نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 39 از 48 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ممنون دوست عزیز میشه سوال 42 و 43 رو هم لطف کنید پاسخ بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    سوال 44 : How much are your funds(if converted into Australian dollars)

جواب : مقدار Living Allowance (LA)كه در نامه فاند اومده به اضافه مقدار Tuition Feeبراي مدت تحصيل (=3*(LA+TF))

سوال 45: Is any part of your funds borrowed

جواب: اگه فاند داشته باشي و واضحه كه NO

سوال 46:

How will you access your funds in Australia?

بنويس كه مثلا هزينه زندگي كه از طرف اسكولارشيپم تامين ميشه هر دو هفته به حسابم واريز ميشه

سوال 47:

Are your funds being sourced from another person

جواب : اگر فاند داشته باشي بزن NO

سوال 48:

Are your funds being sourced from an institution or third party

جواب : اگه فاند داشته باشي YES

سلام دوستان سوال 43 باید لول 1 بزنم من از qut فاند دارم ؟

سلام دوستان، تو فرم Supp_Info پرسیده Addresses of immediate family members if they have lived away from you during the last 10years منظورش خواهر و برادر هست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام دوستان، تو فرم Supp_Info پرسیده Addresses of immediate family members if they have lived away from you during the last 10years منظورش خواهر و برادر هست؟
    https://www.border.gov.au/Lega/Lega/...mediate-family
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

دوستان یه سوال داشتم میخواستم بپرسم برا حساب بانکی گردش حساب دوسال کافیه؟ چون من بابام راضی نیست پول نمیده بذارم حساب اما گردش حسابم حدود 100 میلیون توی این دوسال هست ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم میخواستم بپرسم برا حساب بانکی گردش حساب دوسال کافیه؟ چون من بابام راضی نیست پول نمیده بذارم حساب اما گردش حسابم حدود 100 میلیون توی این دوسال هست ممنون میشم جواب بدین
    سلام
    مگه فول فاند نیستید شما؟؟؟؟
    لازم نیست
    ولی اگر می خوای بذاری 100 میلیون کافیه اوکی هست
    I spring over the spring with the spring in the spring

فقط استادم گفت اسکلارشیپ گرفتی
    من 100تا توحساب ندارم این دوسال 100 تا گردش حساب داشتم اما حدود 30 تا تو حساب دارم میگن برا روند ویزا بهتره حساب بانکی بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    مگه فول فاند نیستید شما؟؟؟؟
    لازم نیست
    ولی اگر می خوای بذاری 100 میلیون کافیه اوکی هست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    فقط استادم گفت اسکلارشیپ گرفتی
    من 100تا توحساب ندارم این دوسال 100 تا گردش حساب داشتم اما حدود 30 تا تو حساب دارم میگن برا روند ویزا بهتره حساب بانکی بدیم؟
    اره کافیه همین مقدار

سلام دوستان من چه تعداد کپی برابر اصل مدارک بگیرم؟

سلام دوستان، منظور این سوال تو فرم sub_info چی هست؟ Major area of study undertaken as a part of previous tertiary study/research. Include a fulllist of all published works including co-authors and details of conferences/seminars attended

برای اونایی که داخل استرالیا خوندن هست یا همه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)