نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 47 از 48 نخستنخست ... 373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام مرسی از راهنماییتون .
    1)من فرم 1221 رو به طور جداگونه دارم برا همسر (همراه من برای ویزای دانشجویی ساب کلاس 574)پر میکنم. تو سوال 17، What is the general purpose of your journey/further stay? بنویسم از اونجایی که بیزینسش تو ایران هست میره و میاد و ازاین فرصت برا تقویت زبانش هست؟
    2) همین فرم سوال 34، من برا همسرم باید کدوم ویزا رو انتخاب کنم؟ are a student, academic, researcher or fellow؟؟ اونوقت سوالای پارت M یه جورایی بی ربط میشه!!؟!
    3) سوال 22، Are you fully funding your trip? دانشگاه relocation allowance رو میده بمون که تا حدی بلیط جفتمونو تامین میکنه. حالا من به پرینت حساب بانکی اکتفا کنم و برا همسرم بگم نه یا بزنم یس و اطلاعات دانشگاه رو بدم؟
    4) سوال 24، هم اگه که self employed باشیم باید گزینه NO رو بزنیم و تو اونجا توضیح بدیم؟؟؟؟ یا باید Yes زد؟!
    5) سوال 14، national identity documents or numbers... کد ملی (National code) و شماره شناسنامه (Birth Certificate Number) درست هست؟؟
    مرررسی زیاد از زاهنماییتون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط samane12 نمایش پست ها
    سلام مرسی از راهنماییتون .
    1)من فرم 1221 رو به طور جداگونه دارم برا همسر (همراه من برای ویزای دانشجویی ساب کلاس 574)پر میکنم. تو سوال 17، What is the general purpose of your journey/further stay? بنویسم از اونجایی که بیزینسش تو ایران هست میره و میاد و ازاین فرصت برا تقویت زبانش هست؟
    2) همین فرم سوال 34، من برا همسرم باید کدوم ویزا رو انتخاب کنم؟ are a student, academic, researcher or fellow؟؟ اونوقت سوالای پارت M یه جورایی بی ربط میشه!!؟!
    3) سوال 22، Are you fully funding your trip? دانشگاه relocation allowance رو میده بمون که تا حدی بلیط جفتمونو تامین میکنه. حالا من به پرینت حساب بانکی اکتفا کنم و برا همسرم بگم نه یا بزنم یس و اطلاعات دانشگاه رو بدم؟
    4) سوال 24، هم اگه که self employed باشیم باید گزینه NO رو بزنیم و تو اونجا توضیح بدیم؟؟؟؟ یا باید Yes زد؟!
    5) سوال 14، national identity documents or numbers... کد ملی (National code) و شماره شناسنامه (Birth Certificate Number) درست هست؟؟
    مرررسی زیاد از زاهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    در جریان هستین که از امروز نحوه درخواست ویزا تغییر کرده و همه سابکلاس ۵۰۰ هستن و بصورت آنلاین هستش؟؟؟؟

Junior Member

ننهههههه! من کلی نشستم فرم پر کردم! البته شاید راحت تر بشه این سیستم آنلاین!
    میشه اگه اطلاعاتی در این زمینه و نحوه سوالات و مدارکی ک میخان ما رو هم در جریان بزارید.

Junior Member

ننهههههه! من کلی نشستم فرم پر کردم! البته شاید راحت تر بشه این سیستم آنلاین!
    میشه اگه اطلاعاتی در این زمینه و نحوه سوالات و مدارکی ک میخان ما رو هم در جریان بزارید.
    نگران نباشید
    شما بالاخره پر کردین فرم ها رو دیگه
    خب چه دستی چه توی فرم
    می تونین بارگذاری کنید
    مشکلی نداره که
    الله کریم

Junior Member

سلام. ضامن مالی فقط باید فامیل درجه یک باشه؟ یا میتونه یه دوست یا مثلا شوهر خواهر باشه؟

Junior Member

انگار این سیستم آنلاین خعیلی بهتر از فرم پر کردن قبل هستش. من که تا الان راضی بودم.
    دوستان کسی هست ک اپلای کرده باشه از این طریق؟
    من چندتا سوال دارم ! [IMG]file:///C:\Users\parastoo\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image002.gif[/IMG] [IMG]file:///C:\Users\parastoo\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image004.gif[/IMG]
    تو قسمت 14، Genuine temporary entrant گفته ک دلالیلتون رو برا استرالیا اومدن بگید و همون بحث GTE ولی خوب همش گفته 2000 لغت! تازه باید ریفر بدبم به داکیومنت! من گیج شدم! میشه کاور لتر رو فرستاد و بعد یه SOP آپلود کرد؟ یا سرو ته SOP رو بزنم و کاور لترمو آپلوئ کنم؟

رشته و دانشگاه

سلام. ضامن مالی فقط باید فامیل درجه یک باشه؟ یا میتونه یه دوست یا مثلا شوهر خواهر باشه؟
    توصیه میکنم یکم وقت بزارین حتما سایت اداره مهاجرت border.gov.au رو بخش ویزای دانشجویی رو بخونین.
    طبق گفته سایت اداره مهاجرت ضامن مالی فقط همسر و یا پدر و مادر میتونن باشن و یک شرایط خاصی داره طبق قانون جدید

رشته و دانشگاه

انگار این سیستم آنلاین خعیلی بهتر از فرم پر کردن قبل هستش. من که تا الان راضی بودم.
    دوستان کسی هست ک اپلای کرده باشه از این طریق؟
    من چندتا سوال دارم ! [IMG]file:///C:\Users\parastoo\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image002.gif[/IMG] [IMG]file:///C:\Users\parastoo\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image004.gif[/IMG]
    تو قسمت 14، Genuine temporary entrant گفته ک دلالیلتون رو برا استرالیا اومدن بگید و همون بحث GTE ولی خوب همش گفته 2000 لغت! تازه باید ریفر بدبم به داکیومنت! من گیج شدم! میشه کاور لتر رو فرستاد و بعد یه SOP آپلود کرد؟ یا سرو ته SOP رو بزنم و کاور لترمو آپلوئ کنم؟
    معمولا دلایل gte بودن رو میشه به sop ارجاع داد. کاور لتر یک نامه مختصر هست که یک مختصر از شرایط خودتون رو میگین و نوع ویزایی که واسش قرار هست اپلای کنین

Junior Member

دوستان تو رو خدا یکی که دو سه ماه پیش رفته استرالیا منو راهنمایی کنه. ظاهرا فرم هایی به اسم 157a قبلا پر میشده ولی من الان این فرم ها رو در سایت پیدا نمیکنم. در ضمن ایا این فرمها بایستی آنلاین فرستاده بشه در همون وبسایت سفارت در اکانتی که میسازیم؟ یا باید ببریم سفارت حضورا؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط siloet نمایش پست ها
    دوستان تو رو خدا یکی که دو سه ماه پیش رفته استرالیا منو راهنمایی کنه. ظاهرا فرم هایی به اسم 157a قبلا پر میشده ولی من الان این فرم ها رو در سایت پیدا نمیکنم. در ضمن ایا این فرمها بایستی آنلاین فرستاده بشه در همون وبسایت سفارت در اکانتی که میسازیم؟ یا باید ببریم سفارت حضورا؟
    سلام دوست عزیز اصلا نگران نباشین
    کلا پروسه اپلای آنلاین شده و اون فیلم و سیانس قبل رو نداره هیچ فرمی نیاز نیست پر بشه و خیلی راحت تر شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)