صفحه 39 از 50 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

به احتمال زیاد ویزای شما تا یکماه آینده که آفیسر برگرده به پرونده اتون صادر میشه. از شما در هیچ مرحله ای در خواست سی وی نکردند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    دوستان ما 10 ماه پیش لاج کردیم، یکبار هم بعد از 4 ماه پروندمون یه گپ درمورد سابق کار داشتن که ازمون خواسته بودن و براشون فرستادیم. الان دوباره یه ایمیل زدن که فرم های 80 و 1221 رو باتوجه به اینکه 10 ماه گذشته آپدیت کنین، ما هم طبق سوابق این 10ماه اخیر آپیدیت کردیم فرستادیم، این یعنی چی؟ تاحالا واسه کسی پیش اومده؟ به نظرتون دلیلی بر این هست که ویزامون رو میخوان صادر کنن و نزدیکه؟ (ویزامون 189 هستش)
    Assessment by Vetassess: Feb 2015 --- PhD in Australia: March 2016( 25 points) --- Age 33 (25 points) --- PTE done 65+ (10 points)---EOI 190 lodged in June 2016--- QLD Alumni sponsorship:6/6/16 ---Lodge SC190: 7/6/16

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    به احتمال زیاد ویزای شما تا یکماه آینده که آفیسر برگرده به پرونده اتون صادر میشه. از شما در هیچ مرحله ای در خواست سی وی نکردند؟
    مرسی دوست عزیز، فکر می کنم cv هم خواسته باشن همسرم فرستاده (مگه cv ارتباطی به پرونده داره؟) ، داستان ما واقعا مسخره شده با این آفیسر عجیب غریبمون. بذارین ماجرا رو مرحله به مرحله تعریف کنم:
    ما 10 ماه پیش لاج کردیم و همه چیزو با مدیکال و سوء پیشینه رو هم فرستادیم. بعد از 4 ماه برامون ایمیل زد که یه گپی توی سوابق کاریتون هست که ما هم تکمیل کردیم و فرستادیم. هفته پیش بعد از گذشت 10ماه از لاج گفت فرم 1221 و 80 رو بابت این 10ماه آپدیت کنید که ما هم این کارو کردیم و فرداش فرستادیم. بعد از یک هفته دوباره زده اون گپی که اونموقع بعد از 4ماه زده بود رو مجددا براش تو فرمت pdf بفرستیم!!!!
    به نظرتون حالش خوبه؟ اینهمه دوباره کاری واسه چیه آخه؟ همه 5-6 ماه بعد از لاج بی دردسر ویزاشون اومده آفیسر ما اینجوری هربار یه بازی جدید داره.

من فكر ميكنم پرونده اگر بيشتر از ٦ ماه شد تو سكورتي چكه. البته ميتونين زنگ بزنين بپرسين. مال منم ٧ ماه شده . به نظرم كار خاصي نميكنن فقط منتظر ميزارن كه اذيت كنن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز، فکر می کنم cv هم خواسته باشن همسرم فرستاده (مگه cv ارتباطی به پرونده داره؟) ، داستان ما واقعا مسخره شده با این آفیسر عجیب غریبمون. بذارین ماجرا رو مرحله به مرحله تعریف کنم:
    ما 10 ماه پیش لاج کردیم و همه چیزو با مدیکال و سوء پیشینه رو هم فرستادیم. بعد از 4 ماه برامون ایمیل زد که یه گپی توی سوابق کاریتون هست که ما هم تکمیل کردیم و فرستادیم. هفته پیش بعد از گذشت 10ماه از لاج گفت فرم 1221 و 80 رو بابت این 10ماه آپدیت کنید که ما هم این کارو کردیم و فرداش فرستادیم. بعد از یک هفته دوباره زده اون گپی که اونموقع بعد از 4ماه زده بود رو مجددا براش تو فرمت pdf بفرستیم!!!!
    به نظرتون حالش خوبه؟ اینهمه دوباره کاری واسه چیه آخه؟ همه 5-6 ماه بعد از لاج بی دردسر ویزاشون اومده آفیسر ما اینجوری هربار یه بازی جدید داره.
    سکیوریتی چک چند مرحله داره که از یک چک اسم توسط ASIO میتونه شروع بشه تا ارسال به اکسترنال اجنسی ها. اونی که میبینید ویزاش ۴ ماهه میاد دلیل نمیشه که چک نخورده بلکه چک ساده بررسی تشابه اسمی خورده. طبق مشاهدات من معوملا اگر از کسی درخواست سی وی کنند یعنی فرستادن به اکسترنال اجنسی ها و معمولا زودتر از یکسال ویزا صادر نمیشه. از من هم بعد از یکماه خواستند و الان دارم وارد ۹ ماه میشم
    Assessment by Vetassess: Feb 2015 --- PhD in Australia: March 2016( 25 points) --- Age 33 (25 points) --- PTE done 65+ (10 points)---EOI 190 lodged in June 2016--- QLD Alumni sponsorship:6/6/16 ---Lodge SC190: 7/6/16

