صفحه 13 از 50 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

دوستان سلام
    من 6 ماه جون EOI SUBMIT کردم و 3 هفته بعد INVITATION گرفتم به نظر میاید که پروسه خیلی سریع شده کسی میدونه اگه این دفعه اقدام نکنم و بزارم یه فرصت دیگه بازم دعوت میشم یا نه

در ضمن دارم میبینم که پروسه ویزا دادن بعد از لاج کردن هم خیلی سریع شده ؟ نمیدونم درست متوجه شدم یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5879 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 6 ماه جون EOI SUBMIT کردم و 3 هفته بعد INVITATION گرفتم به نظر میاید که پروسه خیلی سریع شده کسی میدونه اگه این دفعه اقدام نکنم و بزارم یه فرصت دیگه بازم دعوت میشم یا نه

در ضمن دارم میبینم که پروسه ویزا دادن بعد از لاج کردن هم خیلی سریع شده ؟ نمیدونم درست متوجه شدم یا نه؟
    دوست عزیز ترجیحا از این کار خودداری کنید و خودتونو درگیر کارهایی که عاقبتش مشخص نیست نکنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5879 نمایش پست ها
    دوستان سلام

سلام دوست من. شما یک بار میتونین دعوت نامه رو رد کنین. ولی اگه برای بار دوم هم رد کنین، پروفایل شما باطل میشه و دوباره باید پروفایل بسازید.
    http://www.border.gov.au/Lega/Lega/F...-an-invitation

If you receive an invitation, you will have 60 days to lodge your online visa application. If you have not lodged an online visa application within this time you will have to wait to receive another invitation. If you receive two invitations to apply for a visa for the same EOI and you do not lodge a visa application, your expression of interest will be removed from SkillSelect. If you still want to apply for a visa, you will need to submit a new Expression of Interest.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان، یه سوال داشتم، همسرم برای ویزای 190 اقدام کرده، EOI رو تکمیل کردیم اما وکیلمون میگه فعلا باز نشده و فعلا Invitation نمیفرستن، آیا درست میگه؟ اگه آره کسی خبر نداره کی باز میشه؟
    کلا فاصله بین EOI و invitation چقدر هست معمولا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال داشتم، همسرم برای ویزای 190 اقدام کرده، EOI رو تکمیل کردیم اما وکیلمون میگه فعلا باز نشده و فعلا Invitation نمیفرستن، آیا درست میگه؟ اگه آره کسی خبر نداره کی باز میشه؟
    کلا فاصله بین EOI و invitation چقدر هست معمولا؟
    سلام - ویزای 190 که گفتید یعنی گرفتن اسپانسری از ایالتی خاص. لذا وقتی شما اطلاعی از ایالت تان اینجا نگفتید کسی نمی تونه بگه که وکیلتون راست میگه یا نه!! ولی می تونید خودتان به وب سایت آن ایالت خاص مراجعه کنید و ببینید آیا در زمانهای خاصی اسپانسرشیپی می دهند یا خیر.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام. سوالم اینه که اگه برای 189 اقدام کنم در هیچ مرحله ای Bank Statement نمیخوان؟ جایی ندیدم که در موردش صحبت شده باشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. سوالم اینه که اگه برای 189 اقدام کنم در هیچ مرحله ای Bank Statement نمیخوان؟ جایی ندیدم که در موردش صحبت شده باشه.
    اصلا نیازی به ارایه بنک استیتمنت نیست

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    اصلا نیازی به ارایه بنک استیتمنت نیست
    ممنون از جوابتون. حتی آفیسر هم نمیخواد؟
    Canada Express Entry

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام - ویزای 190 که گفتید یعنی گرفتن اسپانسری از ایالتی خاص. لذا وقتی شما اطلاعی از ایالت تان اینجا نگفتید کسی نمی تونه بگه که وکیلتون راست میگه یا نه!! ولی می تونید خودتان به وب سایت آن ایالت خاص مراجعه کنید و ببینید آیا در زمانهای خاصی اسپانسرشیپی می دهند یا خیر.
    مرسی دوست عزیز، برای ایالت new south walses اقدام کردیم، میشه کمک کنید؟ اگه لینکش رو هم بدین ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز، برای ایالت new south walses اقدام کردیم، میشه کمک کنید؟ اگه لینکش رو هم بدین ممنون میشم
    سلام مجدد - این ایالت شرایط ویژه برای دادن اسپانسری داره که اخیرا در 2015 تغییر کرده و با یک سیستمی متفاوت از سایر ایالت ها قبول می کنه. حتما از وب سایت زیر خوب مطالعه کنید:
    http://www.industry.nsw.gov.au/live-...-migration-190

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)