نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 15 از 48 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال کدوم سوال در کدوم فرم هست که لول اسسمنتو سوال کرده ؟
    سوال 43 فرم 157A

بچه ها الان توی آفر من زده دوره 4 ساله هستش. بعد بورسو زده سه سال. حالا واسه بیمه مبلغی که این یه سالو پوشش بده خودم باید بدم؟ چجوری؟ یعنی یه بیمه یه ساله بخرم با مدارکم بفرستم سفارت؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    بچه ها الان توی آفر من زده دوره 4 ساله هستش. بعد بورسو زده سه سال. حالا واسه بیمه مبلغی که این یه سالو پوشش بده خودم باید بدم؟ چجوری؟ یعنی یه بیمه یه ساله بخرم با مدارکم بفرستم سفارت؟
    مرسی
    دانشگاه unsw و بورس IPRS باید خودتون بیمه بخرید و بعدا که رفتین بهتون بازپرداخت میکنند. آفر اسکالرشیپتون رو بخونید نوشته بازپرداخته بیمه هست. من 51 ماه خریدم. در نظر بگیرید بیمه اولویت دار دانشگاه medibank هست... کلینیک دانشگاه این بیمه رو داره... بیمه bupa هم میشه خرید و استفاده کرد، بیمه medibank رو باید یه نفر واستون توی دانشگاه اقدام به خرید انجام بده.هر کدوم رو که تونستید خریداری کنید. من با دانشگاه هم مکاتبه کردم، امکان اینکه الان هزینش رو پرداخت کنن وجود نداره. وقتتون رو از دست ندین و خریداری کنید کل این مدت رو.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر طول دوره را زده 4 سال و بورس را زده 3 سال شما اینطوری برای سال چهارم چطوری میخواید هزینه شهریه دانشگاه و هزینه زندگی را تامین کنید؟ کم پولی نیستا! مطمنی اینطوری نوشته توی افر شما؟
    حالا پول بیمه برای یکی یا دوسال زیاد نمیشه اما این هزینه های دیگه سرسام اوره..
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sari University / Water Structures Engineering

درود بر دوستان،
    در پر کردن فرم ها چند سوال برام پیش اومد که ممنون می شم راهنماییم کنید.

سوالات مربوط به فرم 157A:
    1. در سوال 16 فرم مزبور منظور از Identity number شماره شناسنامه هست یا کد ملی؟
    2. سوال های 20 و 21 که در آنها به ترتیب residential address in Australia و telephone numbers in Australia مورد نظر هست آیا باید تکمیل بشن در حالی که من به عنوان یک دانشجو هنوز محل اسکانم مشخص نیست و تلفنی ندارم؟
    3. در سوال 22 address of correspondence رو چی باید بنویسم؟ آدرس فعلی خودم؟
    4. در پاسخ به سوال 27 که پرسیده What date do you intend to arrive in Australia? چی باید بنویسم؟ زمان شروع ترم؟
    5. در سوال 29 پرسیده شده What date do you intend to depart Australia after completing your course? چه پاسخی بدم؟ با توجه به طول دوره ای که پذیرفته شدم باید ذکر کنم؟ مثلا: سه سال + تاریخ ورودم به استرالیا (با توجه به جواب سوال قبل)؟
    6. در سوال 32 که Commencement date and Finish date مورد سوال هستند باید تاریخ ورود و خروج از استرالیا با تاریخ شروع و پایان دوره یکی باشه؟
    7. در سوال 34 منظور از Test certificate number برای دارندگان مدرک IELTS چیست؟آیا منظور Test report form number هست؟
    8. در پاسخ به سوال 78 با توجه به اینکه صرفا جهت اخز ویزای دانشجویی برای خودم در حال اقدام هستم و اعضای خانوادم همه بالای 18 سال هستند و کسی بهم وابستگی مالی ندارد چه گزینه ای رو باید انتخاب کنم؟
    9. آیا در پاسخ به سوال 80 که پرسیده Do you currently hold a visa? با در نظر داشتن اینکه چند سال پیش برای چند کاه ویزای اروپا رو داشتم Yes بزنم یا No? چون در حال حاضر که مهلت ویزام تموم شده. و اگر که باید Yes بزنم کدوم یکی از گزینه های Invalid یا Withdrawn رو برگزینم؟
    10. در سوال 85 گفته شده آیا طی 5 سال اخیر بیش از 3 ماه متوالی در خارج از کشور بودید، که من دقیقا سه ماه خارج از کشور بودم. بگم بله یا نه؟ گفته بیش از سه ماه و من سه ماه بودم.

سوالات مربوط به فرم 1221:
    1. پاسخ سوال 8 فرم مذکور رو که پرسیده Date granted و Place granted چی باید بنویسم؟
    2. آیا پاسخ سوال 10 که Address of correspondence رو می خواد بنویسم AS ABOVE مشکلی پیش می آید؟
    3. منظور از Other travel document details در سوال 15 چیست؟
    4. در سوال 19 پرسیده Flight/Ship details وقتی هنوز نتیجه ویزا مشخص نیست من چه طور بلیت تهیه کنم؟ جواب این سوال رو چی بدم بهتره؟
    5. پاسخ سوال 21 که پرسیده Give details of each place you intend to stay in Australia, including the length and purpose of each stay رو چه طور بنویسم؟
    6. در پاسخ به سوالات 25 و 26 که توضیح درباره کنفرانسهایی که تا به حال شرکت کردم و مقالات منتشر شده می خواد آیا ارجاع دادن به CV کفایت میکنه؟ جهت ثابت کردن اینکه در فلان کنفرانس شرکت کردم آیا مدرکی باید ارائه بدم؟ چه مدرکی؟ آیا لازم هست نسخه پرینت شده مقالات منتشر شده ام اعم از انگلیسی و فارسی رو هم همراه مدارک ارسال کنم؟
    7. در پارت E که درباره Personal contact in Australia پرسیده، باید اسم دانشگاهی که پذیرش داده رو ذکر کنم؟ آخه اسم و فامیلی و تاریخ تولد و ... می خواد من کجا اسم دانشگاه رو وارد کنم؟

