صفحه 55 از 154 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Member aminbii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك-ساخت و توليد/تهران مركز

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام
    از دوستان كسي راجع به University Of Windsor اطلاعاتي داره؟
    من با توجه به معدلم و اين كه براي ترم ژانويه ادميشن ميخوام و فيلد مورد علاقه ام رو اين دانشگاه داره،ميخوام تو اين دانشگاه اپلاي كنم.مكانيك -ساخت و توليد(تهران مركز) خوندم،از دوستان اگر كسي راجع به اين دانشگاه اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbii نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان كسي راجع به University Of Windsor اطلاعاتي داره؟
    من با توجه به معدلم و اين كه براي ترم ژانويه ادميشن ميخوام و فيلد مورد علاقه ام رو اين دانشگاه داره،ميخوام تو اين دانشگاه اپلاي كنم.مكانيك -ساخت و توليد(تهران مركز) خوندم،از دوستان اگر كسي راجع به اين دانشگاه اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد...
    کلا دانشگاه کوچیکی هست و شهرشم همینطور. اگه فاند گرفتید خوب که برید اما بدون فاند نمی‌ارزه. نزدیک detroit هست اما رفتن اونجا واسه ایرانیها امکان پذیر نیست. در کلّ اینکه اونجا رو انتخاب کنید بستگی به option‌های دیگه شما هم داره، اگه دانشگاه بهتری پذیرش نگیرید میتونید به windsor فکر کنید.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امار

سلام دوستان
    با سطح زبان b1 فرانسه و معدل 13.5 در رشته ی امار میشه برای university of quebec at montreal در رشته ی مدیریت اپلای کرد؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام
    نظر شما در مورد این دانشگاه چیست
    Memorial University of Newfoundland.

من از دانشگاه ما نیتوبا و آلبرتا پذیرش گرفتم توی رشته حمل و نقل ولی به نظر میاد مانیتوبا مهندسی جنرال میده توی فوق لیسانس. البته از مانیتوبا fund گرفتم. حالا به نظر شما کدومشو انتخاب کنم.؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    دوستان برای کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر کدوم دانشگاه کانادا پیشنهاد می کنید.فرقی نمی کنه که چقدر ایرانی داره.زبان انگلیسی باشن بهتره
    وضعیبت خوابگاه چی؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_s نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    دوستان برای کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر کدوم دانشگاه کانادا پیشنهاد می کنید.فرقی نمی کنه که چقدر ایرانی داره.زبان انگلیسی باشن بهتره
    وضعیبت خوابگاه چی؟؟
    اکثر دانشگاههای کانادا این رشته رو دارند. شرایط رزومه شما چطوره؟

Junior Member

سلام از دوستان کسی میدونه که وضعیت پذیرش رشته میکروبولوژی تودانشگاهای کانادا چجوریه؟؟؟ میگن کلا دانشگاهای کانادا به رشته ها بیولوژی انگار خوب پذیرش نمیدن . حالا من میخوام اپلای کنم و اصلا نمیدونم شانس پذیرشم از کدوم دانشگاها بیشتر که 4 تا کد واسه تافل بنویسم . مثلا میگن mcgill به مو مشکی ها پذیرش نمیده یا همینطور گوئلف . حالا میشه از بچه هایی که تجربه دارن کسی بگه الان علی الحساب چه کد هایی واسه ETSوارد کنم تا بعد تعداد آپشن هامو بیشتر کنم....البته نظر خودم ایناست Alberta, Victoria, Qeen, Calgary
    .....با تشکر

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidlu نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی میدونه که وضعیت پذیرش رشته میکروبولوژی تودانشگاهای کانادا چجوریه؟؟؟ میگن کلا دانشگاهای کانادا به رشته ها بیولوژی انگار خوب پذیرش نمیدن . حالا من میخوام اپلای کنم و اصلا نمیدونم شانس پذیرشم از کدوم دانشگاها بیشتر که 4 تا کد واسه تافل بنویسم . مثلا میگن mcgill به مو مشکی ها پذیرش نمیده یا همینطور گوئلف . حالا میشه از بچه هایی که تجربه دارن کسی بگه الان علی الحساب چه کد هایی واسه ETSوارد کنم تا بعد تعداد آپشن هامو بیشتر کنم....البته نظر خودم ایناست Alberta, Victoria, Qeen, Calgary
    .....با تشکر
    یعنی چی به مو مشکی ها پذیرش نمی ده! کلا سخت پذیرش می ده کاری به رنگ موهات و ملیتت نداره. باید سرچ کنی ببینی کدوم ها به نظر میاد دپارتمانشون قوی تره. اوتاوا رو هم بگرد. با واترلوو و یا دانشگاه های پایین تر. اس اف یو هم شاید خوب باشه. یو بی سی و تورنتو هم سخت پذیرش می دهند. ولی یه نگاهی هم به پایین تر بنداز. آلبرتا ایالت بسیار سردیه. کمپ دانشگاه هم با تونل به هم متصل است چون بیشتر ایام سال سرده هوا. ولی ممکنه خوب فاند بدهند چون وضعشون خوبه. همین طور کلگری.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidlu نمایش پست ها
    .....با تشکر
    مک گیل خیلی خیلی سخت گیره..دوستی می شناسم با معدل 17.5 مکانیک از امیرکبیر ازش نتونست پذیرش بگیره!!به رنگ مو کاری ندارن اونجا و بر خلاف قانون است کاملا که به خاطر نژادشون بینشون تبعیض قایل بشن....خودتون رو به این دانشگاه زیاد محدود نکنید و بهتره انتخابهای دیگه ای رو بزنید در آزمون تافل..