صفحه 12 از 50 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    ُSI 189
    assessment outcome(civil eng) 27 Jan 2015
    EOI submit: 28 Jan 2015
    Invitation: 26 Feb 2015
    Lodge: 27 Feb 2015
    Case Officer email for additional docs: 16 April 2015
    Visa grant: 24 April 2015

سلام تبریک میگم میشه بگید شما چقدر زمان دارید تا وارد استرالیا بشید؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط caroline نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم میشه بگید شما چقدر زمان دارید تا وارد استرالیا بشید؟
    من با ویزای موقت الان استرالیا هستم

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای 190 NSW اقدام کرده بودم چند روز پیش ایمیل Invitation برام اومد . دو هفته بیشتر برای سابمیت وقت ندارم . میشه اگه کسی شرایط منو داره یه جواب به من بده .من در مورد مراحل انجام کار و پرداخت هزینه یه سوالی دارم
    ممنون از همه شما

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    ُSI 189
    assessment outcome(civil eng) 27 Jan 2015
    EOI submit: 28 Jan 2015
    Invitation: 26 Feb 2015
    Lodge: 27 Feb 2015
    Case Officer email for additional docs: 16 April 2015
    Visa grant: 24 April 2015
    شما برای اسسمنت تون CDR نوشتین ؟

Junior Member

واقعا 4 ماهه انجام میشه؟ همسرم اقدام کرده برامون، فروردین مدارکمون رو فرستادیم الان اسسمنت اومده، یعنی تا 4-5 ماه دیگه ویزامون میاد؟!!

با سلام
    می خواستم بدونم بعد از ویزا از لحاظ آمد و رفت به استرالیا و مدت اقامت در استرالیا چه مقرراتی را باید رعایت کرد
    من و خانواده ام به یک موضوعی مواجه شدیم که احتمالا خانمم تا یک سال آینده نتواند بطور مداوم در استرالیا بماند
    شنیدم که بعد از اخذ ویزا حداقل باید یک لندینگ در خاک استرالیا داشته باشه اما آیا بعدش اجازه دارد که بطو رمتناوب سه چهار ماه یکبار به استرالیا بیاد تا موضوع پیش آمده حل شود
    کلا برا حفظ ویزا چه مدت از سال باید در استرالیا بود؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم بعد از ویزا از لحاظ آمد و رفت به استرالیا و مدت اقامت در استرالیا چه مقرراتی را باید رعایت کرد
    من و خانواده ام به یک موضوعی مواجه شدیم که احتمالا خانمم تا یک سال آینده نتواند بطور مداوم در استرالیا بماند
    شنیدم که بعد از اخذ ویزا حداقل باید یک لندینگ در خاک استرالیا داشته باشه اما آیا بعدش اجازه دارد که بطو رمتناوب سه چهار ماه یکبار به استرالیا بیاد تا موضوع پیش آمده حل شود
    کلا برا حفظ ویزا چه مدت از سال باید در استرالیا بود؟
    با تشکر
    تا اونجا که میدونم ویزای اقامت دائم پنج ساله هست و مشکلی پیش نمیاد منتها برای اخذ سیتی زن شیبی باید چهار سال اقامت در استرالیا داشته باشند که در این چهار سال اون میتونند به مدت یک سال خارج از خاک استرالیا باشند و همچنین سال آخر تنها 90 روز اجازه خروج از کشور استرالیا رو دارند اگه شرایط احراز نشه و این ویزای پنج ساله تموم بشه اون وقت به مشکل بر میخوردند البته میشه این پنج سال رو تمدید کرد که کلاس ویزای 155 هستش که اگه دو سال گذشته رو توی خاک استرالیا باشدی شامل این ویزا میشید در غیر این صورت بهتره وکیل بگیرید و وابستگیتون رو به خاک استرالیا ثابت کنید مث سند زمین و ملک و این حرفا

Junior Member

سلام
    این آدرس کمکت میکنه
    http://www.industry.nsw.gov.au/live-...e-been-invited
    البته Invitation من نیومده، میشه بپرسم امتیازت چقدر بوده و چقدر طول کشید Invitation بیاد برات ؟

سلام
    کسی از دوستان آمار جدید نداره؟
    من خودم ابتدای فروردین 94 فرستادم برای اسسمنت
    حدود 17 هفته بعد اسس شدم (خیلی اذیت کردند)
    بعد حدود اول تیر فرستادم برای EOI که نزدیک دهم مرداد Invitation من اومد
    یه سری مدارک دادم ترجمه تموم بشه حدود 25 مرداد لاج میکنم
    نوع ویزا 189

کس دیگری آماری داره لطفا ارائه کنه بدونیم وضعیت سایرین رو

SI 189
    assessment outcome(Elec Eng) 1 May 2015
    EOI submit: 7 June 2015
    Invitation: 20 June 2015
    Lodge: 26 July 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)