صفحه 1 از 50 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

پیش فرض آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

هرچی گشتم انگار کسی با قانون جدید تو ای سایت لاج نکرده وخبری نبود .
    اینجا رو ایجاد کردم واگه استقبال شدو دوستان یاری کنن که از وضعیت هم با خبر میشیم خوب میشه نه .
    البته سایت میگرنت هلپ تو این زمینه خوب فعاله ولی هرچی خواستم عضو اونجا هم بشم نشد گویا مارو دوست ندارن سایت ماه زیر آسمان استرالیا هم که گویا تعطیل شده (2008-2010 چه بروبیایی داشت)
    حسابدار.
    کانادا(38 رشته-Fedral).فوریه 2010 -منتظر مدیکال /آپدیت ویا یه خبری-بدون مشاور
    استرالیا )189 WA(پرث):لاج : 3 سپتامبر 2012-دارای کیس آفیسر (منتظر ...)-دارای مشاور
    ویرایش توسط bijanirani1 : January 19th, 2013 در ساعت 03:02 PM

پیش فرض پاسخ : وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون Skilled select -June 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    هرچی گشتم انگار کسی با قانون جدید تو ای سایت لاج نکرده وخبری نبود .
    اینجا رو ایجاد کردم واگه استقبال شدو دوستان یاری کنن که از وضعیت هم با خبر میشیم خوب میشه نه .
    البته سایت میگرنت هلپ تو این زمینه خوب فعاله ولی هرچی خواستم عضو اونجا هم بشم نشد گویا مارو دوست ندارن سایت ماه زیر آسمان استرالیا هم که گویا تعطیل شده (2008-2010 چه بروبیایی داشت)
    حسابدار.
    کانادا(38 رشته).فوریه 2010 -منتظر مدیکال /آپدیت ویا یه خبری-بدون مشاور
    استرالیا :لاج : 3 سپتامبر 2012-دارای کیس آفیسر (منتظر ...)-دارای مشاور
    من هم با سيستم جديد لاج كردم. مشخصاتم تو امضا نوشتم. شما هم ١٨٩ لاج كردين؟ رشتتون چيه؟ كيس آفيسر دار شدين؟

Member
    رشته و دانشگاه

مشاورقشنگم گفت کیس آفیسر دارم گرچه خودم هرچی میخوام انلاین چک کنم سایت استرالیا جواب میده مثل اینکه خرابه .
    واسه 189 پرث اقدام کردم ناچارا گرچه طالب سیدنی بودم .

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    من هم با سيستم جديد لاج كردم. مشخصاتم تو امضا نوشتم. شما هم ١٨٩ لاج كردين؟ رشتتون چيه؟ كيس آفيسر دار شدين؟

فكر كنم شما براي ١٩٠ اقدام كردين. چون ١٨٩ ويزاي فدرال هست و ميتونين هر جا ميخواين برين

من هنوز لاج نکردم. نمیدونم 189 لاج کنم یا 190. اگر سوابق کارم رو کامل واسه 189 قبول نکنن، اونوقت میتونم درخواست 190بدم؟ بعد باید مجدد EOI تشکیل بدم و هزینه مجدد بدم؟ شما اگه بودید چیکار میکردید؟ با توجه به اینکه 12 فوریه 32 سالم تموم میشه و 5 امتیاز کم میارم

Member
    رشته و دانشگاه

Dear Mojt
    فرمایش شما درسته / ومن 190 اقدام کردم که اسپانسر ایالتی دارم (پرث) وال امکان ویرایش ندارم ویا نمیدونم چه جوری میتونم اون مطلب رو تصحیح کنم.
    چه جالب من وشما با اختلاف یه روز لاج کردیم ونمیدونم کی اونوریم گرچه انگیزه رو به کاهشه ونرخ دلار رو به آسمون

پاسخ : وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون Skilled select -June 2012
    فكر كنم شما براي ١٩٠ اقدام كردين. چون ١٨٩ ويزاي فدرال هست و ميتونين هر جا ميخواين برين

Member
    رشته و دانشگاه

یه روز زودتر هم هم یه روزه وبا توجه به تغییر قوانین گفته ونگفته (شبانه )وبدون تعهد این کشورها ودر ضمن حرف خودشون که میگن که اسپانسری ها کمی زودتر کارشون راه می افته والبته محدودیت هایی هم داره فکرکنم سریعتر لاج کنی به نفعت باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط shadalooee نمایش پست ها
    من هنوز لاج نکردم. نمیدونم 189 لاج کنم یا 190. اگر سوابق کارم رو کامل واسه 189 قبول نکنن، اونوقت میتونم درخواست 190بدم؟ بعد باید مجدد EOI تشکیل بدم و هزینه مجدد بدم؟ شما اگه بودید چیکار میکردید؟ با توجه به اینکه 12 فوریه 32 سالم تموم میشه و 5 امتیاز کم میارم

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    Dear Mojt
    فرمایش شما درسته / ومن 190 اقدام کردم که اسپانسر ایالتی دارم (پرث) وال امکان ویرایش ندارم ویا نمیدونم چه جوری میتونم اون مطلب رو تصحیح کنم.
    چه جالب من وشما با اختلاف یه روز لاج کردیم ونمیدونم کی اونوریم گرچه انگیزه رو به کاهشه ونرخ دلار رو به آسمون

پاسخ : وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون Skilled select -June 2012
    دوست عزيز
    اميدوارم به زودي ويزاتون بياد. نگران انگيزه نباشيد، ويزاتون كه بياد انگيزه هم مياد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

يه سوال بعد از اينکه هزينه ويزا رو پرداخت کرديم.يه سری مدارک ازمون می خواد که آپلود کنيم.شما برای اون موارد مربوط به health يا کاراکتر چی کار کردين؟ آيا آپلود اين مدارک به مشخص شدن CO ربطی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

سلام
    تا جایی که من میدونم هردو آیلتس قبوله .مدیکال رو هم کیس آفیسر بخواد بایستی انجام بدیم گرچه خیلی ازدوستان بدون درخواست کیس آفیسر هم انجام میدن .
    مثل اینه دوستان لاج کرده تو این سایت خیلی کمن ویا خیلی حال حوصله شیر کردن اطلاعات ندارن .

نقل قول نوشته اصلی توسط negari نمایش پست ها
    دوستانی که در اين state هستن، نظری ندارن؟
    من يه سوال ديگه هم دارم، من به عنوان همراه در application هستم و5 امتياز رو هم گرفتم. فقط اينکه مدرک آيلتس من آکادميک هست، به نظرتون اين می تونه بعدا مشکل ساز باشه؟ کسی هست که با آيلتس آکادميک برای skill select اقدام کرده باشه و کارش ok شده باشه؟

صفحه 1 از 50 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)