صفحه 48 از 50 نخستنخست ... 38394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member applyaus آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

ممنون دوستان

دیروز آفیسر تماس گرفت و از ما مدیکال و آیلتس همراه را درخواست کرد که البته 28 روز وقت داده ...
    آیا بعد از سابمیت کردن این مدارک باز هم ممکنه مدارکی بخوان یا موردی را چک کنند؟ ( غیر از سکیوریتی چک)

با تجربه ای که دارید معمولا بعد از این مرحله حداکثر چه مدت زمان طول می کشه تا ویزا صادر بشه؟
    ویرایش توسط applyaus : November 23rd, 2017 در ساعت 11:39 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

سلام دوستان
    من تازه وارد گروه شدم. تاریخ 22 نوامبر EOI رو سابمیت کردم. Production Engineer اسس گرفتم و برای 189 امتیازم 60 و برای 190 درخواست اسپانسرشیپ ایالت NSW رو دادم که امتیازم برای 190 میشه 65. به نظرتون امیدوار باشم به دریافت دعوتنامه؟؟؟؟؟
    یا اینکه دوباره برای IELTS 7 شروع کنم به خوندن
    ممنون میشم با تجربه ها راهنماییم کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matghas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه وارد گروه شدم. تاریخ 22 نوامبر EOI رو سابمیت کردم. Production Engineer اسس گرفتم و برای 189 امتیازم 60 و برای 190 درخواست اسپانسرشیپ ایالت NSW رو دادم که امتیازم برای 190 میشه 65. به نظرتون امیدوار باشم به دریافت دعوتنامه؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می‌کنم حتما حتما وقت بگذارید و آیلتس 7 رو بگیرید. نمره فعلی، مناسب هست ولی کافی نیست و براساس تجربه ما ممکن هست که زمان زیادی مثل یکسال رو شما توی صف بمونین. پیشنهاد می‌کنم برای تسریع کارتون در اینجا و پیدا کردن کار مناسب در اونجا حتما روی آیلتس فوکوس کنین/.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabmim نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می‌کنم حتما حتما وقت بگذارید و آیلتس 7 رو بگیرید. نمره فعلی، مناسب هست ولی کافی نیست و براساس تجربه ما ممکن هست که زمان زیادی مثل یکسال رو شما توی صف بمونین. پیشنهاد می‌کنم برای تسریع کارتون در اینجا و پیدا کردن کار مناسب در اونجا حتما روی آیلتس فوکوس کنین/.

ممنونم بابت پاسختون
    یعنی با وجود اینکه برای ویزای 190 امتیازم به 65 میرسه باز هم احتمال دریافت دعوتنامه از NSW پایین هست یا اینکه خیلی مدت زیادی طول میکشه؟

Junior Member

سلام مجدد دوستان
    یه سوال دیگه هم داشتم ازتون
    چه زمانی باید Immiaccout باز کنم و در واقع نمیدونم که برای آپلود چه مدارکی تو کدوم مرحله استفاده میشه؟ من تازگی EOI رو سابمیت کردم.
    ممنون میشم ابهامم رو پاسخ بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

سلام دوستان

امیدوار که باشین ولی فعلا شرایط خیلی سخت شده بعد از جولای حدود 10 دور اینویتیشن بوده که هنوز هیچ رشته ای در 189 با 60 امتیاز ویزا نگرفته اگر مینونن امتیازتون رو اضافه کنین. ایلتس هفت هم امروزه خیلی سخت شده پی تی ای بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    امیدوار که باشین ولی فعلا شرایط خیلی سخت شده بعد از جولای حدود 10 دور اینویتیشن بوده که هنوز هیچ رشته ای در 189 با 60 امتیاز ویزا نگرفته اگر مینونن امتیازتون رو اضافه کنین. ایلتس هفت هم امروزه خیلی سخت شده پی تی ای بدین
    ممنونم از پاسختون
    واقعیتش من بیشتر روی 190 اسپانسرشیپ NSW حساب کردم که امتیازم 65 هست برای Production Engineer. میخواستم ببینم به دریافت دعوتنامه امیدوار باشم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaus نمایش پست ها
    ممنون دوستان

دیروز آفیسر تماس گرفت و از ما مدیکال و آیلتس همراه را درخواست کرد که البته 28 روز وقت داده ...
    آیا بعد از سابمیت کردن این مدارک باز هم ممکنه مدارکی بخوان یا موردی را چک کنند؟ ( غیر از سکیوریتی چک)

با تجربه ای که دارید معمولا بعد از این مرحله حداکثر چه مدت زمان طول می کشه تا ویزا صادر بشه؟

سلام. تو این مرحله موارد خیلی متفاوت هست و اصلا نمیشه مقایسه کرد. گاهی پیش که یه ماه بعد مدیکال ویزا بیاد گاهی هم یه سال و مجبور بشی دوباره مدیکال بدی. استرس نداشته باش و فقط منتظرباش و به زندگی معمولت برس

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

ممنونم از پاسختون
    واقعیتش من بیشتر روی 190 اسپانسرشیپ NSW حساب کردم که امتیازم 65 هست برای Production Engineer. میخواستم ببینم به دریافت دعوتنامه امیدوار باشم یا نه؟
    به طور قطعی نمیشه گفت مخصوصا NSW ایالت شفافی نیست . امتیازتون رو اضافه کنین به نظرم.

Junior Member

یک سوال:

اگر فردی از داخل ایران درخواست برای ویزای 189 بده و کلا هم ایران باشه، گواهی سوء پیشینه چقدر اعتبار داره؟ الان حدود 3 ماه گذشته. آیا گواهی منقضی شده؟ روی خود گواهی نوشته که از تاریخ به مدت یک ماه اعتبار دارد! یعنی هر یک ماه یک بار باید یک گواهی گرفت؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)