نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید،
    فرم 1221:
    1- Do you currently have, or have you ever had, any national identity documents or numbers
    (including birth registration numbers, social security cards etc)
    برای این سوال چی بنویسم؟ باید مشخصات شناسنامه، کارت ملی رو وارد کنم؟ می تونم مشخصات پاسپورت قدیمی رو اینجا وارد کنم؟

2- من یه بار ویزای چین رو گرفتم ولی نتونستم برم، کپی برابر اصل از صفحات پاسپورتم رو می خوام برای سفارت بفرستم که ویزای چین هم یکی از این صفحه ها هست. به نظر شما تو سوال 15 فرم 1221 که سوال کرده "Have you ever had a visa refused or cancelled by, been refused entry to, or been deported from, any country?" در موردش بنویسم که ویزا گرفتم ولی نتونستم برم دلیلش رو هم براشون می نویسم.

3- part D فرم 1221 سوال 24 پرسیده Are you currently employed که جواب No هست، بعد سوال کرده Give details of how you occupy your time andhow you support yourself منظور این قسمت چی هست؟

4- part H سوال کرده Do you have contacts in Australia (including your sponsor, business
    contacts, the person you will be staying with, a family relative or an
    educational institution)? من فامیلی استرالیا ندارم. اینجا رو خالی بذارم یا مشخصات استاد بنویسم؟

5- سوال آخرم، من فوقم رو انگلیس خوندم و کار غیر مرتبط با رشتم برای مدت کوتاهی (5 ماه) انجام میدادم، به نظر شما باید اینو هم توی employment details فرم ها وارد کنم؟

سلام ممنون میشم بگید سوال 44 تا 47 فرم157 چی بزنم ؟ ممنون میشم تک تک توضیح بدین

Type of identification document
    سوال 14 فرم1221 چی بزنم؟ اخرش نوشته اسم یعنی فقط اسممو بنویسم؟

سوال 27 Give details of all post secondary qualifications
    (list your most recent experience first)
    منظورش کودوم مدرکه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    سوال 27 Give details of all post secondary qualifications
    (list your most recent experience first)
    منظورش کودوم مدرکه؟
    ليسانس و فوق ليسانس اگه دارييد
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید،
    فرم 1221:
    1- Do you currently have, or have you ever had, any national identity documents or numbers
    (including birth registration numbers, social security cards etc)
    برای این سوال چی بنویسم؟ باید مشخصات شناسنامه، کارت ملی رو وارد کنم؟ می تونم مشخصات پاسپورت قدیمی رو اینجا وارد کنم؟

2- من یه بار ویزای چین رو گرفتم ولی نتونستم برم، کپی برابر اصل از صفحات پاسپورتم رو می خوام برای سفارت بفرستم که ویزای چین هم یکی از این صفحه ها هست. به نظر شما تو سوال 15 فرم 1221 که سوال کرده "Have you ever had a visa refused or cancelled by, been refused entry to, or been deported from, any country?" در موردش بنویسم که ویزا گرفتم ولی نتونستم برم دلیلش رو هم براشون می نویسم.

3- part D فرم 1221 سوال 24 پرسیده Are you currently employed که جواب No هست، بعد سوال کرده Give details of how you occupy your time andhow you support yourself منظور این قسمت چی هست؟

4- part H سوال کرده Do you have contacts in Australia (including your sponsor, business
    contacts, the person you will be staying with, a family relative or an
    educational institution)? من فامیلی استرالیا ندارم. اینجا رو خالی بذارم یا مشخصات استاد بنویسم؟

5- سوال آخرم، من فوقم رو انگلیس خوندم و کار غیر مرتبط با رشتم برای مدت کوتاهی (5 ماه) انجام میدادم، به نظر شما باید اینو هم توی employment details فرم ها وارد کنم؟
    كارت ملي يا شناسنامه رو مينويسي ربطي به پاسپورت نداره
    ٢ كپي نياز نيست برابر اصل باشه اما اگه پول اضافي ميخوايد بديد مشكلي نداره - ميتونين قيد كنيد و دليلشو بنويسين
    ٣- بگيد چجور قراره هزينه خودتون رو اونجا تامين كنين اگه بورسيد ك مينويسيد بورسم اگرم نه ك توضيح ميدي
    ٤- اگر كسيو نداريد خالي بنويسين
    ٥- ميتونين بنويسين ياننويسين فرق نداره به نظر من بنويسيد
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedz928 نمایش پست ها
    كارت ملي يا شناسنامه رو مينويسي ربطي به پاسپورت نداره
    ٣- بگيد چجور قراره هزينه خودتون رو اونجا تامين كنين اگه بورسيد ك مينويسيد بورسم اگرم نه ك توضيح ميدي
    ممنون از جوابتون. خب من پاسپورتم مدت اعتبارش تموم شده و ویزاها و مهرها همه توی اون پاسپورت قدیمیم هستن که کپیشو می خوام برای سفارت بفرستم. مشخصات پاسپورت قدیمیم رو کجا وارد کنم؟

در مورد سوال 24 هم گفته currently کار می کنم یا نه؟ که خب در حال حاضر کار نمی کنم. فکر می کنم سوال بعدی هم که پرسیده Give details of how you occupy your time andhow you support yourself مربوط به الان هست نه وقتی برم استرالیا. که نمی دونم چی جواب بدم.

Junior Member

سوال 44 : How much are your funds(if converted into Australian dollars)

جواب : مقدار Living Allowance (LA)كه در نامه فاند اومده به اضافه مقدار Tuition Feeبراي مدت تحصيل (=3*(LA+TF))

سوال 45: Is any part of your funds borrowed

جواب: اگه فاند داشته باشي و واضحه كه NO

سوال 46:

How will you access your funds in Australia?

بنويس كه مثلا هزينه زندگي كه از طرف اسكولارشيپم تامين ميشه هر دو هفته به حسابم واريز ميشه

سوال 47:

Are your funds being sourced from another person

جواب : اگر فاند داشته باشي بزن NO

سوال 48:

Are your funds being sourced from an institution or third party

جواب : اگه فاند داشته باشي YES

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها

دوستان من فامیلیم عوض کردم ایا باید اینو بگم؟ تو فرم سفارت ایران فامیلی پدر رو میخاد اما بابام فامیلش عوض نکرده چون ویزا دبی داره و عوض کردن براش دردسر داشت ایا اینو عنوان کنم ؟ ایا برا ویزا دادن مشکل برام پیش میاد ؟ چکار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)