نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 46 از 48 نخستنخست ... 36373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sultan نمایش پست ها
    SALAM
    IN FORM 1221
    QUESTION 22:
    ARE YOU FUNDING YOUR TRIP ?
    باید YES بزنیم یا NO؟
    اگر بزنیم YES یعنی هزینه ی سفر رو فقط دانشگاه می ده یا اینجا منظورش اینه است که کل هزینه های زندگی را ؟
    من زدم NO درسته به نظر شما ؟
    ممنون هستم
    سلام
    فکر نمیکنم در صورتی که بورس داشته باشید جواب این سوال خیلی مهم باشه. همون جوابی که دادید در صورتی که بورس دارید به نظر من جواب مناسبی هست.

Junior Member

دوستان سلام
    ببخشید سوال 76 فرم 157 برای متاهلین هست پس چرا بالاش نوشته که To be completed by all applicants
    برای محرد ها نیست؟
    ممنون از جواب شما

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

SALAM
    IN FORM 1221
    QUESTION 22:
    ARE YOU FUNDING YOUR TRIP ?
    باید YES بزنیم یا NO؟
    اگر بزنیم YES یعنی هزینه ی سفر رو فقط دانشگاه می ده یا اینجا منظورش اینه است که کل هزینه های زندگی را ؟
    من زدم NO درسته به نظر شما ؟
    ممنون هستم
    نه دوست عزیز باید بزنی yes منظور هزینه بلیط هواپیما هستش مگر اینکه هزینه هواپیما رو هم بورستون بده

رشته و دانشگاه

دوستان سلام
    ببخشید سوال 76 فرم 157 برای متاهلین هست پس چرا بالاش نوشته که To be completed by all applicants
    برای محرد ها نیست؟
    ممنون از جواب شما
    دوست عزیز شما که مجرد هستین پدر و مادر میشن خانواده شما مشخصات پدر و مادرتون رو بنویسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که مجرد هستین پدر و مادر میشن خانواده شما مشخصات پدر و مادرتون رو بنویسید
    ولی در توضیحات اینطور نوشته که :
    فقط شامل فرزند، همسر می شه
    Members of your family unit are partner, children

این چطور هستش؟

رشته و دانشگاه

ولی در توضیحات اینطور نوشته که :
    فقط شامل فرزند، همسر می شه
    Members of your family unit are partner, children

این چطور هستش؟
    درست هستش ولی شما که مجرد هستین با اینکارتون نشون میدین وابستگی زیادی به خانوادتون دارین د برگشتتون به ایران حتمی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    درست هستش ولی شما که مجرد هستین با اینکارتون نشون میدین وابستگی زیادی به خانوادتون دارین د برگشتتون به ایران حتمی هست
    خب ممنون اخه زده بایدبرگه هم ضمیمه بشه
    حالا باید چه چیزی ضمیمه کنیم ؟؟؟
    اگر پر نکنیم مشکلی پیش میاد یعنی؟
    مرسی از پاسخ شما

رشته و دانشگاه

خب ممنون اخه زده بایدبرگه هم ضمیمه بشه
    حالا باید چه چیزی ضمیمه کنیم ؟؟؟
    اگر پر نکنیم مشکلی پیش میاد یعنی؟
    مرسی از پاسخ شما
    نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد معمولا نام پدر و مادر در شناسنامه خودتون هست ترجمه شناسنامتون کفایت میکنه

Junior Member

سلام دوستان
    من بورس IPRS دارم، ویو توییشن فی و هزینه زندگی رو دارم.
    سه تا سوال!
    1) آیا احتیاج هست که مدرک مالی ای بفرستم مبنی بر اینکه شوهرم خودش میتونه خودشو ساپورت مالی کنه! (هرچند که تنها کاری که میتونیم در این زمینه بکنیم پرینت مالی یک روزه است!)
    2) تو سوالی که پرسیده میشه آیا مایل به کار کردن هستید. شوهرم که بورس یا کار مشخصی الان اونجا نداره باید چی بزنه؟
    3) میشه تو کاور لتر بنویسم که شوهرم قصد نداره کامل تو استرالیا باشه به خاطر بیزینسی که داره و یا اینکه جاب آفری بفرستم مبنی بر اینک موقعیت شغلی داره تو ایران.
    واقعیت اینه که من میترسم گیر بدن به اینکه شرایط شوهرتون در آینده و استرالیا چطور میشه!
    مرسی از راهنماییتون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samane12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بورس IPRS دارم، ویو توییشن فی و هزینه زندگی رو دارم.
    سه تا سوال!
    1) آیا احتیاج هست که مدرک مالی ای بفرستم مبنی بر اینکه شوهرم خودش میتونه خودشو ساپورت مالی کنه! (هرچند که تنها کاری که میتونیم در این زمینه بکنیم پرینت مالی یک روزه است!)
    2) تو سوالی که پرسیده میشه آیا مایل به کار کردن هستید. شوهرم که بورس یا کار مشخصی الان اونجا نداره باید چی بزنه؟
    3) میشه تو کاور لتر بنویسم که شوهرم قصد نداره کامل تو استرالیا باشه به خاطر بیزینسی که داره و یا اینکه جاب آفری بفرستم مبنی بر اینک موقعیت شغلی داره تو ایران.
    واقعیت اینه که من میترسم گیر بدن به اینکه شرایط شوهرتون در آینده و استرالیا چطور میشه!
    مرسی از راهنماییتون
    با سلام
    داشتن یک پرینت موجودی حساب بسیار مناسب هستش هم برای اینکه نشون بده هزینه های بلیط و اسکان اولیه خودتون و شوهرتون رو دارین و هم اینکه نشان دهنده social tie میتونه باشه نیاز نیست یک رقم خیلی بالا باشه.
    اصلا راجع به تمایل به کار کردن همسرتون و یا خودتون هیچ چیزی نگین بنویسید خیر و اگر هم در آینده سوالی پرسیدن بگین دوست داره زبانش رو قوی کنه و به دلیل داشتن کار در ایران نمیتونه مداوم استرالیا بمونه و باید در سفر باشه
    داشتن گواهی اشتغال برای خودتون و همسرتون و همچنین جاب آفر برای خودتون خیلی خوب هست.
    شما به هر حال باید داشتن وابستگی به کشورتون رو نشون بدین که یک sop خیلی خوب میتونه موثر باشه. بودن همسرتون در کنار شما در حین تحصیل یک خواسته کاملا طبیعی هست و خیلی حساسیت زا نیست نگران نباشین فقط کافی هست نشون بدین قصد برگشت با ایران رو دارین. داشتن سند خونه هم میتونه تاثیر مثبت داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)