نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 48 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در sop که برای سفارت می نویسیم لازمه بگیم که کارمند رسمی فلان سازمان هستیم و بعددوران تحصیل به علت تعهد کاری حتما بر می گردیم ؟؟
    یا اصلا ذکر نشه بهتره؟؟
    سلام
    بهتره که ذکر بشه البته اگه تحریمی نیست
    آره، دلیل خوبیه برای برگشتن و متقاعد کنندس

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    بهتره که ذکر بشه البته اگه تحریمی نیست
    آره، دلیل خوبیه برای برگشتن و متقاعد کنندس
    نمی دونم تحریمی هست یا نه
    شهرداری تهران کار می کنم
    مرتبط با رشته ام هست (شهرسازی)

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    نمی دونم تحریمی هست یا نه
    شهرداری تهران کار می کنم
    مرتبط با رشته ام هست (شهرسازی)
    نه حتما بگید، چون مرتبط هم هست عالیه
    تحریمی مشاغل نفتی، لیزری، انرژی و ... شما نگران نباش

Junior Member

سلام دوستان.
    من در پر کردن فرمها به جندتا ابهام برخوردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    در فرم 157a:
    1- address of correspondance چی باید بذاریم؟ آدرس ایرانمونو درباره باید بذاریم؟
    2- certificate number آزمون تافل چیه؟ کجا نوشته؟ من فقط registeration number میبینم وقتی تو ets accountم لاگین میکنم.
    3- من الان دانشجوی دکترا هستم ولی دارم میرم استرالیا واسه دکتری. جاهایی که وضعیت شغلی و یا وضعیت گذر زمان فعلیمو میپرسه باید بگم دانشجوام؟ نمیتونم دروغ بگم چون با ویزای دانشجویی آمریکا دارم درس میخونم و اینو از اسپورت ویزام میفهمن. مدارک رو هم دارم از آمریکا پست میکنم. البته من فقط 2 ماه از تاریخ فارغ التحصیلی مدرک ارشدم میگذره.
    4- من فاند دارم و پذیرش دکترا... ظاهرا شرایط streamline رو دارم بالاخره باید اینو بگم تئ قسمت 43 یا سطح 2 رو؟

تو فرم 1221:

1- قسمت 9 که درباره citizenship هست اون day granted چی هست؟
    2- من هنوز بلیط نگرفتم. اون قسمتای مربوط به مشخصات پرواز و stopover و onward location رو کلا خالی بذارم اشکالی نداره؟

منتظر پاسختون هستم.

Junior Member

دوستان من دارم ویزای دانشجویی اپلای میکنم وهمسرم dependent من هست. فرم 157a رو باید هر دومون جداگانه پر کنیم؟
    سوال 80 این فرم فقط داره درمورد ویزای قبلی یا فعلی استرالیا میپرسه یا کلیه؟ چون لینک label که داره واسه مثلا ویزای آمریکا جور در نمیاد.

ممنون میشم راهنماییم کنید. منتظرتون هستم.

Junior Member civh آواتار ها

سلام
    سوال 44 تا 48 فرم 157 a که در مورد financial details هست. من هزینه شهریه و زندگی را دانشگاه میده. منظور از این سوال اون مقدار پولی هست که تو بانک داریم و بانک استیتمنت گرفتیم یا مقدار بورسی که دانشگاه میده. اگر منظورش بورس دانشگاست ایا باید با احتساب شهریه و بیمه بزنیم یا فقط حقوق سالیانه؟
    How much are your funds؟44-

45- Is any part of your funds borrowed?
    46- How will you access your funds in Australia?
    48- Are your funds being sourced from an institution or third party

