صفحه 6 از 154 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

پیش فرض پاسخ : Application Feeدانشگاه های کانادا

mohammad: my fees are for civil. but in most cases the fees are the same for all fields
    concordia 75
    windsor 55
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Application Feeدانشگاه های کانادا

ساسکاتچوان رو می دونستم که برای کامپیوتر این قدر میگیره، چون خودم هم باید پرداخت کنم ;D
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

پیش فرض سوال در مورد Ottawa و Carleton

تو سایت دانشگاه Carleton برا بعضی رشته ها (شامل Computer Science و Electrical and Comp Engineering) دپارتمان رو زده مثلا Ottawa-Carleton Institute of Computer Science

این یعنی چی؟!! یعنی هر دو تا با هم این رشته رو ارائه می دن؟!! کسی apply کرده ببینه ماجرا چیه ؟؟

و کلا آیا کسی اطلاعاتی در مورد این 2 دانشگاه به خصوص برای رشته کامپیوتر داره ؟؟

ممنون از اطلاعاتتون.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Ottawa و Carleton

خودم تو سایت پیدا کردم جوابو ;D

Program offered by an Ottawa-Carleton Joint Institute

با این حال اگه اطلاعاتی راجع به این دانشگاه ها دارید ممنون می شم راهنمایی کنید.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

تا اونجایی که من میدونم هر دو نزدیک به هم هستند و در یک شهر کوچک. فرق نمیکنه شما به کدوم دانشگاه apply کنی، در هر حال بعد از پذیرش عضو این موسسه هستید. و البته به دانشگاهی که میخواید استادتون از اون باشه باید apply کنی. شرایط carleton هم برای پذیرش راحتتره اگه استاد پیدا کنی. اگه بقیه دوستان اطلاعاتی دارند من هم خوشحال میشم بدونم.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

یک سوال:

این joint program ها مورد تأیید وزارت علوم هستند؟ نامه ی پذیرش رو Carleton می فرسته یا Ottawa؟

راستی Ottawa شهر کوچیکی نیستا، هست؟

والا من که نرفتم. دوستان گفتند هست. درست و غلطش با خودشون.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

پیش فرض University of Saskatchewan

Hi everybody,

Does anyone know about academic environment and quality of U of Saskatchewan relative to other universities in Canada?

Probably a person who studies there now, or knows someone studying there would have information.

I apprecaite if you could help.

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

پیش فرض پاسخ : University of Saskatchewan

:May the following link helps you in the view point of environemnt
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=84.0
    the city population is 300000

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : University of Saskatchewan

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    Hi everybody,

Does anyone know about academic environment and quality of U of Saskatchewan relative to other universities in Canada?

Probably a person who studies there now, or knows someone studying there would have information.

I apprecaite if you could help.
    در مقایسه با دانشگاه دیگه کانادا
    این دانشگاه جز دانشگاه های comprehensive کاناداست و در رشته های پزشکی جز 10 دانشگاه برتر کانادا و در رشته های مهندسی و علوم پایه جز 20 دانشگاه برتر کانادا ست و در رتبه بندی سال webometrics 2008 رتبه 17 در کانادا و 202 در جهان رو داراست. در حالی که دانشگاه تهران بهترین دانشگاه ایران تو این رنکینگ رتبه 1045 رو داراست و این رده بندی که براساس محتوای وبسایت دانشگاه از جهات مختلف که البته بیشترین تاثیرو تعداد paper ها و پروژ های تحقیقاتی و علمی ... می باشد از دانشگاه هایی مثل UNIVERSITY OF MANITOBA و UNIVERSITE D'OTTAWA UNIVERSITY OF OTTAWA و DALHOUSIE UNIVERSITY و UNIVERSITY OF GUELPH و CONCORDIA UNIVERSITY MONTREAL و UNIVERSITY OF WINDSOR رتبه بالاتریو بخودش اختصاص داده.