نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 12 از 48 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه پرکردن فرم های سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط ایوب نمایش پست ها
    سلام بچه ها.

من یه پذیرش دکتری دارم از دانشگاه سیدنی با سالی 25 هزار دلار.
    اولا می خوام بدونم این مقدار پول برای زندگی یک نفر کافیه؟
    دوم اینکه دانشگاه گفته برای قبول این پذیرش باید بیمه و SVP declaration و Financial Capacity رو براشون بفرستم.
    کسی هست بدونه اینا چی هستن و لطف کنه به من بگه؟
    اگه کسی مراحل ویزا رو هم برای من بگه خیلی ممنون می شم.
    ضمنا من قبلا یه فرصت مطالعاتی چند ماهه از ANU داشتم که ویزا رد شدم سر اینکه نتونستم نشون بدم که بعد از دوره "انگیزه کافی برای ترک استرالیا: رو دارم.
    این تاثیری رو این ویزا داره؟

خیلی خیلی ممنون.
    آره برا زندگی کافیه ۲۵ تا. بیمه که باید با شرکت که OSHC داره قرارداد ببندید. پیشنهاد من هر چیز به جز allianz هستش. چون الکی خیلی گرونتره! Financial capacity مربوط به کسایی میشه که بورس ندارن. به کسی که بهتون اینو گفته یادآور شید که بورس دارید و مدارک بورس رو براش بفرستید(حتی cc کنید به کسی ایمیل بورس رو به شما فرستاده). اون SVP نمی‌دونم چیه. در مورد تاثیر نمیشه گفت تاثیر نداره ریجکت شما. شما باید دلایل بیشتر با مدارک بیشتر ارایه بدید که بر می‌گردین. سند ملک، پیشنهاد کار خوب، اوضاع بانکی مناسب و صد البته SOP مناسب.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط salim85 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم و خیلی ممنون میشم که جواب بدین. در فرم 157a سوال ٢٩ زمان بازگشت از استرالیا رو چه تاریخی باید زد برای من که پذیرش PhD با فاند گرفتم برای ٣ سال در صورتی که CoE گفته تحصیلات چهارساله هست ؟!
    مطابق CoE بزنید. منم بورسم سه سال زده بود و دوره‌ام چهارساله زده.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

Junior Member

دوستان برای CV ایا اشاره کردن به جزییات مدارک فنی که گرفتیم لازمه؟ مثلا دوره هایی که رفتیم یه کشور دیگه دیدیم؟
    و یا مثلا

نقل قول نوشته اصلی توسط aura نمایش پست ها
    دوستان برای CV ایا اشاره کردن به جزییات مدارک فنی که گرفتیم لازمه؟ مثلا دوره هایی که رفتیم یه کشور دیگه دیدیم؟
    و یا مثلا
    بلی بهتر هستش بنویسید به خصوص اگر در کشور دیگه انجام شده است

Junior Member

سلام دوستای عزیزم،
    من ی سوال داشتم توی فرم 157a سوال اول که نوشت how man people are included in this application? چی باید بزنیم؟ من چون با همسرم هستم باید بزم ۲ ؟ ا برای هرکدوم ی فرم باید پورکونم ؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستای گلم،
    ی سوال داشتم در رابطه با فرم 157A اون برگه زمینی فرم 157a چیکار باید بکنیم ؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDIATI نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزم،
    من ی سوال داشتم توی فرم 157a سوال اول که نوشت how man people are included in this application? چی باید بزنیم؟ من چون با همسرم هستم باید بزم ۲ ؟ ا برای هرکدوم ی فرم باید پورکونم ؟
    ممنون
    2 نفر بزنید....نه فقط اپلیکنت اصلی باید فرم 157a رو پر کنه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDIATI نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم،
    ی سوال داشتم در رابطه با فرم 157A اون برگه زمینی فرم 157a چیکار باید بکنیم ؟
    ممنون
    1- فرم تکمیل شده و امضاء شده 157a: این فرم شامل اطلاعات فردی و خانوادگی، سوابق کاری، سوابق تحصیلی متقاضی اصلی (main Applicant) و همینطور اطلاعات دوره تحصیلی موردنظر متقاضی در استرالیا هست. دقت نمایید که از آخرین ویرایش این فرم استفاده کنید و قبل از ارسال مدارک مطمئن شوید که ویرایش جدیدتری از آن وجود ندارد. نیازی نیست که توضیحات چند صفحه اول این فرم چاپ شده و به همراه مدارک مورد نیاز فرستاده شود. همچنین نیازی به ارسال برگه ضمیمه فرم 157A هم نمی­باشد.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام دوستان
    در sop که برای سفارت می نویسیم لازمه بگیم که کارمند رسمی فلان سازمان هستیم و بعددوران تحصیل به علت تعهد کاری حتما بر می گردیم ؟؟
    یا اصلا ذکر نشه بهتره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در sop که برای سفارت می نویسیم لازمه بگیم که کارمند رسمی فلان سازمان هستیم و بعددوران تحصیل به علت تعهد کاری حتما بر می گردیم ؟؟
    یا اصلا ذکر نشه بهتره؟؟
    سلام. این چیزها سلیقه ای هست و نظر شخصی خود شما ملاکه. قانون مشخصی نمیشه ارائه کرد برای نوشتن sop. من که فکر نمیکنم این sop ها رو بخونن. اما اینکه شما اشاره کنید که کارمند فلان سازمان بودید کلا چیز مفیدیه( به شرطی که سازمان غیر نظامی و مرتبط با رشته تحصیلیتون بوده باشه). ولی اینکه بخواید بگید بعد دوران تحصیل حتما به علت تعهد کاری بر می گردید رو به نظر من بهش اشاره نکنید چون اگه شما بورس داخلی دارید که خوب بحثش جداست ولی اگر بورس خارجی دارید که طبیعتا تعهدی به اون سازمان ندارید و این یه مقدار قضیه رو لوث میکنه و حالت جالبی پیدا نمیکنه واسه همین اصلا وارد این موضوع نشید البته نظر شخصیمو عرض کردم. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)