صفحه 53 از 154 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط uni نمایش پست ها
    راستش گفتم من تو سایتش هر چی سرچ کردم requirementهای apply رو نتونستم پیدا کنم (از همه مهمتر اینکه چه مدرک زبانی میخواد!؟)
    متاسفانه من فرانسه ام انقدر خوب نیست که بتونم از اون سایت سر در بیارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه شما فرمودین فرض بر اینه که بعدا در کبک یا فرانسه قرار هست کار کنه،منظورتون این هست که اگر کسی در پلی تکنیک مونترآل درس بخونه برای کار در آینده می تونه رو فرانسه هم حساب کنه و مدرکش هم قابل قبوله و از نظر پیدا کردن کار هم مشکلی در فرانسه نداره؟؟ممنون
    والا این رو دیگه دوستان مقیم فرانسه باید جواب بدن. بنده فقط از نظر زبان عرض کردم. حدس میزنم از نظر قبولی مدرک مشکلی نباشه.

ghlobe جان اگه در دانشگاه پليتكنيك درس بخونيم و مثلا MASTER بگيريم و بعدش به استانهاي ديگه كانادا و يا آمريكا بريم، آيا مشكلي در پذيرش مدرك از طرف كارفرماها وجود داره؟ يا بهتره كه به يك دانشگاه انگليسي زبان بريم؟
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    ghlobe جان اگه در دانشگاه پليتكنيك درس بخونيم و مثلا MASTER بگيريم و بعدش به استانهاي ديگه كانادا و يا آمريكا بريم، آيا مشكلي در پذيرش مدرك از طرف كارفرماها وجود داره؟ يا بهتره كه به يك دانشگاه انگليسي زبان بريم؟
    نه مشکلی که از نظر اعتبار مدرک وجود نداره. فقط حضور در یک دانشگاه فرانسوی زبان ممکنه کار گسترش شبکه تماس خودتون در خارج از کبک رو یک کمی مشکلتر کنه. من کم دیدم فارغ التحصیلان دانشگاه مونتریال رو که فرضا استاد دانشگاههای ایالتهای دیگر کانادا و امریکا بشوند. بنابراین اگر اساسا قصد اقامت در کبک ندارید در شرایط کاملا مساوی بنطر من دانشگاه انگلیسی زبان موقعیت بهتری خواهد بود.

سلام
    در مورد واحد okanagan دانشگاه ubc سوال داشتم. کیفیت این واحد چطوره؟ آیا شانس قبولی و گرفتن فاند از این واحد بیشتره؟ کلا فرقش با واحد ونکور چیه؟ شهرش چطوره؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد واحد okanagan دانشگاه ubc سوال داشتم. کیفیت این واحد چطوره؟ آیا شانس قبولی و گرفتن فاند از این واحد بیشتره؟ کلا فرقش با واحد ونکور چیه؟ شهرش چطوره؟
    با تشکر
    قبلا یک کالج کوچک بوده که اخیرا بعنوان یک شعبه محلی UBC در اومده. بیشتر مقطع لیسانسه و طبعا در حد دانشگاه اصلی UBC نیست. نزدیک شهر کلونا است که طبیعت جنگلی قشنگی داره ولی در سالهای اخیر بیشتر اسمش بخاطر آتش سوزیهای وسیع جنگلی اش در اخبار میاد.

http://en.wikipedia.org/wiki/Kelowna

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Earthquake Engineering

در خصوص پلی تکنیک مونترال لینک های زیر فکر میکنم بدرد بخوره . البته خود وبسایت نسخه یکمی انگلیسی هم داره . تو رشته من مهندسی سازه - زلزله ، گرونه نسبتا ً قوی داره .
    البته دانشگاه لاوال و شربروک هم فرانسوی هستن که فکر میکنم این دو تا به نسبت توی سطح پائین تری قرار داشته باشن . من چیزی تحت عنوان مدرک زبان ندیدم . دانشگاه شربروک
    فقط میگه بعد از پذیرش یک آزمون خودش میگیره که اگر قبول نشدید ، باید چند کورس بگذرونید . البته از مزایای پلی تکنیک مونترال این هست اش که دوره دکتری اش و بعضی مستر ها انگلیسی هست .
    لینک ها :
    ادمیشن
    پروگرم ها
    البته بگم بطرز غریبی min requirement پلی تکنیک به نسبت دانشگاه های انگلیسی زبان پائین هست . برای مستر 2.75 از سیستم 4 و برای دکتری 3.2 هست اش اگه اشتباه نکنم .

