صفحه 84 از 154 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh3400 نمایش پست ها
    دوست عزیز رشته تحصیلی را هم بگویید دوستان بهتر می توانند راهنمایی کنند
    مهندسی مواد- موضوع پایان نامه ارشدم در مورد دارورسانی برپایه پلیمرهاس

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد صنعتی شریفم. معدل ارشد:۱۶.۹۴ معدل کارشناسی(تبریز-۱۶.۵۸)
    تافل:۱۰۶
    مقاله اینام خبری نیست
    می خوام دکترا بخونم فول فاند. کجا رو معرفی می کنید؟
    شما باید دانشگاه های کانادایی رو بررسی کنید ببینید کجا استاد هایی داره که روی همین فیلد شما (drug delivery) کار می کنند (البته اگه توی همین زمینه می خواید ادامه بدید) و بهشون ایمیل بزنید. در ضمن مهم ترین منبع اطلاعات برای شما آمار بچه های مواد شریفه که در سال های گذشته رفتن. اون دانشگاه ها رو توجه ویژه بکنید.

Junior Member

Question پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

با سلام و احترام.

من امسال با معدل 19 گرایش هوش دانشگاه فردوسی مشهد، ارشد گرفتم. 4 ترمی که اونجا خونم پشت سر هم رتبه اول دانشگاه بودم و 3 تا کنفرانس بین المللی دارم و 1 دونه هم ژورنال ISI که هنوز توی داوریه. در مورد زبان هم هنوز نرفتم مدرک بگیرم اما راحت می خونم و می نویسم. با خارجی ها هم که حرف می زنم راحت و روان صحبت می کنم.

من تازه شروع به فکر درباره درس خوندن توی کانادا افتادم. می خواستم از دوستانی که درگیر ای کار هستن بپرسم که آیا با این رزومه ارزش داره که اپلای کنم؟ آیا دانشگاه خوبی به من می خوره؟

در ضمن حتما احتیاج به فول فاند دارم و بدون فاند نمی تونم برم.

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

با تشکر.

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) دانشگاه آزاد شیراز با معدل 15.44 وایلتس 6:5 اکادمیک هستم. پارسال واسه informaton systems security, MEng دانشگاه کنکردیا اقدام کردم و پذیرش گرفتم البته دیفرش کردم به winter 2013. و منتظر پرونده مهاجرتم شدم که بالاخره به نتیجه رسید. و با ویزا اقامت میرم. آیا کنکردیا دانشگاه خوبیه؟ فکر خوبیه که مستقیم برم کنکردیا یا شانس قبولی در دانشگاههای دیگر رو هم دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bysa نمایش پست ها
    با سلام و احترام.

من امسال با معدل 19 گرایش هوش دانشگاه فردوسی مشهد، ارشد گرفتم. 4 ترمی که اونجا خونم پشت سر هم رتبه اول دانشگاه بودم و 3 تا کنفرانس بین المللی دارم و 1 دونه هم ژورنال ISI که هنوز توی داوریه. در مورد زبان هم هنوز نرفتم مدرک بگیرم اما راحت می خونم و می نویسم. با خارجی ها هم که حرف می زنم راحت و روان صحبت می کنم.

من تازه شروع به فکر درباره درس خوندن توی کانادا افتادم. می خواستم از دوستانی که درگیر ای کار هستن بپرسم که آیا با این رزومه ارزش داره که اپلای کنم؟ آیا دانشگاه خوبی به من می خوره؟

در ضمن حتما احتیاج به فول فاند دارم و بدون فاند نمی تونم برم.

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

با تشکر.
    رزومه من شبيه به شماست و هنوز هم امتحان زبان ندادم اما تونستم جواباي خوبي بگيرم شما رزومه خوبي داريد حتما اقدام كنيد

میخواستم دوستانی که تجربه دارن نظر بدن که شانس پذیرش گرفتن من از دانشگاه های خوب کانادا مثل مک گیل، بریتیش کلمبیا، تورنتو و... چه طوره ؟
    و اینکه آیا احتمالش هست که فاند به من بدن(چه استاد و چه دانشگاه)؟
    و اینکه دانشگاه خاصی مد نظرتون هست که با شرایط من بهم فاند بده؟
    این خلاصه ای از رزومه منه