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سکیوریتی چک چند مرحله داره که از یک چک اسم توسط ASIO میتونه شروع بشه تا ارسال به اکسترنال اجنسی ها. اونی که میبینید ویزاش ۴ ماهه میاد دلیل نمیشه که چک نخورده بلکه چک ساده بررسی تشابه اسمی خورده. طبق مشاهدات من معوملا اگر از کسی درخواست سی وی کنند یعنی فرستادن به اکسترنال اجنسی ها و معمولا زودتر از یکسال ویزا صادر نمیشه. از من هم بعد از یکماه خواستند و الان دارم وارد ۹ ماه میشم
    من متقاضی اصلی هستم و تو پروفایل، موقع لاج پرونده، رزومه ام رو هم اتچ کردم. فکر کنم جایی داشت برای اتچ کردنش.
    الان که مدارک بیشتر رو خواستن، رزومه همسرم رو هم خواستن. ایشون هیج سابقه کاری نداره و تعجب کردم که به چه علت رزومه اش رو میخوان. آیا این مورد هم می تونه باعث طولانی شدن صدور ویزا بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    من متقاضی اصلی هستم و تو پروفایل، موقع لاج پرونده، رزومه ام رو هم اتچ کردم. فکر کنم جایی داشت برای اتچ کردنش.
    الان که مدارک بیشتر رو خواستن، رزومه همسرم رو هم خواستن. ایشون هیج سابقه کاری نداره و تعجب کردم که به چه علت رزومه اش رو میخوان. آیا این مورد هم می تونه باعث طولانی شدن صدور ویزا بشه؟
    اگر موقع لاج فرم ۸۰ و ۱۲۲۱ رو برای همسرتون هم اتچ کرده بودید و الان علاوه بر اونها سی وی همسرتون رو هم خواستند یعنی احتمال زیاد شما هم وارد سکوریتی چک شدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اگر موقع لاج فرم ۸۰ و ۱۲۲۱ رو برای همسرتون هم اتچ کرده بودید و الان علاوه بر اونها سی وی همسرتون رو هم خواستند یعنی احتمال زیاد شما هم وارد سکوریتی چک شدید.
    ممنونم دوست عزیز.
    نه، خوشبختانه فرم ۸۰ و ۱۲۲۱ رو برای هیچکدوممون اتچ نکرده بودم. الان فرم ۸۰ رو برای من و دو تا فرم رو برای همسرم خواستند. به همراه مدیکال ها و رزومه همسرم و مدارک پرداخت سابقه کارهام.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دو تا سوال دیگه هم بپرسم. ممنون میشم اینا رو هم جواب بدین
    برای من فرم ۸۰ رو خواستن و فرم ۱۲۲۱ رو نخواستن ولی من پرش کردم و می خوام اتچش کنم. چون بالای فرم ۱۲۲۱ نوشته تمام افراد بالای ۱۸ سال بایداین فرم روپرکنن درسته به نظرتون؟
    و بعد اینکه قبلا هم تو این تاپیک بحث شده که ماها تو ایران اغلب فیش حقوقی و گواهی مالیات نداریم. ولی من خودم سوابق بیمه رو کامل دارم و موقع لاج اونو هم اتچ کردم. م. به نظرتون چه پاسخی بهشون بدم. چون نه فیش حقوقی دارم و نه قرارداد و از من evidence of renumeration for claimed employement رو خواستن. نمی دونم که آیا بیمه منو دیدن یا نه!
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    دو تا سوال دیگه هم بپرسم. ممنون میشم اینا رو هم جواب بدین
    برای من فرم ۸۰ رو خواستن و فرم ۱۲۲۱ رو نخواستن ولی من پرش کردم و می خوام اتچش کنم. چون بالای فرم ۱۲۲۱ نوشته تمام افراد بالای ۱۸ سال بایداین فرم روپرکنن درسته به نظرتون؟
    و بعد اینکه قبلا هم تو این تاپیک بحث شده که ماها تو ایران اغلب فیش حقوقی و گواهی مالیات نداریم. ولی من خودم سوابق بیمه رو کامل دارم و موقع لاج اونو هم اتچ کردم. م. به نظرتون چه پاسخی بهشون بدم. چون نه فیش حقوقی دارم و نه قرارداد و از من evidence of renumeration for claimed employement رو خواستن. نمی دونم که آیا بیمه منو دیدن یا نه!
    مرسی
    اگر ازتون ۱۲۲۱ رو نخواسته لزومی نداره که پر کنید. در خصوص پرداخت به نظر من بر عکسه. اکثرا فیش حقوقی و قرارداد وجود داره و بیمه وجود نداره. ببینید اثبات سابقه کار با دو بال صورت میگیره یک بال قرارداد و فیش حقوقیه و بال دیگه بیمه. اگر اولی محکم باشه خیلی گیر رو بیمه نمیدن. ولی اگر اولی ضعیف باشه بیمه تنها میتونه مشکل ساز بشه. اونها قطعا بیمه ارو دیدند و در خواست مدارک پرداخت کردند. حتما فکری به حالش بکنید چون ممکنه دردسر ساز بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ElhamReza نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. یک سال و سه ماه بعد از لاج کردن طول کشیده؟
    بله. منم با نظر دوستمون موافقم وقتی یک ناهماهنگی پیدا میکتتد یا وقتی میره سکیوریتی چک کاری نمیکنند. فقط طولش میدند که یه خورده اذیت کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)