بقیه اش رو هم خودتو پیدا میکنید دیگه ! فقط به همه توضحیات واضحات خودم اضافه کنم که هزینه دوره دکتری در کبک برای دانشجویان خارجی ، با هزینه دوره برای کبکی ها یکی هست ،
    تقریبا بین 2500 الی 3500 دلار کانادا در سال .

خودم جویای نظر دوستان هستم در خصوص شربروک و لاوال .

از نظر رنکینگ نسبت به سایر دانشگاه های کانادا چه طوره؟ مثلاً McMaster یا U.W.O یا Waterloo و .... من نتونستم فرم های application رو تو سایتش پیدا کنم!
    ببخشید من راجع به شربروک و لاوال اطلاع چندانی ندارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط peacemaker نمایش پست ها
    در خصوص پلی تکنیک مونترال لینک های زیر فکر میکنم بدرد بخوره . البته خود وبسایت نسخه یکمی انگلیسی هم داره . تو رشته من مهندسی سازه - زلزله ، گرونه نسبتا ً قوی داره .
    البته دانشگاه لاوال و شربروک هم فرانسوی هستن که فکر میکنم این دو تا به نسبت توی سطح پائین تری قرار داشته باشن . من چیزی تحت عنوان مدرک زبان ندیدم . دانشگاه شربروک
    فقط میگه بعد از پذیرش یک آزمون خودش میگیره که اگر قبول نشدید ، باید چند کورس بگذرونید . البته از مزایای پلی تکنیک مونترال این هست اش که دوره دکتری اش و بعضی مستر ها انگلیسی هست .
    لینک ها :
    ادمیشن
    پروگرم ها
    البته بگم بطرز غریبی min requirement پلی تکنیک به نسبت دانشگاه های انگلیسی زبان پائین هست . برای مستر 2.75 از سیستم 4 و برای دکتری 3.2 هست اش اگه اشتباه نکنم .

بقیه اش رو هم خودتو پیدا میکنید دیگه ! فقط به همه توضحیات واضحات خودم اضافه کنم که هزینه دوره دکتری در کبک برای دانشجویان خارجی ، با هزینه دوره برای کبکی ها یکی هست ،
    تقریبا بین 2500 الی 3500 دلار کانادا در سال .

خودم جویای نظر دوستان هستم در خصوص شربروک و لاوال .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

از نظر رنکینگ من واسه خود این دانشگاه توی QS چیزی پیدا نکردم. البته خود ِ دانشگاه مونترال از این سه تا که ذکر کردید رنک اش بالاتر هست . به این لینک میتونید مراجعه کنید .
    دانشگاه مونترال به غیر از خودش از دوجزء دیگه هم تشکیل شده یکی همین ecole politechnique de montreal و یکی هم HEC که مدرسه اقتصاد هست اش . QS هم انگار واسه این سه تا با هم رنک میداده . که فکر میکنم نزدیک 136باشه .
    وب سایت وبو متریک رنک 760 بهش داده به خود پلی تکنیک مونترال .
    وب سایت 4icu.org هم بهش رنک 1031 داده !

فکر کنم این دانشگاه مثال خیلی خیلی خیلی خوبی باشه واسه اینکه بگه بعضاً چقدر این رنکینگ ها اطلاعات شون هاشون غیر واقعی هست اش . و ما چرا اینقدر دنبال رنکینگیم ؟
    نظر شخصی خودم اینه که دانشگاه خوبی هست اش ، و اگر هم رنک اش از دانشگاههای انگلیسی پائین تره ، فرانسه زبان بودن ِ دانشگاه توی یک کشور انگلیسی زبان ، بی تاثیر نبوده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

در خصوص لاوال و شربروک خوشحال میشم که ghlobe جان که در بلاد غرب هستن ،اگر مشخصا ً اطلاعات کلی راجع به این دو دانشگاه دارن بفرمایند . خصوصا شربروک که توی فروم تقریبا هیچی ازش نیست .