مرسی

Junior Member

سلام دوستان،
    در پر کردن فرم 157A چند سوال برام پیش اومد که ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1. من برای دکترا اپلای کردم و بورس IPRS از UNSW گرفتم. با در نظر گرفتن این موارد Assessment Level رو نمی تونم تشخیص بدم! 2 یا 1؟
    2. من یک dependant هم دارم (همسرم). آیا فرم 157A رو فقط من باید پر کنم یا یک نسخه هم ایشون باید پر کنه؟
    3. جایی که گفته اسمتونو به زبان خودتون بنویسید باید پر بشه؟
    4. درسته اگر زبان ترجیحی برای مصاحبه رو English/Persian وارد کنم؟
    5. من یک ماهه که استعفا دادم و از صبح تا شب برای ریسرچ می رم دانشگاه. آیا در قسمت شماره تماس در ساعت اداری و بعد از اون می تونم شماره موبایلمو بنویسم؟
    6. چون Assessment Level ام رو نمی دونم که 1 هست یا 2، نمی دونم باید سوال مربوط به details of your highest qualification رو که باید اطلاعات ارشد و لیسانس رو در اون وارد کنیم رو جواب بدم یا خیر؟
    7. سوال مربوط به خویشاوند نزدیکی که نمی خواد بهمون در استرالیا join بشه رو چطور باید جواب داد؟ می تونم اسم پدرم رو وارد کنم؟ اگر اسم ایشونو وارد کنم، بعدا می تونن بیان پیشم؟
    8. اطلاعات مربوط به Financial details باید تکمیل بشه یا خیر؟
    9. سوال مربوط به Additional information باید پاسخ داده بشه یا خیر؟
    10. پاسپورت همسرم تا Jan 2016 اعتبار داره و ما باید Mar 2015 استرالیا باشیم. با توجه به لزوم اعتبار 6 ماهه پاسپورت، آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ لازمه ایشون پاسپورتشو تمدید کنه؟
    11. در یکی از سوال ها در مورد تحصیل همراه پرسیده شده. همسرم پذیرش داره و تصمیم داره برای بورس ترم بعد اقدام کنه. اگر با توجه به این شرایط به این سوال جواب + داده بشه تاثیر - در گرنت ویزا نداره؟
    12. منظور متنی که در ارتباط با مارک واکسیناسیون هست چیه؟ من تا به حال چیزی در این مورد نشنیدم. آیا باید مدارک پزشکی دیگری غیر از Medical در پرونده باشه؟
    13. با توجه به Medical، سوال مربوط به Health Examination در 12 ماه اخیر رو باید چطور جواب داد؟
    14. در سوال 108، در مورد ارسال Written Communications پرسیده، Myself برای جواب به این سوال درسته؟
    15. Test Certificate Number برای تافل همون Registration Number هست؟
    16. در قسمت Test Score (Overall band score) باید نمره کل تافل رو نوشت یا تمام skill ها هم باید وارد بشه؟
    17. Type of Business، Occupation و Salary Level رو باید چی نوشت؟ کار من دولتی بوده و قراردادم انجام کار مشخص یک ساله که در پایان هر سال تمدید می شد، اما می ترسم با نوشتم دولتی مشکلی برای ویزام پیش بیاد! در ثانی حقوق رو باید چطور وارد کرد، مبلغ یا سطح حقوق؟ آیا باید فیش حقوقی هم ضمیمه شود؟
    18. چند جا آدرس محل کار رو پشت سر هم پرسیده، چرا؟
    ببخشید که زیاد شد. ممنون می شم راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان عزیز...
    یکی از دوستان من پذیرش گرفتن و در حال پر کردن فرم های ویزا هست.. ایشون پسر هستن و سربازی رفتن (ستاد مشترک ارتش) و چون عضو بنیاد نخبگان بودن ، تو وزارت نیرو کار کردن توی دوران سربازی...
    الان برا قسمت آخر سوال 92 از فرم 157 چی باید بزنن (yes / no) ؟؟
    همین طور سوال 26 از فرم 1221.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    یکی از مدارک مورد نیاز ( ترجمه کارت پایان خدمت و یا معافیت) می باشد.
    من الان تو فرجه یه ساله هستم چی باید بفرستم؟
    حتما باید کارای سربازی رو که ضامن و ... هست انجام بدم و بعد اقدام کنم؟
    ممنون می شم کمکم کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فرم 1221 هم ورژن جدیش این هست ها...
    http://www.immi.gov.au/allforms/pdf/1221.pdf

لطفا ابدیت کنید اطلاعات را که کسی به اشتباه نیافته...
    ویرایش توسط hamed_golden7 : November 23rd, 2014 در ساعت 04:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)