نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

بچه ها
    تو فرم 157a سئوال 14 که پرسیده چه زبانی رو ترجیح میدید (برای زمانی که سفارت باشما بخاد interview کنه) بزنیم فارسی یا انگلیسی؟
    دوستانی که با سلیمان صحبت کردن ، فارسی زده بودن؟
    بهتر نیس که تسلطمون رو نشون بدیم بزنیم انگلیسی؟ یا اصلا تاثیری نداره؟

ذوستان این تاپیک منحصرا به پر کردن فرم های سفارت و مراحل آن می پردازد؛ از این رو از پرسیدن سوالاتی نامرتبط مبنی بر مدارک دیگر و غیره اکیدا خودداری نموده و در تاپیک مرتبط سوال خود را مطرح نمایید .
    ویرایش توسط Armin65 : June 21st, 2014 در ساعت 12:33 PM دلیل: بروزرسانی

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : نحوه پرکردن فرم های سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    بچه ها
    تو فرم 157a سئوال 14 که پرسیده چه زبانی رو ترجیح میدید (برای زمانی که سفارت باشما بخاد interview کنه) بزنیم فارسی یا انگلیسی؟
    دوستانی که با سلیمان صحبت کردن ، فارسی زده بودن؟
    بهتر نیس که تسلطمون رو نشون بدیم بزنیم انگلیسی؟ یا اصلا تاثیری نداره؟
    موضوع اینه که لهجه استرالیایی ها افتضاحه! من اسپیکینگ و لیسنینگ ام عالیه اما چند بار زنگ زدم افیس اینترنشنال دانشگاه پوستم کنده شد تا بفهمم چی میگن. تازه اینا مثلا کارشون با اینترنشنال بود.
    البته با اون عربه هم که صحبت کردم فارسیش افتضاح بود، اینقد که من و من میکرد و وقفه داشت. به گواهی تمکن مالی میگفت صورت حساب! با این اوضاع من باز ترجیح میدم مصاحبم فارسی باشه.

ApplyAbroad Veteran

سئوال دوم اینکه تو همون فرم 157a، سئوال 37، آخرش پرسیده :

Have you enrolled?
    NO? ====> Attach letter of "offer of a place in a course "
    YES? ====> Is evidence of enrollment attached? YES /NO
    ما که سابکلاس 574 هستیم کدومشو بزنیم؟
    بنظر میاد چون ثبت نام نکردیم هنوز، باید NO بزنیم و درنتیجه offer letter که نشان دهنده پذیرشمون هست رو ضمیمه کنیم (اصل OFFER رو باید بفرستیم با مدارک یا کپی کافیه؟)
    از طرفی دیگه، eCoE که صادر میشه هست confirmation of enrollment ، بعبارتی تائید ثبت نام ما هست و میتونیم evidence of enrollment رو هم ضمیمه کنیم! این یعنی ما enrolled شده ایم؟!؟!؟ این enrollment با Registration اول تحصیل در استرالیا فرق داره؟
    کدومو بزنیم بالاخره؟

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

Have you enrolled?
    بنظر میاد چون ثبت نام نکردیم هنوز، باید NO بزنیم و درنتیجه offer letter که نشان دهنده پذیرشمون هست رو ضمیمه کنیم (اصل OFFER رو باید بفرستیم با مدارک یا کپی کافیه؟)
    از طرفی دیگه، eCoE که صادر میشه هست confirmation of enrollment ، بعبارتی تائید ثبت نام ما هست و میتونیم evidence of enrollment رو هم ضمیمه کنیم! این یعنی ما enrolled شده ایم؟!؟!؟ این enrollment با Registration اول تحصیل در استرالیا فرق داره؟
    کدومو بزنیم بالاخره؟
    coe همونه دیگه. بزن yes و coe رو هم بفرست با مدارک.

Have you enrolled?
    کدومو بزنیم بالاخره؟
    من که فکر می کنم باید yes بزنیم (یعنی خودم این رو زدم) چون که COE داریم و یعنی enroll هستیم. بعدش هم من علاوه بر COE خود offer letter رو هم براشون پست کردم بنابراین جفتشو می بینن دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    موضوع اینه که لهجه استرالیایی ها افتضاحه! من اسپیکینگ و لیسنینگ ام عالیه اما چند بار زنگ زدم افیس اینترنشنال دانشگاه پوستم کنده شد تا بفهمم چی میگن. تازه اینا مثلا کارشون با اینترنشنال بود.
    البته با اون عربه هم که صحبت کردم فارسیش افتضاح بود، اینقد که من و من میکرد و وقفه داشت. به گواهی تمکن مالی میگفت صورت حساب! با این اوضاع من باز ترجیح میدم مصاحبم فارسی باشه.
    حتما باید باهاشون صحبت کنیم؟ یا فقط کسانی که مصاحبه براشون تعیین می کنن؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    حتما باید باهاشون صحبت کنیم؟ یا فقط کسانی که مصاحبه براشون تعیین می کنن؟
    معمولا با کسائی مصاحبه میکنن که آفیسر مربوطه یه نکته یا نکات مبهمی تو پروندشون ببینه. البته تا جایی که من دیدم با خیلی از بچه ها مصاحبه میکنن.

سلام
    تو سوال 38 فرم 157 که باید دلایلمن رو از دکترا خوندن تو رشته مورد نظرمون توضیح بدیم من جواب تمام سوالات رو کوتاه تو همون کادر دادم . حتما باید تو یه صفحه ضمیمه هم بنویسم؟ خودش گفته کوتاه و روشن..

سلام
    تو سوال 41 فرم 1221 گفته: آیا قصد دارید در استرالیا کار کنید؟ اگه نه بزنیم دیگه حق کار کردن نداریم ؟ اگه بله بزنیم مشکلی پیش میاد؟ گفته بودند از سال 2012 دانشجویان دکترا میتونند تمام وقت کار کنند. پس با نه گفتن به این سوال این حق از ما سلب نمیشه؟ یکی راهنمایی کنه لطفا

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام
    تو سوال 41 فرم 1221 گفته: آیا قصد دارید در استرالیا کار کنید؟ اگه نه بزنیم دیگه حق کار کردن نداریم ؟ اگه بله بزنیم مشکلی پیش میاد؟ گفته بودند از سال 2012 دانشجویان دکترا میتونند تمام وقت کار کنند. پس با نه گفتن به این سوال این حق از ما سلب نمیشه؟ یکی راهنمایی کنه لطفا
    حمیدجان
    بزنید نه!
    این کار اثر مثبتی توی ذهن آفیسر ویزا مبنی بر عزم شما صرفا جهت تحصیل میذاره و هیچ منافاتی با کارکردن full-time شما (اگر سابکلاس 574) هستید، نداره

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)