سوالات مربوط به فرم Supplement for Students:
    1. جهت تکمیل Your other addresses outside Australia during the last 10 years با توجه به اینکه من مدتی خارج از کشور اقامت داشتم باید آدرس محل اقامتم تو اون کشور رو بنویسم؟
    2. در پاسخ به سوال Give details of any seminars or workshops that you will attend چی بنویسم؟ خوب من که هنوز کاری رو شروع نکردم که پیش بینی کنم در فلان سمینار شرکت خواهم کرد؟

بابت زیاد شدن تعداد سوالاتم پوزش می خوام؛ اما هیچ منبعی رو نمیشناسم که بتونم جهت تکمیل هر چه بهتر فرم ها از راهنمایی هاش بهره ببرم. خیلی خیلی سپاس گزارم که وقت صرف مطالعه سوالاتم و پاسخگویی به اونها می کنید.
    منتظر دریافت راهنمایی هاتون هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    اگر طول دوره را زده 4 سال و بورس را زده 3 سال شما اینطوری برای سال چهارم چطوری میخواید هزینه شهریه دانشگاه و هزینه زندگی را تامین کنید؟ کم پولی نیستا! مطمنی اینطوری نوشته توی افر شما؟
    حالا پول بیمه برای یکی یا دوسال زیاد نمیشه اما این هزینه های دیگه سرسام اوره..
    اسکولارشیپا کلا همینه دیگه. بچه های دیگه توی هر دانشگاهی توی استرالیا اینجوری افر گرفتن. بعد میتونی در خواست تمدید بدی. مگه اسکولارشیپ شما رو زده 4 سال؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من نامه بورسم را گرفتم و زده سه سال و حداکثر 3.5 سال... هنوز نامه ادمیشن را ندادن بهم... اما میدن به زدودی.. اما میدونم دانشگاه من مقدار بورس و ادمیشن یکی هست مدتش... دانشگاه خودت را بپرس از بچه هایی که اون دانشگاه مقصد هستند...

اسکولارشیپا کلا همینه دیگه. بچه های دیگه توی هر دانشگاهی توی استرالیا اینجوری افر گرفتن. بعد میتونی در خواست تمدید بدی. مگه اسکولارشیپ شما رو زده 4 سال؟

Junior Member

سلام
    ببخشید میخواستم بپرسمکسی میدونه Job Offer داشتن چقدر مهمه؟ برای ویزای 574 میپرسم، فرم 157a! نداشتنش ممکنه دردسر ساز بشه؟ ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

جاب افر چیزی خوبی هست و اگر بگذارید توی مدارک شانس ویزا بالا میره... اگر مرتبط باشه خیلی بهتره...
    منم 3 تا گذاشتم و نشون میده که شما امید به کار در ایران دارید و شرایط و اینده کاری رشته شما در ایران خوب هست ... اگرم امکانش نبود سعی کنید با حساب بانکی و سند ملکی کاور کنید این مسئله را
    دوستان بعضی هاشون نگذاشتند و ویزا هم گرفتند.. تصمیم با خودتونه..
    لطفا سوالات را چند تاپیک نگذارید کار درستی نیست... دوستانی که اینجا هستند توی همه تاپیک ها سر میزنند و کپی پیست کردن را رواج ندید!!! دوستان با تمام وجود کمک میکنند و نیازی به اینکارا نیستش

نقل قول نوشته اصلی توسط Elma1367 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میخواستم بپرسمکسی میدونه Job Offer داشتن چقدر مهمه؟ برای ویزای 574 میپرسم، فرم 157a! نداشتنش ممکنه دردسر ساز بشه؟ ممنون
    ویرایش توسط hamed_golden7 : December 8th, 2014 در ساعت 12:03 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    جاب افر چیزی خوبی هست و اگر بگذارید توی مدارک شانس ویزا بالا میره... اگر مرتبط باشه خیلی بهتره...
    منم 3 تا گذاشتم و نشون میده که شما امید به کار در ایران دارید و شرایط و اینده کاری رشته شما در ایران خوب هست ... اگرم امکانش نبود سعی کنید با حساب بانکی و سند ملکی کاور کنید این مسئله را
    دوستان بعضی هاشون نگذاشتند و ویزا هم گرفتند.. تصمیم با خودتونه..
    لطفا سوالات را چند تاپیک نگذارید کار درستی نیست... دوستانی که اینجا هستند توی همه تاپیک ها سر میزنند و کپی پیست کردن را رواج ندید!!! دوستان با تمام وجود کمک میکنند و نیازی به اینکارا نیستش
    ممنون از پاسختون و تذکرتون... قبلا سوال بی جواب داشتم البته میدونم ممکنه جوابش رو کسی نمیدوسته واسه همین در دو تاپیک گذاشتم که هر کسی میدونه جواب بده... در هر صورت ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)