صفحه 49 از 154 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام. من لیسانس کامپیوتر دارم و به رشته انیمیشن و مدیا علاقه دارم. در حال حاضرا هم از دانشگاه concordia برای bachelor of computer game پذیرش دارم و هم از دانشگاه lethbridge برای
    bachelor of fine arts(new media)l . کسی میتونه در مورد این دوتا دانشگاه و انتخاب بینشون راهنماییم کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_kh نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس کامپیوتر دارم و به رشته انیمیشن و مدیا علاقه دارم. در حال حاضرا هم از دانشگاه concordia برای bachelor of computer game پذیرش دارم و هم از دانشگاه lethbridge برای
    bachelor of fine arts(new media)l . کسی میتونه در مورد این دوتا دانشگاه و انتخاب بینشون راهنماییم کنه؟
    من البته وضعیت رشته شما رو اطلاع ندارم اما بطور کلی کنکوردیا هم دانشگاه بزرگتر و معروفتریه و هم در شهر بزرگی یه که امکانات زندگی و شغلی آتی خیلی بیشتری در اختیار شما میگذاره.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    من البته وضعیت رشته شما رو اطلاع ندارم اما بطور کلی کنکوردیا هم دانشگاه بزرگتر و معروفتریه و هم در شهر بزرگی یه که امکانات زندگی و شغلی آتی خیلی بیشتری در اختیار شما میگذاره.
    دوست عزیز من از خیلیها شنیدم دانشگاه کنکوردیا زیاد رنک خوبی نداره و برای خوندن دکترا ارزش این همه دردسر اپلای و رفتن از ایران رو نداره(در مقایسه با دانشگاهی مثل مکگیل و یا دانشگاههای آمریکا)..آیا چنین چیزی صحت داره؟
    من یک مقدار دچار تردیدم چونکه برای موندن در مونترال و همزمان ادامه تحصیل به زبان انگلیسی فقط دو تا دانشگاه مکگیل و کنکوردیا هست که پذیرش گرفتن از مکگیل خیلی سخته و فقط می مونه کنکوردیا!
    آیا این دانشگاه برای خوندن دکترا ارزشمند هست یا اینکه به نظرتون بهتره اگر از مکگیل نشه پذیرش گرفت به جای دیگری مثلا تورنتو برم؟(البته فاکتور افزایش شهری و خرج زندگی هم هست).ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز من از خیلیها شنیدم دانشگاه کنکوردیا زیاد رنک خوبی نداره و برای خوندن دکترا ارزش این همه دردسر اپلای و رفتن از ایران رو نداره(در مقایسه با دانشگاهی مثل مکگیل و یا دانشگاههای آمریکا)..آیا چنین چیزی صحت داره؟
    من یک مقدار دچار تردیدم چونکه برای موندن در مونترال و همزمان ادامه تحصیل به زبان انگلیسی فقط دو تا دانشگاه مکگیل و کنکوردیا هست که پذیرش گرفتن از مکگیل خیلی سخته و فقط می مونه کنکوردیا!
    آیا این دانشگاه برای خوندن دکترا ارزشمند هست یا اینکه به نظرتون بهتره اگر از مکگیل نشه پذیرش گرفت به جای دیگری مثلا تورنتو برم؟(البته فاکتور افزایش شهری و خرج زندگی هم هست).ممنون.
    بستگی داره با کجا دارید مقایسه میکنید. این دوستمون با دانشگاه lethbridge مقایسه میکردند که به نظر بنده کنکوردیا بهتره. البته کنکوردیا پائینتر از مک گیل و تورنتو و بیشتر دانشگاههای تاپ کاناداست و از نظر شهرت یک دانشگاه متوسط در کانادا به حساب میاد. علت اون عمدتا آسون بودن پذیرش و تعداد زیاد دانشجویی است که میپذیره که سطح کیفی دانشگاه رو یک مقدار پائین آورده. از نظر امکانات و سطح علمی و اساتید دانشگاه بدی نیست و به مراتب برتر از تمام دانشگاههای ایران منجمله شریف و تهران است.

سلامو کسی رشته کشاورزی(گیاهپزشکی) هست کمک کنه؟

سلامو کسی میدونه دانشگاهNorth Carolina مال کاناداست یا امریکا؟ اخه به شک انداختنمو درضمن زبانشون انگلیسیه؟ ایلسو قبول دارن؟ جه نمره ای؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    سلامو کسی میدونه دانشگاهNorth Carolina مال کاناداست یا امریکا؟ اخه به شک انداختنمو درضمن زبانشون انگلیسیه؟ ایلسو قبول دارن؟ جه نمره ای؟
    دوست عزیز یه با یک سرچ ساده در گوگل معلم می‌شه این دانشگاه در آمریکا هست و زبان کشور آمریکا هم انگلیسیه.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

سلام دوستان...كسي از دانشگاه ويكتوريا (Uvic) اطلاعاتي داره؟ كسي اونجا درس خونده و اطلاعاتي راجع به جزيره ويكتوريا داره؟
    در مورد مستر براي ميكروبيولوژي كه شرايط به چه صورت هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

من از university of regina پذیرش گرفتم. مستر . صنایع با تز . به درد میخوره؟ بدون فاند هستش . به نظرتون ارزش داره؟ میتونم اونجا RA یا TA بشم؟ اوضاع گرفتن ویزا برا کانادا چطوریه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

من از University of Toronto و University of Florida برای پاییز پذیرش با full fund دارم برای دکترای مکانیک. فکر می کنید کدوم بهتره؟