نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 48 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member galadrail77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهنسي شيمي گرايش پتروشيمي (پلي تكنيك تهران)

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان خيلي ممنون از توجه تون

يه نامه توضيحي با كلي عذر خواهي نوشتم به صورت جدا هم فرم1221 رو دوباره اتچ كردم

اميدوارم مشكلي نباشه

Junior Member

سلام
    فرم ضمیمه برای تحصیل رو از کجا میشه دانلود کرد ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

سلام دوست عزیز
    تو فرم ۱۵۷ ، سوال ۷۰، قسمت اخر نوشته که تا بحال در خدمت میلیتاری بودید یا نه، و تفنگ و از این حرف ها یاد گرفیتن یه نه!
    من سربازی رفتم ، نیروی انتظامی بودم! بنظرتون بزنم یس!؟
    یکی از دوستان کمک کردن و گفتن که بزنید نه! اما میترسم مشکلی پبش بیاد! چون باید کارت پایان خدمت هم بذارم لای پرونده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1234 نمایش پست ها
    سلام
    فرم ضمیمه برای تحصیل رو از کجا میشه دانلود کرد ممنون
    سلام،
    نمیدونم کدوم فرم رو میخوای، اما میتونی از این لینک همه چی رو دانلود کنی!
    ttp://www.immi.gov.au/allforms/appl...forms_num3.htm

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تو فرم ۱۵۷ ، سوال ۷۰، قسمت اخر نوشته که تا بحال در خدمت میلیتاری بودید یا نه، و تفنگ و از این حرف ها یاد گرفیتن یه نه!
    من سربازی رفتم ، نیروی انتظامی بودم! بنظرتون بزنم یس!؟
    یکی از دوستان کمک کردن و گفتن که بزنید نه! اما میترسم مشکلی پبش بیاد! چون باید کارت پایان خدمت هم بذارم لای پرونده!
    نخیر ...حتمن شما جواب مثبت بزنید.....چون کارت پایان خدمتو باید ترجمه کنید و همراه با دیگر مدارک بفرستید....یه توضیح هم بدید که دوره ضرورت بوده و هیچ گونه آشنایی با مواد منفجره و غیره ندارید....هر چند خودشون اینو میدونن...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    نخیر ...حتمن شما جواب مثبت بزنید.....چون کارت پایان خدمتو باید ترجمه کنید و همراه با دیگر مدارک بفرستید....یه توضیح هم بدید که دوره ضرورت بوده و هیچ گونه آشنایی با مواد منفجره و غیره ندارید....هر چند خودشون اینو میدونن...
    مرسی مانی جان،
    من دارم از چین اقدام میکنم ، میترسم که آشنایی نداشته باشن با این وجود باز میگید بزنم یس؟!
    * سوال ۵۳ هم پرسیده که are your funds being sourced from an institution or third party?!
    من بورس دانشگام باید بزنم یس!؟
    * سوال ۵۶ هم مشکل دارم، منظورش از provide exceptional reasons to justify the grant of your visa چیه!؟ منظورش coe هست؟!
    * تو چک لیست من اصلا به فرم ۱۲۲۱ و supp-postgraduate - reseach , اشاره نشده!! میدونید داستانش از چه قراره!؟

خیلی کمک میکنید اگه جواب بدید! منبع من فقط همین سایت ... مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    مرسی مانی جان،
    من دارم از چین اقدام میکنم ، میترسم که آشنایی نداشته باشن با این وجود باز میگید بزنم یس؟!
    * سوال ۵۳ هم پرسیده که are your funds being sourced from an institution or third party?!
    من بورس دانشگام باید بزنم یس!؟
    * سوال ۵۶ هم مشکل دارم، منظورش از provide exceptional reasons to justify the grant of your visa چیه!؟ منظورش coe هست؟!
    * تو چک لیست من اصلا به فرم ۱۲۲۱ و supp-postgraduate - reseach , اشاره نشده!! میدونید داستانش از چه قراره!؟

خیلی کمک میکنید اگه جواب بدید! منبع من فقط همین سایت ... مرسی
    1-ببینید من چیزی رو گفتم که عرف هست و تمام بچه ها همین کارو تو ایران انجام دادن....من نمیدونم شما چه جوری میخواهید برای ویزا اقدام کنید....اگر همون روشی که همه ما انجام دادیم....یعنی مدارکو فرستادیم به سفارت در اردن.....شما باید کارت پایان خدمتتونو ترجمه کنید و بفرستید....اگر غیر از این مسیر هست....من اطلاعی ندارم....لازم به گفتن نیست....مامورها در سفارت اردن هم فارسی میدونن و هم این که از کارت پایان خدمت خبر دارن.....تصمیم با خود شما....من نشنیدم کسی رو به خاطر نفرستادن کارت پایان خدمت....روادیدشو رد کنن!.....اما دیدم که زنگ زدن و درخواست مدرک کردن.....که خودش باعث طولانی شدن روند روادید میشه

2- این یک نامه هست اغلب دو صفحه ای ....به نام sop.... که بچه ها دلایلشونو از ادامه تحصیل در استرالیا به روشنی توضیح میدن....که به نظر میرسه تاثیر زیادی در دادن و ندادن روادید داره....اگر در اینترنت جستجو کنید....میتونید نامه هایی با این مضمون پیدا کنید.....که شامل تاریخچه ای از گذشته متقاضی و دلایل انتخاب استرالیا برای ادامه تحصیل و همچنین انتخاب دانشگاه و رشته هست.....

3-دوست خوبم....اگر مرجع شما سایت سفارت استرالیا در تهران هست.....این دو فرم خواسته شده و جز اساسی پرونده شما رو تشکیل میده....بخصوص فرم دوم که به احتمال زیاد برای دستگاه های امنیتی فرستاده میشه (از روی شکل و شمایل فرم و سوال هایی که پرسیده حدس میزنم)...من نمیدونم چک لیست شما چی هست....اما یه بار دیگه همونو براتون میذارم....
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون مانی جان، بسیار لطف کردی.
    دوستان این متن واسه سوال ۷۰ خوبه؟!

I went to mandatory military service in Iran. All males over the age of 18 are required by law to attend military and civil service for a number of months. During my military/civil service, I was assigned the position as a local traffic officer in which my duty was to check the clearance level of entering cars. I have attached my military service card.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    بفرمائید.........
    آرمین جان، جسارتا این ویرایش 2012 فرم 1221 رو از کجا آوردی؟ توی سایت DIAC که همون ویرایش قدیمی 2009 هست!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    آرمین جان، جسارتا این ویرایش 2012 فرم 1221 رو از کجا آوردی؟ توی سایت DIAC که همون ویرایش قدیمی 2009 هست!
    من خودم از همین فروم گرفته بودم ورژن جدیدشو
    البته سفارت تهران که بودم، از س. پرسیدم گفت هیچ فرقی نمیکنه کدوم ورژنشو میفرستید
    ضمن اینکه میشناسم کسی رو تو همین فروم که با ورژن جدیده هم ویزاش 28 روزه گرنت شده، بعید میدونم توفیری داشته باشه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)