مکانیک جامدات
    لیسانس ارومیه 15.23
    ارشد تبریز 18.57
    شاگرد اول ارشد
    7 تا مقاله ISI
    ایلتس 6.5
    سابقه کار صنعتی و تدریس نصف سال واسه هر کدوم

ممنون

Junior Member

با سلام

من ارشد ایمونولوژی میخونم.معدلم فعلا 19.22 هست.می خواستم بدونم کدوم دانشگاه برا دکترا بهتره و چه مدارکی نیاز داره؟
    متشکرم

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی کنترل کارشناسی، دانشگاه شریف هستم
    معدل 16.5
    ترم پیش تاپ مارک یکی از استادهامون شدم که از اساتید مدعو UBC هستش. منتها استادش اصلا ریکام و اینا تو کارش نیست. به نظرتون میتونم روی این قضیه مانور بدم؟ بعد فقط برای دانشگاه UBC یا همه ی دانشگاه ها؟ این استادی که عرض میکنم واقعا نامدار هستن توی کنترل.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bysa نمایش پست ها
    با سلام و احترام.من امسال با معدل 19 گرایش هوش دانشگاه فردوسی مشهد، ارشد گرفتم. 4 ترمی که اونجا خونم پشت سر هم رتبه اول دانشگاه بودم و 3 تا کنفرانس بین المللی دارم و 1 دونه هم ژورنال ISI که هنوز توی داوریه. در مورد زبان هم هنوز نرفتم مدرک بگیرم اما راحت می خونم و می نویسم. با خارجی ها هم که حرف می زنم راحت و روان صحبت می کنم.من تازه شروع به فکر درباره درس خوندن توی کانادا افتادم. می خواستم از دوستانی که درگیر ای کار هستن بپرسم که آیا با این رزومه ارزش داره که اپلای کنم؟ آیا دانشگاه خوبی به من می خوره؟در ضمن حتما احتیاج به فول فاند دارم و بدون فاند نمی تونم برم.ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.با تشکر.
    رزومه شما خیلی خوبه. حتما اپلای کنید. ولی نه فقط واسه کانادا. اپلای کردن یه کار زمان بر و ریسکی هست و شما نمی تونید مطمئن باشین حتما از یه کشور ادمیشن و فاند می گیرین. با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی دنیا، فاند بسختی گیر میاد. من خودم به بیش از 500 استاد ایمیل زدم، حدودا 11-12 تاشون گفتن از نظر ما رزومه خوبه و تو سایت دانشگاه آپلای کن، 4 تا دانشگاه بهم ادمیشن داد، 2 تاشون فاند دادن. اینا رو نوشتم تا بهتون بگم این راه بسیار زمان بره و نباید زود نا امیدبشین. هیچ نوع اولویتی واسه کشور ها نذار، همه جا رو بگرد. 5-6 ماه وقت بذار چون ارزش داره که از این جا بری.در ضمن با داشتن مدرک زبان IELTS یا TOEFL خیلی خیلی خیلی راحت تر بهت ادمیشن میدن. کشور های معدودی هستن که مدرک زبان نمی خوان.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    میخواستم دوستانی که تجربه دارن نظر بدن که شانس پذیرش گرفتن من از دانشگاه های خوب کانادا مثل مک گیل، بریتیش کلمبیا، تورنتو و... چه طوره ؟
    و اینکه آیا احتمالش هست که فاند به من بدن(چه استاد و چه دانشگاه)؟
    و اینکه دانشگاه خاصی مد نظرتون هست که با شرایط من بهم فاند بده؟
    این خلاصه ای از رزومه منه

مکانیک جامدات
    لیسانس ارومیه 15.23
    ارشد تبریز 18.57
    شاگرد اول ارشد
    7 تا مقاله ISI
    ایلتس 6.5
    سابقه کار صنعتی و تدریس نصف سال واسه هر کدوم

ممنون

رزومه شما هم خیلی خوبه و شانس خوبی دارین. پست 840 رو بخون. در ضمن اگه IELTS رو 7.0 بگیری، خیلی عالی میشه. بعضی دانشگاه ها به 6.5 گیر میدن. ولی 7.0 مطمئنه. البته با همین نمره اپلای کن و اگه دانشگاهی نمره بالاتر خواست بگو که دارم میخونم تا فلان تاریخ امتحان بدم. هر وقت امتحان دادی نمره جدید رو بهشون اعلام کن.