون میشم کمک من کنید تا بتونم ایشون رو در این زمینه بیشتر کمک کنم
    ایا امکان گرفتن فاند برا ایشون هست! ایا میتونن برای بورسیه اپلای کنن !
    بازم ممنون از همه بچه ها بخاطر همه کمکاشونن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر در مورد انتخاب چند دانشگاه کانادا

من معدل لیسانسم 15.70 و رشته کامپیوتر از دانشگاه تهرانم و یه مقاله international journal دارم و SOP خیلی عالی ای هم نوشتم( البته به نظر خودم) و توی فیلدی که می خوام اقدام کنم خیلی مطالعه کردم به نظرتون چه دانشگاهی تو کانادا می تونم اقدام کنم؟ درسته که می گن مک گیل و UBC با این معدل حتی نگاه به رزومه و کارهامم نمی کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ناپیوسته-معماری-خوراسگان

برای ارشد معماری در کانادا البته با توجه به اینکه بورس بدهند و دانشگاه خوبی هم باشد چه دانشگاهی را پیشنهاد می کنید؟
    با تشکر

Junior Member limoosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی جراحی

Question رشته های مدیریت در دانشگاه های کانادا (کمک فوری)

من هر چی برای مقطع ارشد در بین دانشگاه های کانادا مخصوصا در شهر تورنتو گشتم فقط رشته ی mba رو پیدا کردم که fee این رشته از 20 میلیون در دانشگاه Ryerson تا 90 میلیون در دانشگاه تورنتو پیدا کردم. یعنی رشته دیگه ای غیر از mba که مرتبط باشه با مدیریت پیدا نمیشه؟؟ و این شهریه ها چرا اینقدر برای mba بالاست و ایا همه اش رو خودمون باید پرداخت کنیم؟؟ کمک هزینه چطوریه؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : رشته های مدیریت در دانشگاه های کانادا (کمک فوری)

نقل قول نوشته اصلی توسط limoosh نمایش پست ها
    من هر چی برای مقطع ارشد در بین دانشگاه های کانادا مخصوصا در شهر تورنتو گشتم فقط رشته ی mba رو پیدا کردم که fee این رشته از 20 میلیون در دانشگاه Ryerson تا 90 میلیون در دانشگاه تورنتو پیدا کردم. یعنی رشته دیگه ای غیر از mba که مرتبط باشه با مدیریت پیدا نمیشه؟؟ و این شهریه ها چرا اینقدر برای mba بالاست و ایا همه اش رو خودمون باید پرداخت کنیم؟؟ کمک هزینه چطوریه؟
    ببین رفیق، بیزینس اسکولا معمولا واسه مستر دوره MBA دارن و تک و توک بتونی یه دوره Ms پیدا کنی توشون. MBA منبع درامد زایی دانشگاههاس و به دلیل اینکه یه دوره حرفه ای برای آماده شدن واسه کاره هزینش بالاس و فاندینگ هم بجز در موارد معدود نداره عملا به خاطر اینکه ساپورتر مالی دانشجوها معمولا جاهاهیین که دانشجو استخدام اونجاس. در ضمن تقریبا هیچ برنامه MBA بدون سابقه کار مدیریتی ثابت شده (معمولا 5 یا 6 سال) و نمره GMAT دانشجو نمیگیرن. این رشته بشدت رقابتیه .

Junior Member limoosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی جراحی

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    ببین رفیق، بیزینس اسکولا معمولا واسه مستر دوره MBA دارن و تک و توک بتونی یه دوره Ms پیدا کنی توشون. MBA منبع درامد زایی دانشگاههاس و به دلیل اینکه یه دوره حرفه ای برای آماده شدن واسه کاره هزینش بالاس و فاندینگ هم بجز در موارد معدود نداره عملا به خاطر اینکه ساپورتر مالی دانشجوها معمولا جاهاهیین که دانشجو استخدام اونجاس. در ضمن تقریبا هیچ برنامه MBA بدون سابقه کار مدیریتی ثابت شده (معمولا 5 یا 6 سال) و نمره GMAT دانشجو نمیگیرن. این رشته بشدت رقابتیه .
    خوب این یعنی باید تمام هزینه دانشگاه رو خودمون بدیم؟ سابقه کار چه طوری باید داشته باشیم وقتی که داریم درس می خونیم؟ راه حلی چیزی شما سراغ ندارین؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

MBA رو معمولا به صورت پیوسته نمی خونن و باید بینش کار کرد تا بشه رفت و اوریج سنی کلاسا هم معمولا 35 ساله. یه جورایی جواب سوال اولتم آره است و خودت باید پولشو بدی. می تونی توی دپارتمان های مهندسی صنایع دنبال مستر مدیریت پروژه یا همچین چیزی بگردی که سابقه کار لازم نداره. دقیقا نمیدونم تو تورنتو و ریرسون هس یا نه ولی اینجور رشته ها معمولا تو اروپا بیشتر یافت میشه. به نظر من خودتو محدو به دوتا دانشگاه نکن. نکته آخر اینکه بیزینس اسکولا الان به اندازه LAW اسکولا پرطرفدارن و کلا popular ترین رشته های امریکای شمالی ان واسه همین ورود بهشون سخته.