نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 48 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نحوه پرکردن فرم های سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام
    تو سوال 38 فرم 157 که باید دلایلمن رو از دکترا خوندن تو رشته مورد نظرمون توضیح بدیم من جواب تمام سوالات رو کوتاه تو همون کادر دادم . حتما باید تو یه صفحه ضمیمه هم بنویسم؟ خودش گفته کوتاه و روشن..
    اگر بنظرت جوابهات علیرغم کوتاه بودن ، به اندازه کافی منعکس کننده دلایل محکمی برای ادامه تحصیلت هست که هیچ مانعی نداره؛ چه بهتر از این؟...اما ازونجایی که ممکنه بعضیها (مثل خود من!) نتونن توی اون کادر کامل بنویسن، صفحه جدا ضمیمه میکنن

ممنون آرمین جان یه سوال دیگه
    من الان شاغلم و هنوز استعفا ندادم و تا بعد از رفتنم قصد استعفا ندارم. حالا تو فرم 157a سوال 42 وضعیت شغلیم رو چی بزنم ؟ اگه احیانا زنگ زدن برا مصاحبه همین رو بگم که میخوام مرخصی بگیرم؟ ازم گواهی سابقه کار رسمی نمیخوان؟ چون شرکت به من گواهی سابقه کار بدون مخاطب و یا به جایی مثل مسفارت نمیده...

ApplyAbroad Veteran

ممنون آرمین جان یه سوال دیگه
    من الان شاغلم و هنوز استعفا ندادم و تا بعد از رفتنم قصد استعفا ندارم. حالا تو فرم 157a سوال 42 وضعیت شغلیم رو چی بزنم ؟ اگه احیانا زنگ زدن برا مصاحبه همین رو بگم که میخوام مرخصی بگیرم؟ ازم گواهی سابقه کار رسمی نمیخوان؟ چون شرکت به من گواهی سابقه کار بدون مخاطب و یا به جایی مثل مسفارت نمیده...
    منم مثل شما شاغلم و تقریبا بهشون گفتم ممکنه ارتباطم قطع بشه
    من سابقه کار رسمی ندادم، اما یک نامه مبنی بر فعالیتم تو اونجا انگلیسی گرفتم از شرکت
    فک میکنم شما باید supporting document اتچ کنید برای ادعاتون که شاغلید (وگرنه هرکسی میتونه بگه شاغله!)
    نهایتش خطاب به یک جای دیگه بگیر بذار تو پروندت...شاید قبول کنن
    من برای تدریسم تو دانشگاه، فقط تونستم معرفینامه برای وزارت علوم بگیرم که همونو گذاشتم تو مدارک فرستادم امیدوارم گیر نباشن!

اتچ كردن مدركي مبني بر شاغل بودن كه اجباري نيست هست؟ تو خود سوال 42 اون پايين گفته ايا مدركي دال بر شاغل بودن داريد : بله خير ...تازه خود شاغل بودن برا ويزاي تحصيلي كه امتيازي نداره...داره؟..

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    منم مثل شما شاغلم و تقریبا بهشون گفتم ممکنه ارتباطم قطع بشه
    من سابقه کار رسمی ندادم، اما یک نامه مبنی بر فعالیتم تو اونجا انگلیسی گرفتم از شرکت
    فک میکنم شما باید supporting document اتچ کنید برای ادعاتون که شاغلید (وگرنه هرکسی میتونه بگه شاغله!)
    نهایتش خطاب به یک جای دیگه بگیر بذار تو پروندت...شاید قبول کنن
    من برای تدریسم تو دانشگاه، فقط تونستم معرفینامه برای وزارت علوم بگیرم که همونو گذاشتم تو مدارک فرستادم امیدوارم گیر نباشن!

ApplyAbroad Veteran

اتچ كردن مدركي مبني بر شاغل بودن كه اجباري نيست هست؟ تو خود سوال 42 اون پايين گفته ايا مدركي دال بر شاغل بودن داريد : بله خير ...تازه خود شاغل بودن برا ويزاي تحصيلي كه امتيازي نداره...داره؟..
    بنظر من هست.....اما چون گزینه yes و no داره برای اتچ مدارک یعنی اجباری نیست! (نمیدونم چطوری بدون گواهی کار، از شما قبول میکنن؟!؟!)

بله شاغل بودن امتیاز نیس...اما بستگی به شرایط شما هم داره ....مثلا چقد از تحصیلتون گذشته
    مثلا اگر 2 تا 3سال بعد از فارغ التحصیلی هستید باید آفیسر رو قانع کنید تو این مدت چیکار میکردید....وگرنه ظن بر این میره که شما نتونستی کار پیدا کنی تو کشورت (ودرنتیجه ممکنه بعد ازتحصیلت برنگردی کشور خودت)
    مگر اینکه توجیهی همچون آمادگی برای دکترا، سربازی رفتن و تحقیقات و....داشته باشی
    یادم میاد از یکی بچه ها، یکسال و خورده ای بعد از تحصیل رو ازش تو ایمیل پرسیده بودن چیکار میکرده.
    اگر هم که زیاد فاصله نشده از مقطع قبلی که مشکلی نیس گواهی کار نداشته باشی

Junior Member

سلام
    برای سوال38 توی فرم 157 برای لیسانس هم بخوایم بریم باید جواب بدیم؟؟؟

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    این فرم 157a رو با چی باید باز کنیم که بشه پرینت گرفت ؟ با Adobe همه جاش به جز نوشته های خودمون سفید در میاد که. چی کار کنم؟

با توجه به توضيحات بسيار مفيد آرمين جان در http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1057506 ، با توجه به اينكه نوشتيد كه تماس مي گيرن بريم سفارت بگيريم پاس رو، آيا آدرسي رو كه مي خواهيم در فرم 1405 بنويسيم آدرس سفارت تهران باشه يا آدرس خودمون؟
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    با توجه به توضيحات بسيار مفيد آرمين جان در http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1057506 ، با توجه به اينكه نوشتيد كه تماس مي گيرن بريم سفارت بگيريم پاس رو، آيا آدرسي رو كه مي خواهيم در فرم 1405 بنويسيم آدرس سفارت تهران باشه يا آدرس خودمون؟
    پاسپورت را از همان ابتدا سفارت نگاه میدارد؟ اگر نه چه مرحله ای یا مرحله هایی پاسپورت را درخواست میکند؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    پاسپورت را از همان ابتدا سفارت نگاه میدارد؟ اگر نه چه مرحله ای یا مرحله هایی پاسپورت را درخواست میکند؟
    شما روزی که میرید لیبل بزنید....باید گذرنامه همراهتون باشه.....از شما میگیرن.....اگه متاهل هم هستید که گذرنامه سایر اعضا رو هم باید ببرید.....روزی که من رفتم ...یه نفر اومده بود که لیبل بزنه....ازش پرسیدم چند روز پیش گفتش یه هفته طول کشیده لیبل زدن...البته ویزای کار داشتن ایشون....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)